Modlitba

Všemohúci Bože, prosíme ťa za všetkých, ktorí sa odporúčali do našich modlitieb, či už cez internetovú stránku, mail, sms-ku, osobný alebo telefonický rozhovor a spoliehajú sa na naše modlitby, posilni ich na tele i na duši a upevni ich vieru, aby ich nič od Teba neodlúčilo. Už neraz sme sa presvedčili o Tvojej pomoci a stále sa presviedčame, že nás miluješ a staráš sa o nás. Teraz ešte nie sme doma, sme na púti a tak tu na nás aj všeličo dolieha, bolí nás to, trpíme, ale Tvoja milosť je tu s nami a pomáha nám. Tak ako Tebe záleží na našej spáse, tak nech aj nám. Veríme, že nás vždy počuješ a dávaš nám to, čo aj skutočne osoží našim dušiam. Požehnaj nás všetkých, všetkých prosiacich a na Tvoje slovo sa určite udejú dobré veci pre nás. Príde aj uzdravenie, aj oslobodenie, skúšky sa zvládnu, odíde neplodnosť a príde plodnosť, mnohí sa obrátia a uveria…, všetko je možné pre toho, kto verí. Prosíme ťa, daj nám väčšiu vieru. Nech už nepokrivkávame na obe strany. Aj Boh aj mamona. Nie! Zmiluj sa nad nami a vyslyš nás. Pretvor naše srdcia podľa srdca svojho. O to prosíme, skrze Krista, nášho Pána. Amen.

S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav. Ako dobre, že ste tu, že sa aj modlíte. Ďakujem Vám, drahí bratia a milé sestry za všetko. Nepoznáme sa síce osobne, ale v srdciach tak spolu aj trpíme, aj sa radujeme. Sme údmi Kristovho tajomného tela, ktorým je jeho Cirkev. Buďme vďační Pánovi, za všetko. Sme dedičmi spásy. A každým dňom sme bližšie k večnému životu v Božom kráľovstve. V okamihu obdarovania týmto večným darom zabudneme na akékoľvek utrpenie tu na zemi. Dôverujem ti Ježišu. Spas nás, zachráň nás.

Prosím o modlitbu.

5.00 avg. rating (99% score) - 6 votes
Uverejnené v Modlitba
8 komentárov pre “Modlitba
 1. Martina píše:

  Bože, žehnaj otca Jaroslava aj nás zo stránky Srdca pastiera, veď naše kroky a požehnávaj naše modlitby cez ktoré sa za iných aj za seba k Tebe prihovárame. Pane, Ty buď Pánom našich životov. Amen.

 2. Tanička píše:

  Boh je moja nádej, ísť v živote ďalej. Žehnáj otca Jaroslava. Srdce pastiera je to najkrajšie čo som za posledné utrápené dní prečítala. Verím v teba bože, tak mi pomôž… Ďakujem.

 3. Darina píše:

  A ako dobre,ze mi mame Vas a tuto stranku.Vela sa toho clovek nauci,lebo treba sa aj duchovne vzdelavat. Lebo nevedomost neospravedlnuje,ked mame sancu sa ucit a zahodime ju. Bohu vdaka za Vas knazov.

 4. mária píše:

  prosím o podporu, spoločné modlitby za oslobodenie zo závislosti alkoholu pre brata Jaroslava.
  Úprimná vďaka

 5. Emília píše:

  Prosím o modlitbu za manžela, aby si našiel prácu.Pán Boh zaplať.

 6. Milena píše:

  Prosím o modlitbu za uzdravenie môjho syna Tomáša. Má depresie a nemôže spávať tá choroba ho ničí, na duši na tele mysli,ale aj duchovne. Veľmi prosím, za modlitbu. Pán Boh zaplať za každú modlitbu za neho .Matka Tomáša.

 7. Anka píše:

  Veľmi by som vás chcela poprosiť o modlitbu za moje uzdravenie a nájdenie vhodnej práce ktorú zvladnem aj fyzicky aj psychicky.Pane pozehnaj vsetkych,ktorí sa za a nás modlia.

 8. Anonym píše:

  Prosím nevládzem už žiť s alkoholikom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Dnes je streda 8. júl 2020
Meniny má Ivan
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kilián, biskup a muč.
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Horlivci ukazujú pevnosť svojej viery, múdri jej dôvody.
Wiliam Shenstone