Modlitba

Všemohúci Bože, prosíme ťa za všetkých, ktorí sa odporúčali do našich modlitieb, či už cez internetovú stránku, mail, sms-ku, osobný alebo telefonický rozhovor a spoliehajú sa na naše modlitby, posilni ich na tele i na duši a upevni ich vieru, aby ich nič od Teba neodlúčilo. Už neraz sme sa presvedčili o Tvojej pomoci a stále sa presviedčame, že nás miluješ a staráš sa o nás. Teraz ešte nie sme doma, sme na púti a tak tu na nás aj všeličo dolieha, bolí nás to, trpíme, ale Tvoja milosť je tu s nami a pomáha nám. Tak ako Tebe záleží na našej spáse, tak nech aj nám. Veríme, že nás vždy počuješ a dávaš nám to, čo aj skutočne osoží našim dušiam. Požehnaj nás všetkých, všetkých prosiacich a na Tvoje slovo sa určite udejú dobré veci pre nás. Príde aj uzdravenie, aj oslobodenie, skúšky sa zvládnu, odíde neplodnosť a príde plodnosť, mnohí sa obrátia a uveria…, všetko je možné pre toho, kto verí. Prosíme ťa, daj nám väčšiu vieru. Nech už nepokrivkávame na obe strany. Aj Boh aj mamona. Nie! Zmiluj sa nad nami a vyslyš nás. Pretvor naše srdcia podľa srdca svojho. O to prosíme, skrze Krista, nášho Pána. Amen.

S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav. Ako dobre, že ste tu, že sa aj modlíte. Ďakujem Vám, drahí bratia a milé sestry za všetko. Nepoznáme sa síce osobne, ale v srdciach tak spolu aj trpíme, aj sa radujeme. Sme údmi Kristovho tajomného tela, ktorým je jeho Cirkev. Buďme vďační Pánovi, za všetko. Sme dedičmi spásy. A každým dňom sme bližšie k večnému životu v Božom kráľovstve. V okamihu obdarovania týmto večným darom zabudneme na akékoľvek utrpenie tu na zemi. Dôverujem ti Ježišu. Spas nás, zachráň nás.

Prosím o modlitbu.

5.00 avg. rating (99% score) - 6 votes
Uverejnené v Modlitba
13 komentárov pre “Modlitba
 1. Martina píše:

  Bože, žehnaj otca Jaroslava aj nás zo stránky Srdca pastiera, veď naše kroky a požehnávaj naše modlitby cez ktoré sa za iných aj za seba k Tebe prihovárame. Pane, Ty buď Pánom našich životov. Amen.

 2. Tanička píše:

  Boh je moja nádej, ísť v živote ďalej. Žehnáj otca Jaroslava. Srdce pastiera je to najkrajšie čo som za posledné utrápené dní prečítala. Verím v teba bože, tak mi pomôž… Ďakujem.

 3. Darina píše:

  A ako dobre,ze mi mame Vas a tuto stranku.Vela sa toho clovek nauci,lebo treba sa aj duchovne vzdelavat. Lebo nevedomost neospravedlnuje,ked mame sancu sa ucit a zahodime ju. Bohu vdaka za Vas knazov.

 4. mária píše:

  prosím o podporu, spoločné modlitby za oslobodenie zo závislosti alkoholu pre brata Jaroslava.
  Úprimná vďaka

 5. Emília píše:

  Prosím o modlitbu za manžela, aby si našiel prácu.Pán Boh zaplať.

 6. Milena píše:

  Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho syna Tomáša. Má depresie a nemôže spávať tá choroba ho ničí, na duši na tele mysli,ale aj duchovne. Veľmi prosím, za modlitbu. Pán Boh zaplať za každú modlitbu za neho .Matka Tomáša.

 7. Anka píše:

  Veľmi by som vás chcela poprosiť o modlitbu za moje uzdravenie a nájdenie vhodnej práce ktorú zvladnem aj fyzicky aj psychicky.Pane pozehnaj vsetkych,ktorí sa za a nás modlia.

 8. Anonym píše:

  Prosím nevládzem už žiť s alkoholikom…

 9. VINCENT píše:

  CHCEM VÁS POPROSIŤ. ZA. MODLIDBU. PRISIEL SOM. O BYT. NA STAROSŤ. ŽIADAM MODLIDBU.ABY. SOM. MAL SVOJU. STRECHU. NAD HLAVOU . JE TO BOŽÍ DAR. MAŤ SVOJE. BÝVANIE.ĎAKUJEME.

 10. Katarina píše:

  Prosim o modlitby k Duchu Svatemu za dar sebaovladania pre priatela. Amen

 11. Silvia píše:

  Prosim o modlitbu za zachranu manzelstva. Pan Boh zaplat.

  • kňaz Jaroslav píše:

   Prosím, prosím, prosím. Mám slzy v očiach, keď čítam takéto alebo podobné úmysly. Čo Pán spojil, má ostať spojené. Nech odíde pokušenie z ich manželského života – sa rozísť. Najľahšia cesta ku spáse pre manželov je, aby ostali spolu v láske až do konca život. Načo si namiesto toho voliť ťažšiu cestu ku spáse!!! Kiež by sa človek nad tým poriadne zamýšľal. Áno, je možné vymeniť manželku v tomto svete, ale začo potom človek vymení svoju dušu! Zanechajme radšej hriech ako sviatostné manželstvo. Prosím, Pane, pomôž im zachovať si manželstvo. Rozlom putá hriechu, ktorý ich chce urobiť indiferentným voči sviatostnému manželstvu. Zahorí láska v ich srdciach, zahorí, zahorí, zahorí… prosím, prosím, prosím. Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala. Jaroslav, brat.

 12. ALZBETA píše:

  Pane, pomôž mi, prosim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Život je príliš krátky. Je treba rýchlo robiť tu trochu dobra, ktoré sme schopní, kým nás prekvapí smrť.
Sv. Ján Bosco