Blíži sa koniec sveta?

Úryvok z biblie Zjavenie svätého Jána (Zjv. 13 – 14):

11 Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme. Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. 12 Vykonáva všetku moc prvej šelmy pred jej očami a pôsobí, že sa zem a jej obyvatelia klaňajú prvej šelme, ktorej sa zahojila smrteľná rana. 13 A robí veľké znamenia, ba spôsobuje, že aj oheň z neba pred zrakmi ľudí zostupuje na zem. 14 A zvádza obyvateľov zeme znameniami, ktoré môže konať pred očami šelmy, nahovára obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme, čo má ranu od meča a ožila. 15 A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. 16 A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak17 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena18 V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť.

9 Po nich nasledoval iný, tretí anjel a volal mohutným hlasom: „Ak sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo na svoju ruku, 10 aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho do čaše jeho hnevu, a bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a pred Baránkom. 11 A dym ich múk bude stúpať na veky vekov a nebudú mať oddychu vo dne v noci tí, čo sa klaňajú šelme a jej obrazu, ani ten, kto by prijal znak jej mena.“

To, o čom budem teraz písať nie je žiadna novinka. Je to známa vec v technickom svete už niekoľko rokov. Jedná sa o biočipy, ktoré sú stále viac a viac populárne.

http://www.testking.com/techking/wp-content/uploads/2011/04/RFID-Chip.jpgPôvodný zámer zavádzania biočipov bol jednoduchý – využitie v oblasti zdravotníctva. Totiž biočipy môžu obsahovať rôzne informácie o konkrétnom pacientovi, ktorý tento biočip vlastní a následne je tohto človeka ľahké identifikovať a zistiť o ňom jednoducho všetky jeho doterajšie diagnózy, liečby a všetko, čo je potrebné vedieť pre včasnú a čo najlepšiu diagnózu a liečbu jeho choroby. Čipy sa začali využívať aj v iných oblastiach. Pod označením RFID sa nám dostali už aj do cestovných pasov, občianskych preukazov, vodičských preukazov, platobných kariet, tovaru v obchodoch atď., ktoré sú súčasťou národného elektronického systému, ale aj centrálneho európskeho systému. Obsahujú o nás rôzne osobné informácie, ale aj biologické informácie.  Kódové číslo 666 je kľúčovým kódom pri registrácii osobných údajov, ale aj spracovaní údajov z čipu napr. z čipu cestovného pasu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že politické špičky stále hlasnejšie hovoria o tzv. globalizácii a zjednotení sveta do jedného veľkého štátu. Súčasná ekonomická kríza im nahráva do kariet a tak presvedčujú obyvateľstvo o “dobrom” riešení týchto problémov, o zjednotení sveta a o svetovláde.

V Amerike sa už dokonca začalo čipovanie obyvateľstva (čipy implantujú ľuďom na pravú ruku alebo na čelo). Rodičov presviedčajú, aby dali svojim deťom implantovať čipy, aby mali o nich prehľad a aby sa im nestratili, čipujú väzňov, aby mali ich pohyb pod kontrólou, či v jednej americkej firme dali čipovať svojich zamestnancov.

http://curezone.com/upload/_C_Forums/Christianity/666_Bar_Code_in_RFID_and_M_M_E_A_verichips.jpgV Európe sa o čipovaní zatiaľ len potichu hovorí. Nie je ten čas až tak ďaleko, kedy budú vlády presviedčať obyvateľstvo, aby si dali implantovať malinký čip do pravej ruky, alebo na čelo, ktorý bude slúžiť ako univerzálny identifikátor a platidlo zároveň. Zaniknú občianske preukazy, zdravotné karty, platobné karty, … všetko bude obsahovať jediný čip. Kto tento čip nebude mať implantovaný, nebude môcť nakupovať ani predávať. Toto je plán Antikrista, ktorý je popísaný v biblii.

Každý, kto dostane znak šelmy (666), je určený k ZÁHUBE! Potom už nie je žiadny návrat, žiadne odpustenie, žiadna druhá šanca, žiadna spása, žiadna večná sláva!

NIE JE  žiadna nádej, že BOH ťa pochopí, že ti to schváli a odpustí keď si vezmeš ten ZNAK. Že je predsa milosrdný a nechce, aby tvoj život bol stratený. Preto sa nemusím trápiť. Môžem byť spokojný, že každý má predsa večný život a šťastie; však áno, že? NESPRÁVNE!!!

http://blog.sme.sk/blog/10582/164171/Mark666.jpgKeď si VEZMEŠ tento ZNAK ŠELMY (666) na tvojom ČELE alebo RUKE, si na konci! Potom nemôžeš byť už zachránený ! Ty si si vyžiadal vernosť ŠELMY. Keď bude vydaný ZNAK, bude to ČAS VEĽKÝCH STRESOV a UTRPENIA. ZNAK sa bude každému zdať zo všetkého najlepšie, preto sa udrží a mnoho PROBLÉMOV bezpečne VYRIEŠI. Na každého, kto si nechce vziať ZNAK, budú pôsobiť veľký nátlak, aby si dal znak, dokonca aj mučiť, stratu Života, Práce, Detí, Majetku, Úcty, Domu, Voľnosti, Končatín atď…

PROROK predtým VAROVAL, že DIABOL nebude chcieť v žiadnom prípade nechať tých, ktorí odmietnu znakChce, aby sme mali hrozné bolesti, keď prijmeme znak. Bez toho znaku nebudeš môcť NIČ KÚPIŤ ani PREDAŤ. V tomto čase MUSÍŠ chcieť radšej ZOMRIEŤ, ako prijať ZNAK. Musíš byť potom pripravený na to, čo ťa čaká. Je jedno aký trest za neprijatie ZNAKU príde, NEBER SI HO ! Ten čas je blízko.

NEBUDE ŽIADNY Kompromis, o tom niet pochýb. Neveriaci, dokonca i VERIACI, ktorí príjmu ZNAK, BUDÚ ODSÚDENÍ k plnému Božiemu Hnevu – NAVEKY ZATRATENÍ !

Môžte si o čipovaní obyvateľstva prečítať:

Čipy a číslo 666

Čipy pod kožou kontrolujú zamestnancov

Projekt L.U.C.I.D – sme.sk

Projekt L.U.C.I.D – magnificat.sk

Škandál v USA: začínajú trestať tých, ktorí odmietli mikročip

3.00 avg. rating (76% score) - 1 vote
Označené s: , , ,
Uverejnené v Články
8 komentárov pre “Blíži sa koniec sveta?
 1. biest píše:

  neviem ci si autor uvedomuje, ale pokial ma obciansky, pas, kreditku, mobil a pod tak uz dobrovolne prijal a podla toho co pise, uz nema u boha sancu…

  to teda znamena, ze 98% ludi na tejto planete je zatratenych ?!?

  • Peťo píše:

   Nie. U Boha má stále šancu. U Boha prestane mať šancu až vtedy, keď príjme toto označenie šelmy na čelo alebo na ruku, ako píše biblia.

 2. JanR píše:

  Ahoj, pekny clanok. Mas 100%-tnu pravdu. Pozrite si tento link, ma to 2 strany: http://elsadaj.ic.cz/CIPY666/tmp/666inSlovak.pdf
  a este 1 video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f9ADKYAverE# a hlavne tie komentare, a este dalsie: kde Obama hovori, ze vsetci budu ocipovani: http://www.youtube.com/watch?v=n6T5TFRlFY4 a este 1 zaujimave video o poslednych casoch: http://www.youtube.com/watch?v=uxiZAAwNN60

 3. Jaroslav píše:

  Spása je dar a Boh chce dať tento dar každému človeku. On nás stvoril z lásky a pre nebo. Sv. Faustína v Denníčku píše: Nech žiadna duša nepochybuje, hoci by bola najúbohejšia. Kým žije, každá môže dosiahnuť veľkú svätosť, lebo sila Božej milosti je veľká. Záleží len na nás, aby sme nekládli prekážky Božiemu pôsobeniu.(porov. Denníček 283) Neklásť prekážky a bude všetko v poriadku. Neodporovať poznanej Božej pravde. Autor článku, lebo ja som tento článok nepísal, zrejme chcel len poukázať na nebezpečenstvo, ktoré môže vzniknúť zlými praktikami vo svete. Vlastne máme byť opatrní a neveriť hneď všetkému a každému. Počul som z úst jedného misionára z Afriky rozprávať o mužovi (černoch, výška okolo dvoch metrov), ktorý prišiel na ich misijnú stanicu a práve vtedy, keď tam bol iba on sám. Ostatní misionári boli na cestách. Tohoto muža v detstve jeho rodičia priviedli k šamanovi a prosili ho o “modlitbu” za zdravie a silu pre svoje dieťa. Šaman urobil nad malým kovovým úlomkom nejaký rituál a potom medzi zápästím a lakťom dieťaťa urobil nožom ranu. Úlomok vložil pod kožu a ranu zašil. Rodičia neprotestovali. Práve naopak od šamana to považovali ako dôležitú vec. A skutočne tento muž bol veľmi silný a takmer nikdy nebol chorý. Počas občianskej vojny v krajine sa stal druhým najsilnejším mužom povstalcov. Tou rukou zabil viac ako 2000 ľudí a znásilnil niekoľko žien. Bol obávaným bojovníkov. Po niekoľkých rokoch takéhoto života však prišiel prosiť o pomoc na misijnú stanicu. Hľadal iného kňaza, ale ten bol práve na cestách. A tak sa zdôveril tomuto mladému kňazovi na misijnej stanici. V jeho živote sa diali zvláštne javy, bol pod vplyvom zlého ducha. Na zemi sa začal točiť a hrozne kričal. Až keď vybrali ten kovový úlomok z jeho ruky, prišlo aj uzdravenie do jeho života. Človek, aj ten najúbohejší, keď požiada Pána o pomoc, pomoc dostane. Pán Ježiš je tu na zemi s nami a chce nám vždy odpustiť. On nikomu z nás nepovie, že pre teba už nemám odpustenie alebo už si si ho vyčerpal, ľutujem, pôjdeš do pekla. Pán Ježiš nikoho z nás neposiela do pekla. My však pokiaľ žijeme musíme aj poukázať na vážnosť hriechu. Nemôžeme hriech bagatelizovať, veď to nič nieje. To nech je ďaleko od nás. A preto možno niečo aj tak tvrdšie zneje. Pamätáme si na slová proroka Námana kráľovi Dávidovi: Ty si ten muž. Si hodný smrti zato, čo si urobil svojmu bratovi. Ale nezomrieš. Boh ti odpustil. Zomrie však tvoje dieťa. Tiež sa to ťažko číta, či počúva. Už vôbec my nemôžeme nikoho súdiť, ale na nebezpečenstvo máme upozorniť a tiež na dôsledky, ktoré potom z toho vyplynú. Ak budeme poslúchať Ježiša Krista a jeho Cirkev, budú za to aj dôsledky; ak to však nebudeme robiť, aj za to budú dôsledky, ale iné. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

  • Bohuznama píše:

   Takže ako to je s čipmi do tela a s kreditkami? Môžu mať všetky spoločné číslo 666 ? Čomu sa máme vyhýbať? Ak to bude masove cipovanie, ako sa vyhnúť? Takže mucenictvo jediná šanca?

 4. veve píše:

  Stále nechápem jedno:
  Ak bude prijatie toho “znaku” pre Boha také neprijateľné, že nám to spôsobí záhubu, musí ísť predsa o niečo viac, ako nejaký čip, bez ktorého by sme nemohli predávať a kupovať plus iné výhody. Na tom predsa nie je nič zlé. To sa mi zdá nespravodlivé, ak by boli ľudia zatratení len preto.Nakoniec nie všetci musia vedieť, že je to zlé z duchovného hľadiska. Preto si myslím, že to bude niečo, čoho prijatím sa jasne postavíme proti Bohu. potom áno. Ale to nejaké plat. karty a iné ekonom výhody predsa nemôžu byť.

 5. Iveta píše:

  Vstupom do EÚ sa staneme závislejší od hospodárskeho diktátu tohto spoločenstva. Akákoľvek sila, aj hospodárska, spočíva v samostatnosti, hoci úplná nezávislosť nie je možná.
  Aby sa ľudia mohli vyvarovať chybných krokov v dôsledku negatívnych pôsobení, dostali Apokalypsu, ktorá zjavuje budúcnosť ľudstva aj po stránke hospodárskej. Má ich bezpečne viesť z omylov, ktoré ich ženú do skazy. Iste ste už počuli o šelme, ktorá má číslo 666. V 13. kapitole, 15. až 18. verši sa o nej píše toto:
  …Kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. A šelma pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum nech spočíta číslo šelmy: je to číslo človeka a jej číslo je 666.
  Tento človek sa preto nazýva šelmou, lebo sa prejavuje ako ona. Je dravý a na svoju obeť číha skryto. Apokalypsa upozorňuje, že šelma nie je len symbolom, ale skutočným človekom, ktorý sa bude skrývať pod menom 666 a za svoj „obraz“, aby nikto za ním nehľadal padlého archanjela, vládcu temna, a neodhalil jeho šelmovské úklady na zničenie ľudstva.
  Je iniciátorom pripravovaného projektu obrovského počítača, v ktorom sa majú sledovať všetky bezhotovostné platby v celom svete. Každému občanovi počítač pridelí číslo jeho úverovej karty prostredníctvom troch záznamov po šesť číslic – 666. O tomto projekte pred pár rokmi písala zahraničná tlač. Cieľom počítača, ktorý bude vlastne symbolom čísla šelmy 666, je vraj zaviesť centralizovane v celom svete poriadok v hospodárstve. Nikto ani len netuší, že autor tohto vynálezu vyvolal najprv vo svete hospodársky chaos, aby potom ľudstvo prijalo túto ponuku čoby jedinú možnosť, ako sa z neho vymaniť.
  V USA a v západných krajinách už väčšina zamestnancov nedostáva mzdu v hotovosti, ani pri nákupe nepoužíva peniaze. Svoje príjmy a výdavky vidí iba na výpise z účtu. Pretože kreditné karty sa často strácajú, navrhol vynálezca v druhej fáze svojho bezhotovostného projektu zlepšenie. Platobné karty sa nahradia jednoduchším jednorazovým úkonom, pri ktorom sa neviditeľne vytlačí na čelo alebo na ruku každého občana jeho osobné číslo, pozostávajúce z kombinácie čísiel 666, prípadne sa mu tam implantuje mikročip s týmito číslami. Tieto údaje budú čitateľné iba na miestach nákupu a predaja.
  Cieľom tohto zjednodušeného obchodovania má byť, aby finančníci scentralizovali svoju ekonomickú vládu a získali postupne aj politickú moc. Väčšina hospodárskych autorít na našom kontinente už prijala pre svoje krajiny tento „zvýhodnený“ systém obchodovania a pod lákavým heslom európsky spoločný trh vábia do neho aj ostatné, ešte nezúčastnené krajiny v Európe.
  Centrálny celosvetový počítač 666 bude schopný sledovať, vyraďovať, prikazovať a trestať všetkých ľudí na svete, lebo má diabolskú inteligenciu, ktorá je vyššia než ľudská a nie je závislá od citu. Aj u nás sa už začína prvá fáza tohto projektu – zavádzanie kreditných kariet s vychvaľovaním ich praktickosti, lebo vďaka nim sa už nebudeme musieť obávať zlodejov peňaženiek. Nikoho ani len nenapadne, že za neosobným počítačom – obrazom – sa skrýva šelma, ktorá je nebezpečnejšia ako stovky zlodejov naokolo.
  V čom spočíva záludnosť tejto šelmy? Keď bude z akýchkoľvek dôvodov považovať kohokoľvek v celom svete – osobu, rodinu či kolektív za nežiadúcich, postačí, ak vymaže ich osobné číslo z centrálneho počítača, a nikto im nič nepredá, ani od nich nekúpi. Bez prenasledovania a väznenia sa nepohodlný človek stane vyhnancom spoločnosti – štvancom šelmy, ktorá likviduje ľudí aj bez zabíjania.
  V celom svete napreduje zavádzanie kreditných kariet a množia sa kampane o výhodách ich nahrádzania mikročipmi na ruku alebo čelo.
  Nedávno implantovali navrhované neviditeľné kódy zvieratám. Zistilo sa, že pomocou nich sa dá veľmi presne kdekoľvek a kedykoľvek sledovať ich pohyb. Prečo by šelma tento vedľajší efekt nepoužila aj na sledovanie ľudí, ktorí nebudú ochotní dostať sa do područia jej vlády?
  Je tragédiou, keď chcú ľudia donucovať svoju vládu, aby sa dobrovoľne stal ich štát, aj oni sami nevoľníkmi len preto, že mnohé vlády sa do tejto pasce dostali z neznalosti a pohodlnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Jediný skutok lásky k Bohu v čase suchopádnosti má väčšiu hodnotu ako mnoho skutkov v čase nadšenia a útechy.
František Saleský