Ramona

Pôvodný názov: Ramona and Beezus
Žáner: komédia, rodinný
Minutáž: 103 minút
Krajina: USA
Rok: 2010

Keď som si pustil túto komédiu, tak zo začiatku som si pomyslel: “A jejda, zasa nejaký trápny film“. Bol to veľký omyl! Úžasný film pri ktorom si prídu na svoje nielen deti, ale aj ich rodičia. Ramona je malé 9 ročné dievčatko, ktoré na čo siahne, všetko pokazí, aj keď nechtiac. Má veľmi milujúcu rodinu, ktorá sa o ňu s láskou stará. Robí všetko tak, ako to cíti a je sama sebou.  Ramona sa však pozerá na svet detskými očami plnými fantastických predstáv a nechápe problémy starších.

Konečne je tu film, ktorý vie pobaviť a zaujať aj bez násilia. Je realistický, pekný, plný farieb a chuti do života. Odporúčam! 😉

Ramona  je malé dievčatko s veľkou predstavivosťou, ktoré rado robí vylomeniny. Vďaka jej rôznym žartom muia byť neustále v strehu všetci členovia rodiny vrátane jej staršej sestry sestry Beezus, ktorá sa snaží prežiť prvý rok na strednej škole. Obidve dievčatá zažívajú tradičné radosti i starosti detstva, vďaka ktorým pochopia, že v živote môžu dokázať čokoľvek, keď si budú navzájom dôverovať a spoliehať sa na seba.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Uverejnené v Recenzie filmy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Dnes je nedeľa 3. júl 2022
Meniny má Miloslav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Tomáš, apoštol
14. nedeľa v cezročnom období
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Duša plná radosti ukazuje ľuďom, čo dáva Boh svojim verným.
Josef Hlouch