Chceme sa za teba pomodliť.

 Len tak, ale zo srdca. Žijeme vo viere v Ježiša Krista, ktorí nás všade vidí a vie čím všetkým v živote prechádzame. Pomáhajme si navzájom svojimi modlitbami. Rozprávajme sa s Ježišom a premáhajme aj únavu, ak robíme dobro. Boh vkladá veľkú nádej do nášho života a má s nami veľkú trpezlivosť. Aj my buďme trpezliví a s láskou a s dôverou v srdci očakávajme to, o čo v modlitbách prosíme. Buď však Tvoja vôľa Pane, nie ako my, ale ako Ty chceš. Aj keď milujeme Pána Ježiša, môže sa stať hocičo; ale On má s nami plán a je to pre nás dobré. Dôverujme Pánovi a to aj vtedy, keď na nás niečo ťažké dolieha alebo to nejde podľa našich predstáv.

Každý utorok  za Vás a na Vaše úmysly obetujem svätú omšu. Denne Vám dávam svoje kňazské požehnanie.

Napíš svoj úmysel:

* Povinne
Antispam kontrola

1+9=

Bohuznama22.03.2019 (09:06)
Prosim o modlitby za rodinne a susedske vztahy,za ochranu pred plynucim zlom od neprajnikov,prosim za ich obratenie.Prosim o vyriesenie komplikovanej situacie.Pane prosim ta o pomoc ,prosim o uzdravenia na vsetkych urovniach nasho bytia,ak je to tvoja vola.Dakujem ti Boze moj.PBZ.
Reagovať
Eva22.03.2019 (08:45)
Prosím o modlitbu za dcéru Lenku a jej manžela Dominika, aby im Boh požehnal dieťatko a urobil ich rodičmi, ktorí budú vychovávať dieťatko na obraz Boží. Z celého srdca ďakujem mama
Reagovať
Sestra22.03.2019 (06:39)
Prosím o modlitby za brata, aby mu Pán pomohol oslobodiť sa zo závislosti, ktoré ničia jeho zdravie, ale aj náš súrodenecký vzťah. Ochráň nás pred neprajnosťou, najmä od príbuzných a tých, ktorým sme dôverovali. Daj nám múdrosť správne sa zachovať a rozhodnúť. Bože, buď milosrdný k našim nedokonalostiam a žehnaj nás všetkých, aj tých, ktorí nás zraňujú. Prosím a ďakujem.
Reagovať
Anna22.03.2019 (00:50)
Prosím o modlitbu za otca aby prijal sviatosť zmierenia už dlho nebol
Reagovať
D.Anezka21.03.2019 (23:50)
Dekuji vam nesmirne. Buh at vas zahrne svym milosrdenstvim. +++
Reagovať
Mária : reaguje: 22.03.2019 (20:50)
Aj ja Vám dakujem.Teší ma ,že Vás oslovil moj príspevok,ved v Bohu ste moja sestra a všetci sme Božie deti-Božie ovečky.Ježiš zanechá i celé stádo a vydá sa hladat i jednu stratenu ovečku,to je dokaz,ako nás všetkých miluje.Chránte si odteraz poznanie o Ježišovej láske ako vzácny drahokam,a toto poznanie už odteraz nech kráča s Vami vašim životom.Ježiš pomaly,ale isto zmení Váš život.
Terézia21.03.2019 (19:21)
za slobodu srdce pre Petra
Reagovať
m.21.03.2019 (18:30)
za môjho budúceho manžela a za náš vzťah
Reagovať
Pavla21.03.2019 (11:48)
Prosim o modlitby za zdravie,Bozie pozehnanie,pokoj Bozi,dobre vztahy v mojej rodine,za dobrych partnerov pre A a pre P ,za sudrznost,priatelstva,za pomoc pri pracach na dome.Dakujem.
Reagovať
Bohu známa20.03.2019 (23:55)
Prosím o modlitby pre moju dcéru, aby jej bolo umožnené vzdelávanie v zdravotníctve a o odvahu a silu. Zároveň prosím o Božie požehnanie a ochranu pre celú rodinu aj pre celý svet. Bohu vdaka.
Reagovať
D.Anezka20.03.2019 (18:11)
Prosim o pomoc v bezvychodne situaci. Nemam uz silu. Zlo je strasne silne. Nechapu, proc jedni seji vitr, ale jini sklizeji tu bouri!!!!!?? Boze, smiluj se..
Reagovať
Jaroslav reaguje: 20.03.2019 (21:10)
Súcitim s vami a modlím sa za Vás. V kontaktoch tejto stránky nájdete spôsob, ako sa môžeme porozprávať. Veľmi by som sa chcel s vami porozprávať. Ďakujem Vám, že ste nám tu napísala. Jaroslav, brat.
Mária : reaguje: 21.03.2019 (22:03)
chcela by som Vám pripomenut,iste ste už niekedy počuli výrok...ked je bieda največšia,božia pomoc najbližšia...Nie je to len fráza,ale skutočnost.Práve vtedy ked máme dáky problém dokážeme si to svoje srdiečko otvorit naplno a hladat pomoc z neba.Je pre nás velkým štastím,že tam hore je niekto kto je ochotný nám pomoct.Je to náš spasitel Ježiš a nebeská matka panna Mária.Odporučam modlit sa denne ruženec,svoju mysel nasmerujte počas dna na Ježiša,vyžalujte sa mu.Taktiež odporučam modlitbu deviatnika k sv.Juda-Tadeášovi,on je patron v tažkých a bezvýchodiskových situáciách.Prijmite ponuknutu pomoc a Ježiš zmení Váš život.Ved i vy ste jeho ovečka.
Anka reaguje: 21.03.2019 (22:12)
Píšete,že zlo má velku moc.Máte pravdu,ale silu zla láme modlitba sv.ruženca.Ten z pekelných hlbín sa nebojí ničoho,pokuša ale ruženca tej retaze matky božej sa bojí.Panna Mária je i vaša nebeská matka,proste ju o pomoc a ona vá pomože.
Prekvapenie pre teba
Dnes je sobota 23. marec 2019
Meniny má Adrián
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Turibius de Mongrovejo, biskup
ľubovoľná spomienka
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Máte veľkú šancu dosiahnuť slobodu a plnosť života, a to nemožno sebeckým hľadaním vlastných výhod, ale len otvorením sa láske. Povolanie k láske je vaším základným povolaním. Ježiš vás volá na túto cestu. Odpovedzte mu áno.
Bl. Ján Pavol ll.