Čo chceš, aby som ti urobil? Pane, aby som žil čisto.

Pochválený buď Ježiš Kristus.
V roku 1919 má Hyacinta zjavenie a Panna Mária jej v tomto zjavení presne povie dátum, kedy zomrie a povie jej ešte niečo, o čom sa tak málo hovorí v dnešných časoch a je to veľmi aktuálne na túto dobu:

“Keby ľudia vedeli, čo je večnosť, urobili by všetko možné, aby zmenili svoj život. Prídu módy, ktoré budú urážať Pána Ježiša. Osoby, ktoré slúžia Bohu, nemôžu byť otrokmi módy. V Cirkvi nieto miesta pre módu. Pán Boh je vždy ten istý. Hriechy, ktoré privádzajú do pekla toľké duše, sú to hriechy nečistoty. Lekári nemajú svetla, aby uzdravili chorých, lebo nemajú Božiu lásku. Kňazi musia byť čistí. Veľmi čistí. Neposlušnosť kňazov a rehoľníkov voči vlastným predstaveným a voči sv. Otcovi sa veľmi nepáči Pánu Ježišovi.”

Určite nie náhodou počula Hyacintka od Panny Márie tieto slová, dnes sú zvlášť aktuálne, lebo vidíme, aká móda vládne svetom. Tí, ktorí sa obliekajú neslušne, dávajú podnet k hriechu, sú zodpovední nielen za vlastné hriechy, ale aj za hriechy iných, ktoré zapríčinili. Neslušná móda je diablovým úskokom a vidíme, že svet ju poslúcha, akoby to bol zákon. Do tejto siete diabol loví mnohé duše. Naše odevy musia chrániť oči a srdcia, aby sme sa nedali strhnúť pokušeniam tela a sveta.

František zomrel 4. 4. 1919, Hyacintka 20. 2. 1920 a Lucia zostáva sama. Ale tak ako jej to Panna Mária sľúbila, Jej Nepoškvrnené Srdce bude jej útočiskom a istou cestou, ktorá ju dovedie k Bohu. Lucia zomrela 13. 2. 2005.

Prosím Vás, drahí bratia a milé sestry, modlite sa za mňa i za všetkých kňazov, aby sme boli čistí, veľmi čistí. Vždy to vnímam ako Boží dar a výdatnú pomoc Boha, keď si človek uchráni čistotu tela a silou viery ovláda žiadostivosť tela, žiadostivosť očí…  Keď však človek podľahne hriešnej príležitosti a tak stratí čistotu tela (ovocie tela), je tu sviatosť zmierenia (dar), aby sa znovu očistil. “Keby ľudia vedeli, čo je večnosť, urobili by všetko možné, aby zmenili svoj život.” Od kňazov sa očakáva, že vedia čo je večnosť, hriech nečistoty môže však aj ich opantávať.  Drahí priatelia, ktorí čítate tieto riadky, hriechy, ktoré privádzajú do pekla toľké duše, sú to hriechy nečistoty, modlime sa jeden za druhého, aby sme ozdraveli. Chcem byť čistý. Ďakujem Vám za modlitby a za všetko.

S prianím všetkého dobrého od pána Váš brat Jaroslav.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Uverejnené v Články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Dnes je utorok 16. august 2022
Meniny má Leonard
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Štefan Uhorský
ľubovoľná spomienka
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Láska je jediná reč, ktorej rozumejú všetci ľudia.
(Sv. Jozef Freinademetz)