Hop

hopŽáner: komédia
Minutáž: 95 minút
Krajina: USA
Rok: 2011

Na túto komédiu som natrafil len nedávno úplnou náhodou pri čítaní si vyšlých noviniek na DVD. Nie je to klasický animák, ale skôr mix milých plyšových postavičiek a ľudí reálneho sveta. Tento film je cielený skôr pre detského diváka vo veku základnej školy. Dospelých môžu niektoré pasáže nudiť, ale inak je pri ňom celkom dobrý relax :).

Hrdinom filmu Hop je ušatý Zajo. Pochádza z Veľkonočných ostrov a jeho otec riadi veľké továrne na výrobu všetkých možných sladkostí spojených s nastávajúcim sviatkom. Otec si želá, aby Zajo pokračoval v jeho stopách a stal sa veľkonočným zajacom, ktorý bude deťom nosiť čokoládové vajíčka. Lenže ako syn dospieva, zaujímajú ho celkom iné veci. Predovšetkým muzika. Chce sa stať slávnym bubeníkom a keď nedokáže nájsť pochopenie u otca, utečie do Hollywoodu. Tam naďabí na chlapíka menom Fred, ktorý si tiež nevie získať rešpekt rodičov, pretože sa ešte neosamostatnil a nemá ani žiadnu prácu. Cez počiatočné šarvátky sa tí dvaja dajú dokopy, aby si napokon pomohli.

Veľká časť príbehu sa odohráva v ľudskom svete, do ktorého je zakomponovaný animovaný Zajo. Občas sa však nazrie aj do veľkonočných čokoládovní, kde sa postupne schyľuje k vzbure proti Zajovmu otcovi. Organizuje ju prerastené kura Carlos, ktoré by rado všetkému šéfovalo.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Uverejnené v Recenzie filmy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Dnes je nedeľa 3. júl 2022
Meniny má Miloslav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Tomáš, apoštol
14. nedeľa v cezročnom období
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Duša plná radosti ukazuje ľuďom, čo dáva Boh svojim verným.
Josef Hlouch