Chceme sa za teba pomodliť.

 Len tak, ale zo srdca. Žijeme vo viere v Ježiša Krista, ktorí nás všade vidí a vie čím všetkým v živote prechádzame. Pomáhajme si navzájom svojimi modlitbami. Rozprávajme sa s Ježišom a premáhajme aj únavu, ak robíme dobro. Boh vkladá veľkú nádej do nášho života a má s nami veľkú trpezlivosť. Aj my buďme trpezliví a s láskou a s dôverou v srdci očakávajme to, o čo v modlitbách prosíme. Buď však Tvoja vôľa Pane, nie ako my, ale ako Ty chceš. Aj keď milujeme Pána Ježiša, môže sa stať hocičo; ale On má s nami plán a je to pre nás dobré. Dôverujme Pánovi a to aj vtedy, keď na nás niečo ťažké dolieha alebo to nejde podľa našich predstáv.

Každý utorok  za Vás a na Vaše úmysly obetujem svätú omšu. Denne Vám dávam svoje kňazské požehnanie.

Napíš svoj úmysel:

* Povinne
Antispam kontrola

19+5=

zuzka18.01.2019 (15:42)
Za môjho brata aby už prestal piť alkohol a zarmucovat mamu robí jej len žiaľ vzdal sa Boha kostola a kresťanského života a dal sa na cestu maminy alkoholizmu.Stale by len pol a potom skáče do mamy mama len plače a plače. pomôž Pane Bože.Budeme sa modliť.
Reagovať
Lucia18.01.2019 (07:05)
Boze moj, vzdy si ma podrzal, ked slo o vela - na prijimackach na skolu, na skuskach, dal si mi zamestnanie, ked som potrebovala, aj uzasneho buduceho manzela... Pane Boze, aj teraz potrebujem Tvoju pomoc - poslala som toľko žiadosti, mala veľa pohovorov a nenachádzam prácu. Akoby to bolo zakliate a cesta zarúbaná, nechápem to ani neviem, čo robím zle. Prosím, Boze, daj mi vedieť, kde robím chybu, nech ju napravím a požehnaj mi, nech si prácu nájdem čo najskor. Predsa si mi pomohol vystudovat a ja pracovat chcem, velmi to chcem. Pomoz mi, len tolko Ta prosim, dostat obycajne miesto a moct pracovat a ist na RAP... velmi Ta prosim, pomoz mi
Reagovať
Maja17.01.2019 (20:00)
Prosím o modlitby za duševné aj duchovné uzdravenie mojej dcery,ktorá je v zlom psychickom stave,aby našla cestu k Bohu, tiež za zdravie vnuka,ktorý trpí vážnym ochorením.Ďakujem.
Reagovať
Martin17.01.2019 (11:31)
za mňa, za ňu atď
Reagovať
Monika17.01.2019 (08:58)
Prosíme o modlitby za Božie požehnanie a Božiu pomoc počas onkologickej liečby pre Jána aj pre lekárov a zdravotníkov, za ich správne rozhodnutia a postupy; za silu, trpezlivosť, vnútorný pokoj počas choroby i liečby pre Jána, aj rodinu; za fyzické i psychické zvládnutie náročnej liečby, za vyliečenie z choroby a uzdravenie Jána. Ďakujeme!
Reagovať
Katarína16.01.2019 (22:22)
Prosím za duchovné uzdravenie môjho milovaného muža - aby našiel cestu späť k Pánu Bohu, k svojej manželke, k deťom, k roďine...
Reagovať
Anna16.01.2019 (12:24)
Prosím o modlitby za uzdravenie mojej sestry, má zdravotné problémy so žalúdkom,s chrbticou, ramenami. Pane, Ty vieš o všetkom čím prechádza a čo potrebuje Tvoj dotyk a uzdravenie. Ty môžeš urobiť všetko, ak je to v zhode s Božou vôľou.Panna Mária,prosím pomôž svojim príhovorom za jej uzdravenie. Pane osláv sa. Amen. Ďakujem.
Reagovať
Lucia16.01.2019 (10:28)
Prosím Boze, veľmi sa bojím, veľmi, prosím, pomôž mi nájsť si robotu, veľmi Ta prosím
Reagovať
Anna reaguje: 16.01.2019 (22:35)
Lucka zverte svoje trápenie Panne Márii jej synovi. Viem aké to máte ťažké bez práce. Ježišu zmiluj sa nad prosbou Lucie.
Sestra16.01.2019 (10:07)
V deň narodením môjho brata prosím o modlitby za zdravie tela a duše, za Božie požehnanie pre neho, za pokoj v srdci, za oslobodenie od závislosti, za dar viery, za pokojnú starobu prežitú v nádeji. Prosí a ďakuje sestra.
Reagovať
Monika16.01.2019 (08:51)
Prosíme o modlitby za Božie požehnanie a Božiu pomoc počas onkologickej liečby pre Jána aj pre lekárov a zdravotníkov, za ich správne rozhodnutia a postupy; za silu, trpezlivosť, vnútorný pokoj počas choroby i liečby pre Jána, aj rodinu; za fyzické i psychické zvládnutie náročnej liečby, za vyliečenie z choroby a uzdravenie Jána. Ďakujeme!
Reagovať
Prekvapenie pre teba
Dnes je sobota 19. január 2019
Meniny má Drahomíra, Sára
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Márius a spol., muč.
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Môžete mať najkrajšie telo, ale nikdy nebudete šťastní, ak vás nebude mať kto čisto milovať. Môžete mať krásny dom snov, ale nikdy v ňom nebudete šťastní, ak v ňom budete bývať sami. Môžete byť svetoznáma slávna osobnosť, ale nikdy nebudete pravo šťastní, ak medzi známymi nebudete mať priateľa.