Modlitba

Pane Ježišu Kriste, som  len chatrný tvor z prachu zeme.  Ani svoju myseľ, cit a srdce nedokážem sám od seba pozdvihnúť k Tebe. Všetko  a vo  všetkom  je tvoja milosť.  Keď  počúvam Tvoje slová  o požiadavke  lásky k nepriateľom, srdce sa mi chveje od úžasu, že akého máme dobrého Pána na nebi i na zemi, ktorý si neželá, aby sme zavrhli a ponižovali svojich nepriateľov, ale ich milovali. Tvoje slovo, Pane Ježišu, má pre mňa váhu a ja ho chcem  praktizovať  v živote.  To chcem,  je zároveň aj moja prosba voči Tebe. Vieš, ako to myslím, v čom som ešte slabý,  a túžim po uzdravení. Veľmi ťa potrebujem a to každý deň. Prosím si Tvoju milosť. Ďakujem ti za tieto slová:

„PAMÄTAJ  SI,  ŽE  MOJE SRDCE  SEM  NEŤAHAJÚ  TVOJE ZÁSLUHY,  ALE  TVOJA  ÚBOHOSŤ  A  SÚCIT,  KTORÝ  S TEBOU  MÁM.“

S kresťanský pozdravom Jaroslav, brat.

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes
Uverejnené v Modlitba
5 komentárov pre “Modlitba
 1. Irena píše:

  Pochválený buď JEŽIŠ KRISTUS,,,prosím o modlitby za môjho brata Milana,je alkoholik,rozpadla sa mu rodina. Prosím o modlitby za neho ,za uzdravenie jeho duše,srdca i rozumu. Nech zlo nemá nad nim moc,nech môj brat neupadne do zatratenia. Bože zmiluj sa nad ním. AMEN. Pán BOH zaplať za Vaše modlitby.

  • kňaz Jaroslav píše:

   Ďakujem Vám, že ste nám napísala. Zmiluj sa nad Milanom, Pane, zachráň ho. Prosíme ťa, my, hriešnici. Vyslyš nás.

 2. Mariana píše:

  Veľmi by som Vás chcela poprosiť o modlitbu za záchranu manželstva Renky a Nora, ktorí sú v rozvodovom konaní..Ďakujem Vám veľmi pekne.?.

 3. Maria píše:

  Pane, Otce moj na nebesiach, prosim zachran ma od vsetkeho zleho prosim odpust mi moje hriechy ako aj vinnikom, ktori mi ublizili,odovzdavam do tvojich ruk tento den, aby som nasla spravne slova, mala cistu mysel,aby som splatila uver,,
  Dakujem za vyslysanie hriesnika, ktory prosi o doriesenie financneho problemu.Dakujem

  • kňaz Jaroslav píše:

   Ďakujem Vám, že ste nám napísala a všetko dobré prajem. Pane, vyslyš modlitbu našu a volanie naše nech dôjde ku tebe. Amen.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Akýkoľvek skutok lásky si zasluhuje večný život.

sv. Tomáš Akvinský