Prvé dve modlitby hneď za rána a ďakujem, že ste:

Pane Ježišu, viem, že si na kríži zomrel za moje hriechy. Chcem, aby si bol Pánom môjho života – teraz a naveky v nebi. Ľutujem všetko, čím som hrešil proti Tebe a to, že som žil sebeckým životom. Prosím odpusť mi. Prosím Pane, vstúp teraz do môjho života ako môj Spasiteľ, Záchranca. Zmy zo mňa moje hriechy, moju vinu, a naplň ma svojím Svätým Duchom. S tvojou pomocou sa chcem učiť milovať Ťa a poslúchať Ťa, ako Pána svojho života. Ďakujem Ti, že si mi odpustil a priviedol ma naspäť k Bohu – Otcovi. Amen.

PANE JEŽIŠU, PROSÍM, DAJ MI DAR REČI, KEĎ OTVORÍM ÚSTA. NECH MA OHNIVÝ JAZYK TVOJHO DUCHA OBDARÍ JASNÝM A POHOTOVÝM JAZYKOM, ABY MA STÁLE PRENIKALA TVOJA PRÍTOMNOSŤ. Pane buď mojím pastierom a pomáhaj mi pásť iných, aby ma moje srdce nezviedlo ani napravo, ani naľavo, ale na správnu cestu nech ma vedie tvoj dobrý Duch, aby sa moje skutky zhodovali s tvojou vôľou a aby zostali také až do konca. Adoptoval si si ma za svojho syna, hneď ako si ma priviedol na svetlo a zapísal si ma medzi deti Tvojej svätej a nepoškvrnenej Cirkvi. Amen.

Tú prvú modlitbu od niekoho mám, ale tú druhú modlitbu som si vytvoril v kňazskom seminári s pomocou textu od sv. Jána Damascénskeho.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Uverejnené v Články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Jediný skutok lásky k Bohu v čase suchopádnosti má väčšiu hodnotu ako mnoho skutkov v čase nadšenia a útechy.
František Saleský