Chceme sa za teba pomodliť.

 Len tak, ale zo srdca. Žijeme vo viere v Ježiša Krista, ktorí nás všade vidí a vie čím všetkým v živote prechádzame. Pomáhajme si navzájom svojimi modlitbami. Rozprávajme sa s Ježišom a premáhajme aj únavu, ak robíme dobro. Boh vkladá veľkú nádej do nášho života a má s nami veľkú trpezlivosť. Aj my buďme trpezliví a s láskou a s dôverou v srdci očakávajme to, o čo v modlitbách prosíme. Buď však Tvoja vôľa Pane, nie ako my, ale ako Ty chceš. Aj keď milujeme Pána Ježiša, môže sa stať hocičo; ale On má s nami plán a je to pre nás dobré. Dôverujme Pánovi a to aj vtedy, keď na nás niečo ťažké dolieha alebo to nejde podľa našich predstáv.

Každý utorok  za Vás a na Vaše úmysly obetujem svätú omšu. Denne Vám dávam svoje kňazské požehnanie.

Napíš svoj úmysel:

* Povinne
Antispam kontrola

12+5=

BohuZnáma19.10.2018 (01:24)
Za Roba a Jeho rodinu.
Reagovať
Zuzana18.10.2018 (22:40)
Prosim o modlitbu .. Pane ved ma prosim dalej.. aj co sa tyka zdravia.. prace.. a aj duchovneho zivota. Prid mi prosim na pomoc.. ochran si ma aj mojich milovanych pred kazdym zlom a ukladmi zleho. Dakujem. PBZ.
Reagovať
A.Š.18.10.2018 (06:47)
Prosím o modlitbu za moje uzdravenie od uzkosti za vyliečenie z tetanie.Dakujem
Reagovať
Mária : reaguje: 18.10.2018 (22:44)
Pre Vás,kto ste napísali prosbu pod značkou A.š. chcem adresovatˇ všetky príspevky od Márie:adresované pre iných,aby ste si ich prečítali.Nájdete v nich odpovedˇ i pre Vás.Bol čas, kedˇsom i ja mala podobné problémy,našla som sa v nich.Tiež to trvalo viac rokov,nevedela som ako dˇalej.I mne poradili,ako dˇalej všetko je teraz krásne.Ježiš ma vypočul a tiež Matka božia stála pri mne.Posuvam tuto skusenost dalej,a vy to zase pošlite dˇalej.Ved v Ježisovom srdci sa studnica lásky nedá vyčerpatˇ.Je tam dost pre všetkých.Budem sa tešit a Ježišovi dˇakovat za všetkých.
17.10.2018 (11:12)
Za mňa, za ňu tak...
Reagovať
Daniela17.10.2018 (08:36)
Prosím o modlitbu za uzdravenie z depresie a myšlienok nepotrebnosti či ukončenia života. Taktiež závislosti na alkohole. Modlím sa sama no zlepšenie veľmi neprichádza 🙁 mám obrovský strach.Som mamou 2 detí .Prosím Vás už to trvá dosť dlho caa 3 roky
Reagovať
Jana reaguje: 17.10.2018 (10:15)
Drahy Otce,zmiluj sa prosim nad Danielou,obklop ju ludmi,ktori jej pomozu zbavit sa zavislosti,napln jej srdce pokojom a laskou.Daniela,nech Vas zehna nas dobrotivy Pan a nasa Draha Matka nech Vas schova pod svoj ochranny plast.Sama to asi nezvladnete,ked to trva uz tak dlho,vyhladajte lekarsku pomoc.Nech Vam Pan pomaha.
Mária : reaguje: 17.10.2018 (13:11)
Milá Daniela nebudte smutná,ved na váš problém má náš Pán na nebesiach i okamžitu pomoc.Stvoril dokonalý svet,stará sa i o vtáky v povetrí i polné lalie odel do krásy a o Vás,jeho ovečku by sa nepostaral.Vedˇ i za Vás zomrel na kríži.Na ten Váš stav-resp.depresie je učinná modlitba ruženca.Vždy kedˇ Vám príde depresia začnite sa modlitˇZdravas.Depresia okamžite pominie.Obímajte často Vaše deti,a v mene tej lásky,ktoru cítite k nim sa uzdravite,lebo láska všetko zmože,všetko vydrží,všetko vytrpí.
Mária : reaguje: 17.10.2018 (22:22)
Milá p.Danielka chcela by som Vám adresovatˇ i príspevok ,ktorý som adresovala dnes v noci p.Márii.Odporučam Vám nájstˇ na stránkach o Medjugorí,ako uspešne sa modlitbou ruženca lieča v centre Cenaolo narkomani.Dušu vylieči iba Boh a Matka Božia.Netreba zanedbatˇani liečbu lekárom.Milostivý Ježiš,prosím pomož Danielke a prijmi i moju modlitbu,ktoru obetujem za nu.
Maja16.10.2018 (21:36)
PROSIM O MODLITBY ZA POZEHNANIE DIETATKA!
Reagovať
Smutná mama16.10.2018 (14:11)
Prosím za naše deti...za celú rodinku...PBZ
Reagovať
Terézia16.10.2018 (10:54)
Prosím za svojho syna za obrátenie, dobrú manželku, zdravie, aby uspel v konkurze v práci podľa Božej vôle, za návrat živej viery pre dcéru a dobrého manžela, za šťastný pôrod a zdravie dieťaťa a matky za BP pre celú rodinu.PBZ.
Reagovať
Zuzana16.10.2018 (08:02)
Dakujeme..za modlitby.. duchovna akcia vo farnosti dopadla vyborne.. prisiel krasny pocet manzelov. Pane Jezisu .. ved si nas vsetkych a chran aj s rodinami nadalej. PBZ.
Reagovať
Sestra16.10.2018 (07:46)
Pane J. Kriste, zmiluj sa nad nami a zachráň nás. Uzdrav náš vzťah, nedovoľ, aby ho ničili zlo, Zlý, zlomyseľnosť, domýšľavosť a závislosti. Prosím s dôverou a ďakujem.
Reagovať
Prekvapenie pre teba
Dnes je piatok 19. október 2018
Meniny má Kristián
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Ján Brébeuf a Izák Jogues a spol.
ľubovoľná spomienka
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Tí, čo milujú Ježiša pre Ježiša a nie pre nejakú svoju vlastnú útechu, chvália ho rovnako v každom súžení a úzkosti srdca, ako aj v čase najväčších radostí.
(Kempenský)