Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
4 + 7=

(793)
>
(793) Katarína
16 jún 2024 19:32:34

Prosím o modlitbu za dar dieťatka pre Katarinu a pre Janku.

(792) Edita
12 jún 2024 19:07:58

Pekný deň. Prosím, ak by ste nás mohli spomenúť v modlitbe za počatie dieťatka. Sme manželia už 4 roky a stále nám nebolo dopriate stať sa rodičmi. Taktiež prosím o modlitbu aby som neklesala skrz toho vo viere, často krát sa cítim od pána Boha nevypočuta, že na nás zabudol, občas som aj nahnevaná prečo iným je dopriate hneď aj ked veľa krát po tom netúžia a takým ako my čo by sme zato dali všetko nie. Niekedy uz kolesám vo viere a nemodlim sa, čo ma inokedy mrzi. Ale cítim sa akoby na na nás Pan Boh zabudol aj keď nám dáva rôzne iné požehnanie (zdravie, prácu...) ďakujeme z celého srdca za Vašu modlitbu.

(791) Pre Máriu 790
5 jún 2024 11:24:29

Vieme o Dominike z Vašich modlitieb a prosieb na tejto stránke každý rok. Doprevádzate ju na jej štúdiách a to je veľmi milé a krásne. Veríme v Božiu dobrotu a pomoc. Dávame ju celú Pánovi, s jej mohutnosťami duše: rozum, vôľa a pamäť; s prosbou: zmiluj sa nad ňou, Pane, požehnaj ju a dúfame, že školu zvládne a bude dobrou lekárkou na Slovensku. Všetko na česť a slávu jediného a pravého Boha. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(790) Mária
4 jún 2024 06:29:04

Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu pre našu dcéru Dominiku. Dňa 06.06.2024 od 07:30 hod. má štátnicu. Je už v šiestom ročníku na medicíne, keď si ju Pán Boh povolal do tejto služby, aby ju s Božou pomocou zvládla. Nech na vlastnej koži pocíti Božiu lásku, milosť, ochranu a pomoc.
Nech už nikdy viac nepochybuje, ale nech dôveruje Pánu Bohu. Pán Boh zaplať za vaše modlitby.


(789) Odpoveď pre Anku č. 788
24 apríl 2024 17:59:05

Pochválený buď Ježiš Kristus. Naveky. Amen. Milá pani, ďakujem Vám, že ste mi tu napísala a Vaše slová som si neraz prečítal. Stránka je stále aktuálna. Napísala ste mi, že Váš manžel po svadbe už nebol vôbec na spovedi a prijímaní. Do kostola ide len kvôli mne. Položme si otázku, ako často chodil na spoveď a na prijímania pred svadbou?! Aspoň raz do mesiaca?! Alebo raz do roka?! A do kostola zrejme nechodil pred svadbou, keďže začal tam chodiť len kvôli Vám. Jedna dievčina sa kazateľovi zdôverila, ako chce po svadbe zmeniť jedného mládenca k lepšiemu, a chcela počuť kazateľov názor. Mnoho nepovedal, ale poprosil ju, aby sa postavila na stôl.Keď tak urobila, podal jej ruku a povedal jej: "A teraz ma tam vytiahni." Samozrejme, že to nedokázala. Potom jej ukázal, aké ľahké je dostať ju na jeho úroveň. A vtedy pochopila celý problém! Dôležité je, že manžela milujete a že manžel miluje Vás. Keď prichádzajú sklamania, je človek náchylný vyjadriť ich slovami. Je to múdre? Áno. O problémoch treba otvorene a čestne diskutovať. A ich riešenie musíme hľadať spoločne. Ale neustále sťažnosti zhoršujú danú situáciu. Pery, ktoré vypúšťajú trpké slová, nevolajú po bozkoch. Nepriťahujú bozky. Treba nechať priestor aj pre ľudské slabosti a nedostatky. Keď nás rozčuľujú, spomeňme si na to, že aj náš partner musí riešiť naše problémy a zmieriť sa s nimi. Dobré manželstvo nie je nevyhnutne dokonalé. Je to priateľstvo, v ktorom sú obidve strany ochotné dávať a prijímať, odpúšťať a žiadať odpustenie. Váš manžel a Vy, čo Boh spojil, má ostať spojené do konca života. Pre Vás je toto spojenie s manželom najľahšou cestou do neba. Pouvažujte nad tým, že prečo Vás Boh spojil. Ktosi raz povedal: "Zasnúbil si sa s anjelom. Ale do manželstva si v stúpil s ľudskou bytosťou. Láska medzi dvoma ľuďmi, ktorá trvá po celý život, nevzniká ani náhodou, ani náhle. Ak manžel a manželka dostatočne ocenia dobré vlastnosti toho druhého a vyjadria to aj slovami aj skutkami, vykročili správnym smerom. Manželstvo, ak je založené na vzájomnej láske a znášanlivosti, môže byť trvalé, a to až do takej miery, do akej to chcel Boží plán. Milujte jeden druhého a znášajte sa navzájom. Objímajte svojho manžela a On nech Vám to opätuje. Povedzte mu, že ho potrebujete a že ho veľmi ľúbite. Modlite sa na tento úmysel, aby ste bola milujúca manželka. Proste Pána nášho o túto milosť. Páči sa mi Vaše srdce. Je silné a neoblomné. S Vašim manželom patríte k sebe. Jedna plus jedna rovná sa jedna. Ste jedno telo. Prežívame aj také časy, že ľudia nemajú prácu, alebo majú prácu, ale s malou mzdou, sotva im to stačí na potraviny. Pán, Boh, vie o tom všetkom, napriek tomu netraťme dôveru, lebo ju čaká veľká odmena. Naša vlasť je v nebesiach. Upokojme si dušu v tele, podľa pohľadu na nasýtené dieťa v matkinom náručí. Ako nasýtené dieťa v matkinom náručí, tak nech je moja duša vo mne. Upokojme sa, nestresujme sa, ale milujme ľudí. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav. Žehnám Vám.

(788) Anka
23 apríl 2024 10:21:28

Dobrý deň,
asi táto stránka nie je aktuálna. Písala som dotaz 14. apríla 2024 č. 787, ale odpoveď nemožem nikde pohladať, ani v mojej email adrese nemám. Mám ešte očakávať? alebo je to už pasé. Alebo mata nastavené svoje termíny na odpovede?
Požehnaný deň prajem.

(787) Anka
14 apríl 2024 17:48:41

Poženaný večer, trápim sa kvoli manželovi s ktorým žijem 20 rokov a po našej svadbe už nebol vobec na spovedi a prijímaní. Do kostola ide len kvoli mne. Potrebovala by som, ak dá poradiť, ako mu dohovoriť, aby zase pristupil k sv. zmierenia a potom eucharistii. Momentálne sme v ťažkej životnej situácii, bojujeme s existenciou a taktiež mame zdravotné problémy hlavne ja. Raz dávno sa vyjadril že je neveriaci, ale tieto Vianoce keď som navrhla, že si dáme posviacku bytu vobec nenamietal a v pohode sa s nami modlil. Verím, že keby sa aj on obrátil aj náš život by sa obrátil k lepšiemu. Ja sa neustále modlím k sv. Júdovi Tadeašovi, aby nám vyprosil pokojnejší život. Ja som roky bez práce a bez akéhokolvek prijmu či dávky a manžel teraz dostal nečakane vypoveď z práce a máme na byt vysokú hypoteku. Pán Boh zaplať za akúkolvek odpoveď a povzbudivé slovo.

(786) Ivka
23 marec 2024 10:14:32

PBJK!
Prosím o modlitby za môjho šéfa ktorý mi nechce dávať dovolenku. Na všetko som sama nemám žiadnu kolegyňu o všetko sa ja starám. Nemôžem ísť ani k lekárovi k nemu si mám brať dovolenku. A dovolenku na oddych mám skoro zakázanú. Včera som si vzala pol dňa a bol ku mne veľmi arogantný. Prosím pomodlite sa za neho nech zmení zmýšľanie. Ja už niekedy nevládzem. Ani PN neberiem keď som chorá pracovala som s kovidom chora a vysilena a on si neváži ničoho vidí iba peniaze. Srdečne Pan Boh zaplať!

(785) Patrik Stefanak
1 marec 2024 14:58:54

Dobrý deň chcel by som sa opýtať že či môžem dať online na sv omše pre zdravie môjho syna al by sa dalo ďakujem za odpoved

(784) Nikoleta
22 december 2023 10:43:42

Dobrý deň prajem, minulý týždeň som bola na spovedi a od vtedy sa stala vec s ktorou si neviem dať radu. Preto sa chcem opýtať, môžem prijať Eucharustiu ak som myšlienkou spochybnila existenciu Pána Boha, ktorú som ale v momente oľutovala. Alebo je to ťažký hriech a musím ísť najskôr na spoveď a až potom prijať Eucharustiu?
Ďakujem za odpoveď

(783) Andrea
19 december 2023 17:38:35

Pochvaleny bud Jezis Kristus,
Chcem sa spytat na spoved v zahranici,v Skotsku konkretne,velmi rada by som isla na spoved teraz pred Vianocami,len tu nie je ziadny slovensky knaz,(aspon neviem o tom)V anglictine si netrufam,Je tu aj polsky ale ten tiez nebude rozumiet vsetko ,bala by som sa ze spoved nebude platna,,vedeli by ste mi prosim poradit ako sa tu vyspovedat? Dakujem pekne a zelam pozehnany vecer.andrea

(782) Prijatie Eucharistie
22 november 2023 12:47:05

Je správne poučiť deti, ktoré idú na krížik, aby si dali včas prst na ústa, a vtedy kňaz vie, že ide o dieťa, ktoré ešte nebolo na Prvom svätom prijímaní. Aj mne sa stalo, že som na jazyk dal Telo Kristovo chlapčekovi, ktorý ešte nebol na Prvom svätom prijímaní. Nedal si prst na ústa. Deti to niektoré tak skúšajú. Sú to deti. A tak som išiel k nemu a spýtal som sa ho, že či vie, že čo a koho teraz prijímal. Povedal mi, že Ježiša Krista. Potešila ma jeho odpoveď a pokračoval som v slávení svätej omše. Na najbližšom stretnutí s rodičmi, ktorých deti v tom roku budú Prvý krát prijímať (jesť) Eucharistiu, som ich poprosil, aby deťom povedali pred svätou omšou, že keď pôjdu na krížik, aby si dali včas prst na ústa. Pekne poučte aj Vašu milú dcérku, aby si dala prst na ústa, keď si pôjde po požehnanie (po krížik). Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala. A čaká Vás pekná farská a rodinná slávnosť. Nech rastie viera v nesmrteľných dušiach všetkých Vás, vzácnej rodinke a osobitne v duši Vašej milovanej dcérky. Daruj im, Pane, túto milosť. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav. Žehnám vám.


(781) Tomáš
19 november 2023 13:09:55

Dobrý deň, prosím Vás o radu ako to je v takomto prípade. Moja dcéra dneska omylom a z nevedomosti prijala eucharistiu. Išla s úmyslom o krížik, no nestihla si dať prštek pred pusu a stalo sa. Navštevuje 2. ročník ZŠ a čaká ju prvé sväté prijímanie na ďalší rok. Bude môcť slávnostne sa zúčastniť tejto sviatosti? Veľmi ma to trápi a chcela by som, Vás poprosiť o vysvetlenie , ako teraz v tomto prípade. Ďakujem pekne

(780) František
7 september 2023 17:52:05

Kde nájdem odpoveď.dakujem

(779) František
7 september 2023 06:45:28

Vypil som nesku a neubehlap celá hodina môžem priať primanie? Ďakujem

(778) Veronika
3 september 2023 18:48:12

Požehnaný večer prajem,
dneska sa nám stala udalosť, ktorá ma veľmi trápi a stále hľadám odpoveď . Našla som práve Vás a poprosila o radu ako to je v takomto prípade. Moja dcéra dneska omylom a z nevedomosti prijala eucharistiu. Išla s úmyslom o krížik, no nestihla si dať prštek pred pusu a stalo sa. Začína tretí ročník ZŠ a čaká ju prvé sväté prijímanie. Bude môcť slávnostne sa zúčastniť tejto sviatosti? Veľmi ma to trápi a chcela by som, Vás poprosiť o vysvetlenie , ako teraz v tomto prípade. Ďakujem pekne

(777) Jozef
31 august 2023 08:21:44

Pan Vladimir vy ste aj citali Bibliu ? je tam napisane ze sa mame spovedat knazovy alebo fararovy ? Mate sa modlit zo srdca Bohu a poprosit o odpustenie a viac nehresit a bojovat z hriechom a bude vam odpustene na zaklade Jezisa ktory zomrel na krizi . Ked ziadate o odpuste nie cez farara nenaseldujete ucenie Jezisa ale ucenie Katolickeho nabozenstva.Vy nedoverujete Jezisovy ked vyznavate svoje hriechy fararovy ? nieje nic zle na tom chodit chodit do kostola a stretavat sa s veriacimi ale je zle chodit tam nutene a klaniat sa modlam socham ....Mimichodom preco sa pytate ci musite ist do kostola ? niekto vas nuti ? keby ste sam chceli ist do kostola tak idete ale vy idete preto pretoze vam to prikaze katolicke nabozenstvo.A teda sa spytajte sam seba komu sluzite ci Nabozenstvu alebo verite V jezisa.Verit znamena poziadat o odpustenie , bojovat z hriechom a Jezis vam odpusti.

(776) Vladimir
30 august 2023 15:01:56

Musim isť po spovedi do kostola?

(775) Jozef
24 august 2023 19:26:20

Ja sa nepasujem za ziadneho kata, tak nerobte zomna netvora.Ja som upozoirnil na zle veci ktore sa deju vo vatikane a nikoho nesudim.
Vy ste ten co sa nevyjadri ku veciam ktore sa tam deju.Satanske simboli na kostoloch.Pentagram, hexagram... klananie sa socham obrazom, boskavanie soch atd.... modlarstvo, atd. k nicomu sa nevyjadrite preco sa to tak deje.Mamme si zatvorit oci a nevnimat ? Pope Paul Audience Hall kde papez prima ludi a za chrbtom ma diabolske dielo to je pre vas to nebeske dobro ? Jezis nepovedal ze mame byt slepy ale povedal ze mame sledovat znamenia.Takze ked vidime tie znamenia ze sedia na vatikan mame byt ticho ?

Linky na video.

https://www.youtube.com/watch?v=pcVqjfahtSw

https://youtu.be/peZxhEouw-w?t=2946

https://youtu.be/H5SKumACnWM?t=350


(774) Čo to tu napísal Jozef?
24 august 2023 14:21:20

Vy sa fakt stále pasujete za katov Katolíckej cirkvi, a tá sa za Vás modlí podľa vzoru svojho Majstra: "Otče, odpusť im, lebo nevedia, čo robia."
To ten pán Šichula a Vy, o sebe hovoríte, že ste znovuzrodení kresťania - no ďakujem pekne. Dobre si to vymyslel a skomponoval, ale od pravdy je to veľmi ďaleko.
Keď sa takýto ľudia objavia, ktorí vrhajú na Katolícku cirkev špinu, sliny, podobne keď to robia niektoré médiá, vynára sa pred našim zrakom jej zhanobený obraz. V živote sa k takýmto ľuďom nepridám, pokiaľ však budem žiť, budem šatkou /pravdou/ ošetrovať jej tvár. Pán Ježiš mi dáva svetlo, aby som videl duchovnú krásu Cirkvi. A nie, aby som čítal alebo rozširoval naivné /scestné/ tézy človeka, ktorý sám seba nazýva znovuzrodeným kresťanom.
"Blahoslavení sú tí, čo si vypierajú rúcha: budú mať moc nad stromom života a budú môcť vstúpiť bránami mesta." vypierajú rúcha = v Baránkovej krvi; Ježišu, daj mi milosť prísť vždy k Cirkvi - jej kňazovi, ktorý čaká, aby ma očistil tvojou krvou.
"Kto škodí, nech škodí ďalej, kto je špinavý, nech sa špiní ďalej, spravodlivý nech ďalej koná spravodlivo a svätý nech sa ďalej posväcuje. Hľa, prídem čoskoro a moja odplata so mnou; odmením každého podľa jeho skutkov. Ja som Alfa a Omega, Prvý a Posledný, Počiatok a Koniec. Blahoslavení sú tí, čo si vypierajú rúcha: budú mať moc nad stromom života a budú môcť vstúpiť bránami mesta." /Zjv 22, 11 - 14/ Mojim prianím je, aby sme si všetci vypierali rúcho, aby nikto z nás nezomrel vo svojich hriechoch. Toto som zakúsil v Katolíckej cirkvi. A milujem ju. A Ježiš je skalou, na ktorej ona stojí, neumlčateľná hlásateľka Života. Kto nemá múdreho Gamaliela pri sebe a nedostane sa mu od neho rady, ten bude špiniť a hanobiť Cirkev, ale ochotne vždy vystúpim, aby som jej šatkou /pravdou/ utrel tvár. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(773) Jozef
24 august 2023 08:03:13

2 Timoteovi 4:3-4 hovorí, „Lebo bude čas, keď neznesú zdravého učenia, ale podľa vlastných žiadostí budú si hromadiť učiteľov, lebo ich budú svrbieť uši, a odvrátia uši od pravdy a obrátia sa k bájkam.”


Pomôžem si citátmi z článku: Jána Šichulu: Sú v Katolíckej cirkvi znovuzrodení kresťania?:

„Keď sa človek klania pred modlou zo slonoviny (dreva, plastu), žobrajúc o spasenie a ty mu povieš, že nedostane odpoveď – je toto nenávisť? Keď niečia maličká dcérka…musí rozprávať o svojich pocitoch, svojich emóciách a pokušeniach neženatému kňazovi v spovednici a ty jej povieš, že má vyznávať svoje hriechy len Ježišovi – je toto nenávisť? Keď chudobná a zarmútená vdova platí zo svojho nedostatočného majetku za omše za jej mŕtveho manžela, zúfalo sa nádejajúc, že takto ukončí jeho bolesť v očistci a ty jej povieš, že neexistuje žiadny očistec – je toto nenávisť? Keď jedna miliarda duší, za ktoré Kristus zomrel, verí v pápeža oblečeného do zlata a drahého plátna, aby im dal kľúče do nebies a ty im povieš, že nepotrebujú nikoho okrem Ježiša – je toto nenávisť? Keď Ježiš, ktorý je Božím darom lásky, ukázal prstom na farizeov a tak často ich nazval plemenom vreteníc – bola to nenávisť? Keď sa apoštol Pavol postavil na Areopágu a odvážil sa povedať filozofom pohanských náboženstiev, že sú príliš poverčiví – bola to nenávisť? NIE!


(772) Jozef
23 august 2023 22:34:15

Pan Jaroslav vy bud nevidite znamenia ktore nam dal Jezis alebo ich nechcete vidiet.Vysvetlite nam preco hala vo vatikane je v tvare hada zvonka aj z vnutra a papez ktory sedi v strede ma za hlavou kozla satana bafometa.Cakam na vasu odpovet.Pridavam aj video aby ste mi nepovedali ze to je zmanipulovane a nastudujte si a vyhladajte na google tuto halu kedy bola postavena.Ta hala sa vola.

Pope Paul VI Audience Hall

Linky na video.

https://www.youtube.com/watch?v=pcVqjfahtSw

https://youtu.be/peZxhEouw-w?t=2946

https://youtu.be/H5SKumACnWM?t=350

(771) Čo tu napísal Jozef?
23 august 2023 11:59:48

Neprekáža vám povedať, že Katolícka cirkev šíri zlo, a tých ľudí, čo sú v jej hierarchii považujete za zlých, lebo klamú ľudí. Keby ste si zobrali k srdcu to, čo povedal múdry Gamaliel: "Mužovia, Izraeliti, dobre si rozmyslite, čo chcete urobiť s týmito ľuďmi. Lebo prednedávnom povstal Teudas a hovoril, že on je niekým, a pridalo sa k nemu okolo štyristo mužov. No zabili ho a všetci, čo mu verili, boli rozprášení a zničení. Po ňom v dňoch súpisu povstal Júda Galilejský a strhol za sebou ľud. Aj on zahynul a všetci jeho stúpenci sa rozpŕchli. Preto vám teraz hovorím: Nechajte týchto ľudí a prepustite ich, lebo ak je tento zámer alebo toto dielo od ľudí, rozpadne sa, ale ak je od Boha, nebudete ich môcť rozvrátiť. Aby ste sa neocitli v boji proti Bohu!" I súhlasili s ním. Zavolali apoštolov, dali ich zbičovať, prikázali im, že nesmú hovoriť v Ježišovom mene, a prepustili ich." - tak, by ste nikdy nedehonestovali Katolícku cirkev, ani jej hierarchiu. Pozor na to, čo tvrdíte vy, aby ste sa neocitli v boji proti Bohu. Nech by tu bola Katolícka cirkev ako dlho, keď by jej dielo bolo len od ľudí, rozpadla by sa už dávno, dnes by neexistovala, či chcete to pochopiť, či nechcete to pochopiť. Civilizácia smrti chce aj dnes umlčať Katolícku cirkev. O to sa snažíte aj vy?! Vyhlasujete o nej, že klame ľudí, ponižujete pápeža Františka, a aj jeho predchodcov, chcete ju zničiť a pochovať, a privaliť na jej hrob ťažký balvan vašej pýchy a egoizmu. Život však nemožno zničiť. On si vždy nájde spôsob, ako preniknúť do ľudských duší. Veď životom je sám Ježiš. On je skalou, na ktorej stojí Katolícka cirkev, neumlčateľná hlásateľka Života. Z lásky Krista sa zrodila Katolícka cirkev. Prostredníctvom nej vidíme správnu cestu a dostávame silu vykročiť po nej. Moje šťastie je veľké, lebo som krstom začlenený do nej. Vzdelaní Židia považovali Katolícku cirkev za sektu. Za satanistické zlo, podobne ako vy, drahý bratku. Tých, ktorí ju vtedy predstavovali, Petra a ostatných apoštolov, dali zbičovať. Mne sa akékoľvek zlo protiví. Napísali ste nám, že máte vzťah s Ježišom, keby ste naozaj mali vzťah s Ježišom, tak by ste milovali to, čo je jeho a tiež i jeho Matku. Lenže vy to nerobíte, práve naopak, šírite nenávisť. Vonkoncom mi to nesedí na človeku, ktorý tvrdí, že má s Ježišom vzťah. Hanbím sa za Vaše slová. Zo slepej závisti tu vypisuje hlúposti. Napr., že Katolícka cirkev vznikla v roku 1054, to je hlúposť nad hlúposť. To kto vám akože povedal?! Šírite tu svoje názory, falošné správy a ešte bez môjho súhlasu.

(770) Jozef
22 august 2023 17:49:44

Ja som uz pisal ze upozornujem na zlo ktore sa nachadza v katolickej cirkvy a je vela dokazov.Biblia sama hovori o tom ale vy to nechcete vidiet.Niesom jediny co to vidi su miliony ludi co to vidia.Mame nenavidiet hriech a ked ho vidime ako sa hriech siri katolickou cirkvou tak na to upozornujeme.Biblia na to upozornuje v pisme ! Aku nenavyst sirim ? to ze poukazujem na varovanie z Biblie ? viete co je znamenie selmi a kto dostane moc ? a kto je tou selmou ? kto meni desatoro bozich prikazani ked nie Katolicka cirkev ? a ubera a pridava do biblie veci ktere tam niesu ?

Zjavenie Apoštola Jána 22:18-19

18 Upozorňujem každého, kto počúva prorocké slová tejto knihy: Kto by k nim niečo pridal, tomu Boh pridá pohromy opísané v tejto knihe.

19 A kto by zo slov tejto prorockej knihy niečo ubral, tomu Boh odníme podiel na strome života a zo svätého mesta, z toho, o čom sa píše v tejto knihe.

(769) Čo tu napísal Jozef?
22 august 2023 17:12:01

Ako môžete napísať, že šírite pravdu, keď nenávidíte Katolícku cirkev. Vy zrejme už ani neviete sám, že čo činíte. Tak vám to zlo, čo šírite Pán, Boh, ktorý je láska, nepripočíta. Pasujete sa za katov duchovenstva Katolíckej cirkvi. Vašou úlohou je na pápeža, biskupov, kňazov, šíriť zlo a nenávisť. Ste inkubovaný chorobnou nenávisťou a trvá to už dlho. Človeče, urobte to, čo som vám už napísal: Zrieknite sa zlého ducha, zrieknite sa všetkých jeho pokušení, zrieknite sa všetkých jeho skutkov. keby ste milovali Boha, milovali by ste aj človeka. Vy si vyberáte ľudí, ktorých milujete. Máte v sebe chaos, a nie že učíte pravde. Môžeme sa stretnúť aj osobne, som k dispozícii. Nerobte to, čo nikto z ľudí od Boha nerobil, nešírte nenávisť. Každý, kto más spoločenstvo s Bohom, šíri lásku. Napr. apoštol Peter, zomrel na kríži dolu hlavou, nechcel zomrieť tak, ako jeho Majster. Myslíte si, že zomrel a trpel preto, že šíril nenávisť, alebo si vyberal spomedzi ľudí tých, ktorých bude milovať a ktorých nenávidieť. Alebo diakon Štefan zomrel preto, že šíril nenávisť, a Šavol, ktorý jeho katom držal šaty, to schvaľoval, lebo mal v srdci lásku. Či držíte šaty, alebo nenávisťou šírenou voči duchovenstvu Katolíckej cirkvi, máte u svojho boha, akože plusku. Povie vám: dobre to robíš a len tak ďalej. Pre mňa nepochopiteľné, že čo vy robíte a čomu žijete. Keď budete niečo potrebovať, tak sa možno ozvete.

(768) Jozef
22 august 2023 16:42:13

A nie nikdy som nemal nenavist ku katolikom to vy pisete co nieje pravda co som nikdy nepovedal.Povedal som ze katolicka cirkev a nie katolici su zly.Katolici su klamany katolickou cirkvou.Vela ktolikov naslo pravdu vo svetom pisme akym je len Biblia a zriekli sa katolizmu ktore je plny zla a satanizmu.Nevidite to pretoze to nechcete vidiet ale ludia slepi nebudu a ak budu hladat najdu pravdu.Staci si pozriet linky ktore som poslal na ktore ste sa vy vyjadrili ze su zmanipulovane.Ano pentagram na kostole je ako co hviezdicka z neba ?

(767) Jozef
22 august 2023 16:35:21

Nie nemam v sebe nenavist ale Lasku ku vam pretoze mi zalezi na tom aby ste neboli oklamany.Katolicka cirkev vas klame.Mate zastrete oci nevidite zlo ktore mate pred ocami ale nazyvate zlym svojho blizneho cize mna.Neopierate sa o slovo Bozie ktore je v Biblii ale nasledujete ucenie katolickej viery ktora ma vlastne pravydla.Napokon ste to aj napisali ze budete nasledovat katolicke ucenie a nie ucenie ktore vam dal boh prostrednictvom pisma,Biblie.
Vsetko musite porovnavat s pismom ktore je napisane v Biblii a vy to nerobite .Poslal som vam ,mnoho dokazov ako Papez alebo knaz Boskava sochu ci obraz !!! Boh to zakazal.Mate to v prikazani !!!Ked ste napisali ze vy budete nasledovat ucenie katolickej cirkvi a to vam staci potom to znamena iba jedno .Zriekli ste sa sveteho pisma ktorym je Biblia.

(766) Čo tu píše Jozef?
22 august 2023 16:22:21

Čo všetko ste popísal, a čítam to, v kontexte vašej osoby, tak mi prišlo z vnútra srdca toto, chudák človek, nenásytný po nenávisti. Kto ho do tohto zmýšľania a konania uviedol. Boh je láska a tak potom nepriateľ našej spásy mu to robí. On mu spôsobuje tú nenávisť v srdci voči katolíkom. Je to hrozné, ako vy zmýšľate. Neviem, že či s niekym bývate v jednej domácnosti, pôsobíte dominantne, sebecky a láska, nezakusujem ju z Vás. Pôsobíte ako strojca nejakého zla. Či to, čo robíte, Jozef, je správne. Ja sa čudujem, že toto existuje. Zrieknite sa Zlého. Všetkých jeho skutkov a všetkých jeho pokušení. Prosím Vás, urobte to. Želám si, aby ľudia boli plný lásky a nie nenávisti. Či Vy máte poverenie od Boha lásky, šíriť na zemi nenávisť a zlobu voči ľuďom, ktorý Boha milujú. Nechce sa mi veriť tomu, že čo sa to deje vo vás. Píšete so zlomyseľnosťou tézy a chcete, aby ich ľudia pokladali za pravdivé. Ako možno veriť človeku, ktorý má v sebe nenávisť. Čo je s vami, človeče?!

(765) Jozef
22 august 2023 16:08:12

Ludia Jezis je cesta pravda a zivot.Modlite sa za Jaroslava tohoto knaza aby mu boli otvorene oci.On neprima ucenie z Biblie ale z Katolickej cirkvi a to nieje Jezisova cirkev. Odpisal mi na email.Toto je jeho odpoved na moje otazky ktore som mu daval.Najskor odpisoval a nakoniec napisal toto:


Dobre, predstavili ste sa, existujete, dajte si pohov a už mi tu viackrát nepíšte, prijímam učenie Katolíckej cirkvi a to mi stačí. Nepotrebujem nič iné. Takže, keď ste rozumný človek, tak viete to, čo od vás očakávam. 


(764) Jozef
22 august 2023 15:15:13

Číslo 666 bolo od počiatku kresťanstva spájané ako satanove číslo. Je len zvláštnou zhodou náhod, že priezvisko pápeža Františka BERGOGLIO, dáva v počítačovej tabuľke ASCII hodnotu 666 ? B+E+R+G+O+G+L+I+O = 66+69+82+71+79+71+76+73+79 = 666 !!!

Dvojnásobné udretie blesku do baziliky Sv. Petra počas abdikcie 7 Vatikánskeho "pápeža" Ratzingera

"Pápež" Benedikt ako 7 pápež štátu Vatikán abdikoval, a teda sa neočakávane (prvá abdikcia v RKC po 600 rokoch!) vzdal svojho pápežstva 11 februára 2013. To teda znamenalo že od tej chvíle 7 Vatikánsky pápež skončil v úrade a mal nastúpiť 8 vatikánsky pápež ( pápež František). Stala sa však zvláštna vec. Pár hodín po Benediktovom vyhlásení, udrel do baziliky sv. Petra dva krát po sebe blesk !

Evanjelium podľa Lukáša 10:18

"On im povedal: "Videl som satana PADAT Z NEBA AKO BLESK"

Dal nám týmto Boh znamenie ktoré hovorilo : "Teraz prichádza do Vatikánu antikrist"?

Viac tu:

https://www.spovednica.sk/detail.php?statusik=1188816

>
0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Akýkoľvek skutok lásky si zasluhuje večný život.

sv. Tomáš Akvinský