CHCEME SA ZA TEBA POMODLIŤ.

Muž nakupuje ryžu za 0,60 Eur za kilogram v Číne a predáva ju za 0,05 Eur za kilogram v Indii. V dôsledku toho sa z neho stane milionár! Ako to dokázal?

Nezhromažďujte si poklady na zemi! Tento muž pochopil to, čo povedal Ježiš, a preto začal rozdávať svoj majetok.

Hľadajme Božie kráľovstvo. Modlitba s vierou uzdraví chorého a Pán mu uľaví; a ak sa dopustil hriechov, odpustia sa mu.

Ďakujem Vám za modlitby na tieto úmysly. Ďakujem Vám za lásku a priateľstvo. Ďakujem Vám za duchovné spoločenstvo.  S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

Napíš svoj úmysel:

* Povinne
Antispam kontrola

14+8=

Oľga23.06.2024 (00:33)
Za požehnanie mojej kolegyne. Za jej spásu a nájdenie pokoja. Aby nasla silu mi uz tolko neublizovat
Reagovať
Tomáš20.06.2024 (22:21)
Zajtrajšia prvá atestačná/kmeňová skúška z Ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva. Modlitbu študentov som sa už pomodlil :). Veľmi pekne ďakujem. Pán Boh zaplať.
Reagovať
Marika20.06.2024 (15:52)
Prosím o modlitbu za účinnú ochranu pred zlobou, sebeckosťou a intrigami kolegýň voči mne. Za istotu a získanie radosti do života. Ďakujem pekne.
Reagovať
Elena reaguje: 23.06.2024 (12:52)
Modli sa modlitby k drahocenej krvi Ježišovej a hľadaj úkryt pred zlobou sveta v svätej rané Ježišovho srdca. Veľmi účinné modlitby.
Bohuznáma20.06.2024 (08:27)
Pane, naplň mi srdce láskou, pokojom a odpustením. Ďakujem.
Reagovať
Lucia18.06.2024 (22:50)
Dobry vecer Vam vsetkym prajem. Obraciam sa na Vas s takou prosbou… V januari ma cakala advokatska skuska. Velmi som sa modlila mesiace, aby dobre dopadla. Prave v case modlitby mi bola oznamena skusajuca komisia. Bohuzial jeden clen voci mne urobil nieco zle, veľmi zle. Skusku som absolvovat nemohla. Teraz idem skusit znovu, po mesiacoch pripravy a s vypadkom prijmu som uz unavena a zdravotne nie som na tom dobre. Hlavne ale nechapem, preco sa taka zla vec prave s tym skusajucim stala. Mam pocit, ze ma Boh nevypocul, ale mi este aj “podkuril”… Neviem tento hnev prekonat. Mrzi ma, ze v zivote vzdy odpustam a prave toto som zatial nebola schopna odpustit. Velmi ma to mrzi. Akoby odo mna odisiel prec… uz davnejsie. Uz dlhsie nie som schopna sa riadne pomodlit, hoci by som chcela. Je mi smutno. Prosim preto Vas, ak si spomeniete… pomodlite sa za mna. Velmi Vam dakujem.
Reagovať
Jaroslav reaguje: 19.06.2024 (11:00)
Milá sestra, ďakujem Vám, že ste nám tu napísala o svojej záležitosti, o tom, čo prežívate. Vyprosujem Vám Od nášho Pána vnútornú silu, aby ste neprepadla znechuteniu. Pán je s vami. Hoci to teraz práve tak neprežívate, akoby ste chcela. Veci sa ešte neraz môžu zmeniť. Želám Vám aj takú jednoduchú trpezlivosť a pokoj Pánov nech je vždy s vami. Od Pána máte silu to trápenie niesť a to je dobré, že sa tu s tým zdieľate, uľahčí sa Vám. Máte krásne milujúce srdca a v ňom poklad viery, a verte, že aj čo teraz prežívate, Vám napokon poslúži k dobrému. Dôverujte Ježišovi Kristovi. On je naša spása. Bol poslušný vo všetkom svojmu a nášmu Otcovi. Radujte sa, že ste Jeho. A že máte čo obetovať na záchranu tých, ktorí ešte nezakúsili jeho lásku. Amen.
Elena reaguje: 19.06.2024 (13:57)
... Lebo veď či som ti neprikázal: Buď silný a pevný! Netras sa ani sa nestrachuj!? Lebo s tebou je Hospodin, tvoj Boh, vo všetkom a všade, kamkoľvek pojdeš. Amen.
Marika18.06.2024 (17:19)
Prosím o silu, energiu do života, za získanie aspoň trocha radosti do života a nie úzkosť, strach pocit samoty a zraniteľnosti medzi ľuďmi. Bože, aj ja som Tvoje dieťa, prosím, pomáhaj mi v neľahkom živote.
Reagovať
Elena reaguje: 19.06.2024 (13:46)
Pán je moje svetlo a moja spása, koho sa mám báť? Pán je ochranca môjho života, pred kým sa mám strachovať? Keď sa približujú ku mne zločinci a chcú mi zničiť telo, vtedy moji utláčatelia a nepriatelia strácajú silu a padajú. Aj keby sa proti mne postavili šíky, moje srdce sa nezľakne. Aj keby proti mne vzbĺkol boj, zotrvám v dôvere. O jedno prosím Pána a za tým túžim, aby som mohol bývať v dome Pánovom po všetky dni svojho života, aby som pociťoval nehu Pánovu a obdivoval jeho chrám. Žalm 27. Urob si gerálnu spoveď a často prijímajú telo Pánovo. Modli sa žalmy. Ži podľa desatoro a Pán ťa posilní.
Bohuznáma18.06.2024 (07:29)
Za Braňa a za mňa... PBz
Reagovať
Bohuznáma18.06.2024 (04:09)
Prosím za moju rodinu, za zdravie, pokoj, Božiu pomoc, ochranu Panny Márie a dary Ducha Svätého. PBz
Reagovať
Elena reaguje: 19.06.2024 (13:49)
Modli sa často Žalm 91 (90) – Kto pod ochranou Najvyššieho pre- býva
Bohuznáma18.06.2024 (04:07)
Prosím za zosnulých starých rodičov. PBz
Reagovať
P.17.06.2024 (14:45)
Vrúcne vás prosím o modlitby za zdravie Božiu pomoc a ochranu Matky Bozej pre mňa a moje deti s rodinami aby nás Pan ochranoval a bránil pred útokmi zlého za uzdravenie pre mňa zaťa. PBz.
Reagovať
Prekvapenie pre teba
Myšlienka dňa:
Akýkoľvek skutok lásky si zasluhuje večný život.

sv. Tomáš Akvinský