Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
7 + 9=

(780)
(60) JEŽIŠU, VĎAKA,
29 november 2013 20:01:49

NESMIERNA VĎAKA, ŽE SI PRIŠIEL K NÁM. A SI STÁLE S NAMI, V NAŠICH RODINÁCH. AKO DOBRE JE NÁM BYŤ V TVOJEJ BLÍZKOSTI. Aj v tomto adventnom čase, ktorý máme pred sebou chceme plniť tvoju vôľu, ale sami to nedokážeme. Prosíme Ťa na každý deň o tvoju pomáhajúcu milosť a silu premáhať pokušenia, bez ktorých sa tu na zemi snáď ani nedá žiť. Často na nás niečo dolieha a rozhodnúť sa niekedy musíme naozaj veľmi rýchlo. A pritom robíme aj chyby. S tvojou pomocou však chceme odstraňovať tieto chybičky z nášho života. Želáme si, aby všetci v našich rodinách, vo farnosti, zakúsili tvoju lásku a svetlo viery prišlo aj tam, kde bola doposiaľ tma. Veľmi Ťa prosíme o tieto dary milosti. Nech tvoje požehnanie spočinie na nás všetkých a nikdy nám neodním svojho Ducha Svätého. V tebe žijeme, hýbeme sa a sme. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav. Dôverujeme nášmu Pánovi a to je dobré. Do budúcna počítajme s tým, že budeme mať večný život, a v tom okamihu na všetko to ťažké pozemské zabudneme. To bude radosti, ako nikdy predtým. Vďaka Ti, Bože, naša spása. Amen.

(59) POĎAKOVANIE
22 november 2013 12:18:35

VEĽMI PEKNE VÁM ĎAKUJEM, ŽE STE MI NAPÍSALI ZOPÁR SLOV NA POVZBUDENIE A PROSÍM PÁNA ZA VÁS, ABY VÁM ŽEHNAL A NAPĹŇAL VAŠE SRDCIA LÁSKOU. AJ ÚMYSLY MODLITIEB, KTORÉ STE MI TU NAPÍSALI VKLADÁM KAŽDÝ UTOROK DO SV. OMŠE A HOVORÍM NÁŠMU PÁNOVI: OČISTI NÁS A POSVAŤ NÁS. A TIEŽ AJ VŠETKY DUŠE TRPIACE V OČISTCI VKLADÁM NA PATÉNU S PROSBOU: OČISTI A POSVAŤ ICH. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav. Žehnám Vám.

(58) Lucia
13 november 2013 10:30:14

Pozehnany den prajem, chcela by som sa podakovat za povzbudivy clanok o matkach na FB. Ja mam tri dcerky a v nebi synceka. Snazim sa ich viest k Bohu ako viem. Beravam ich do kostola, velmi mi pomaha relacia klbko na Luxe, citame detsku bibliu ... Zdravas sa naucili, pri mojom modleni ruzenca aj korunku. Ale chcela by som poprosit za nas o modlitbu, moj manzel nie je veriaci vadi mu aj prezehnanie pred jedlom, tak ta moja vychova je dooost stazena a ja som dost biedny vzor pre svoje deti. Pan Boh Zaplat +

(57) Róbert
23 október 2013 08:00:53

Pochválený buď Ježiš Kristus,otec Jaroslav,mám konečne prácu, ktorá ma napĺňa.Snažil som sa ju vykonávať vždy poctivo,čestne a usilovne no napriek tomu som dostal výpoveď.Majú v tom prsty 2 osoby, ktorá 1 z nich dávala klamlivé info o mojej práci nadriadenej osobe, s tým aby si vôbec p.Riaditeľka preverila,či je to pravda.Teraz som "vďaka"týmto ľuďom stratil prácu, ktorá ma bavila.Prežívam veľký hnev,ale už so sa za nich pomodlil modlitbu za nepriateľov.Viem,že tu na zemi niet spravodlivosti, tá je iba u Pána Boha...

(56) nabuco
14 október 2013 21:04:58

Pozdravujem Vás pán farár Jaroslav. Teším sa z toho, že sa venujete takejto užitočnej práci, službe. Zo srdca Vám želám, aby Vám tento zápal vydržal stále, za to sa prihováram u Nebeského Ocka. Pozdravujem aj Sološničanov :)

(55) Prosiaca
12 október 2013 18:45:23

Pochválený buď Ježiš Kristus, prosím vás o modlitbu za mňa, lebo som nastúpila na VŠ a mám strach z angličtiny, lebo ju neovládam veľmi dobre. Prosím, modlite sa za mňa, aby mi Ježiš Kristus zoslal Ducha svätého a pomohol zvládnuť školu. Ja sa zase pomodlím za vás, aby vám Pán Ježiš pomáhal viesť ľudí správnym smerom.

(54) maria
12 október 2013 17:39:04

otec jaroslav, dnes som cely den skoro na vasej tranke a citam to, co som vsetko vlete premeskala...aj zopar prispevkov som vam tu hodila....velka pochvala vam...treba ludom otvarat oci...dnes som mala tu kamosov co patria medzi katolikov so sviatostami, ale ziju len tak, bez boha...dnes som si vypocula ako komunisti robili dobre...a cirkev je taka a onaka.....a mala by som si precitat knihu od banas kod 1 a teraz nejaky kod 9, aka som zaslepena, ze co robi cirkev... lebo to co napisal je hodnoverne, lebo tam aj uvadza nejaku literaturu z ktorej cerpal...no, precitat by som si ju mozno mala...vy ste to uz citali....mozno by sme si mali, aby sme expertom potom vedeli argumentovat....citam knihy zivoty vitazov...knihy o svatych...to, by oni povazovali za rozpravky....a prosim boha, aby nam aj dnes posielal tych svatych ludi...

(53) Regina
9 október 2013 11:47:30

Pohválený bud Ježiš Kristus,otec Jaroslav viac krát som pisala na stranku chceme sa za teba pomodliť- prosby o modlidby pre moju choru sestru,ktoru minuly tyžden pan k sebe privolal,mala 56 rokov. Mám rodičov,ktorý maju 82 a 86 rokov pochovaly teraz svoje druhe dieťa .Som zufala ,lebo moje prosby neboly u pana vypočute ,aj ked ku každej modlidbe som pridala nech sa stane jeho vola.Som Pánu Bohu za všetko veľmi vdačna ,ale teraz tá bolesť za mojou sestrou je veľka.V kutiku duše som dufala,že sa stane zázrak.prosím Vas o modlidbu pre mojích rodičov a celu rodinu.Verím že moja drahá sestra čoskoro uvidi božiu slávu .Pán boh zaplať


(52) evka
8 október 2013 12:52:31

Drahý kňaz Jaroslav,ďakujem za Vaše krásne slová.Ďakujem Bohu za Vás,ďakujem za Vaše chápajúce Bohu odovzdané srdce.Áno,musíme sa modliť za kňazov,aby boli našimi dobrými pastiermi,aby nás priviedli k Bohu.Za všetko čo pre nás robíte,nech Vás odmení náš Pán,nech žehná Vaše kroky a naša Nebeská Mama nech Vás chráni.S úctou a vďakou Evka.Ďakuje a pozdravuje Vás aj Elenka.

(51) Maria
7 október 2013 21:48:42

Pane, dakujem Ti, ze si nas stastne a bez problemov priviedol domov. Pane, prosim Ta za vsetkych, ktori sa za nas modlili, zehnaj ich a obdar ich vsetkymi milostami, ktore prave potrebuju. Otec Jaroslav, Pan Boh Vam mnohonasobne vynahradi,ze ste za nas prosili aj vy. Pane obdar Otca Jaroslava tymi darmi, kt. najviac potrebuj. Vdaka ti Pane.

(50) prosiaca
2 október 2013 20:02:31

Prosím o modlidby za celú rodinu aby sme boli zdravý a aby sa mi darilo v robote aby boli so mnou spokojný. Dakujem Pán Boh zaplať.

(49) Poďakovanie
2 október 2013 13:44:46

Milá Evka, veľmi pekne ďakujem za Vašu obetavú službu lásky. Nech Vás Pán žehná a ochraňuje na tejto pozemskej púti. Máte veľmi krásne srdce, ktoré veľa miluje. A ako hovorí náš Pán, Ježiš Kristus: Kto veľa miluje, tomu sa aj veľa odpúšťa. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav.

(48) Pre Janku
2 október 2013 11:08:23

Ďakujem, že ste mi napísala. Vo Vašom živote sa teraz nachádza rozvedený muž, ľúbite ho a neviete a ani nechcete bez neho žiť. V závere ste mi položila otázku, ktorá si však vyžaduje väčšiu diskusiu. Uvedomujem si však, že ak robíme to, čo sa Bohu páči a praktizujeme v živote to, čo nám s láskou prikazuje, teda uskutočňujeme jeho slovo, tak také budú potom aj dôsledky pre našu večnosť; ak však robíme to, čo sa Bohu nepáči a nedávame na jeho rady a príkazy, teda neuskutočňujeme jeho slovo, tak aj za to budú dôsledky, ale iné. V živote máme najviac myslieť na Božie kráľovstvo. To je ten správny cieľ nášho života, k čomu máme podriadiť všetko ostatné. Aby sme prišli do správneho cieľa, potrebujeme duchovné vedenie. Niektoré veci sa nám môžu javiť, ako neškodné, ale tie dôsledky potom môžu byť naozaj veľmi ťažké. Keď Boh spája muža a ženu vo sviatosti manželstva v jedno telo, tak to myslí vážne a ich spoločný život je pre nich aj takou najľahšou cestou do neba. Nedávno sa mi dostala do rúk knižka s názvom: "Rozvedení. Katolíci. Čo ďalej?" od vydavateľstva Don Bosca, odporúčam Vám, Janka, si ju požičať alebo zakúpiť, na mnohé otázky tam nájdete odpovede. Bol by som tiež veľmi rád, keby ste mi napísala na môj mail: prlyjm17@gmail.com a našu diskusiu by sme tak mohli rozšíriť o ďalšie potrebné informácie. Viem, že nikto z nás neplní Božiu vôľu dokonale. Avšak k čomu sme dospeli, toho sa už máme držať. Ján Krstiteľ nič nezaprel a Herodesovi jasne povedal, že nesmie žiť s manželkou svojho brata. Všetci tí, ktorí prišli do Božieho kráľovstva, sa najskôr zriekli mnohých vecí a tak účinne spolupracovali s Božou milosťou. Prosím, napíšte mi. Váš brat a kňaz Jaroslav.

(47) jana
19 september 2013 19:48:35

Dobrý deň,píšete,že sa môžme pýtať tak to skúšam, pretože mám v tejto oblasti nevedomosť. V mojom živote sa nachádza rozvedený muž. Nerozviedol sa kvôli mne,vtedy sme sa ešte ani nepoznali a v ich spoločnom manželskom živote sa obaja iba trápili. Obom sa uľavilo,keď išli od seba. my sa veľmi ľúbime,viem,že pácham ťažký hriech ale neviem a ani nechcem bez neho žiť. Pripravujem sa týmto o večný život?

(46) Eva
18 september 2013 12:48:11

Oslovila ma výzva na 40 dňovú reťaz pôstu a modlitieb za kňazov. Otec Jaroslav, od dnes sa budem každú stredu počas týchto dní postiť a modliť za Vás. Pán najlepšie vie, čo potrebujete a to Vám budem vyprosovať.
Budem rada, ak toto bude inšpiráciou aj pre iných na tejto stránke.


(45) Marika
12 september 2013 18:30:30

Drahý otec Jaroslav,píše Vám Marika,ktorá takmer pravidelne prispieva do rubriky Chceme sa za teba pomodliť.Otec Jaroslav,som zúfalá,už tak dlho si hľadám prácu,žobrem u Pána,modlím sa Novénu odovzdanosti,chodievam na sv.spoveď,sv.omšu,modlím sa Korunku milosrdenstva,ruženec...Otec Jaroslav,celé hodiny sa zhováram s Pánom a stále nič.Som v takom stave,že prededávnom som sa pokúsila o samovraždu.Prečo ma nenechal zomrieť,keď som mu ľahostajná?Prosím Vás,odpovedzte mi:mbencova@zoznam.sk

(44) Marek
29 august 2013 18:21:31

Neviem či ste zaregistrovali spravo o OKULTNYCH RUŽENCOCH tak pre informovanosť pozri link:
http://modlitba.sk/?p=5833

(43) dieťatko
27 august 2013 08:20:17

Dobrý deň, prosím za modlitby za moje otehotnenie, s manželom sa snažíme o dieťatko už štyri roky a stále sa nám nedarí. Prosíme o pomoc aby som aj ja mohla počať a porodiť zdravé dieťatko, ďakujem vám veľmmi pekne. Prosím aj o nejaké rady a modlitby za počatie Kontakt gabika19@pobox.sk

(42) Rodina
26 august 2013 11:21:26

Prosím za modlitbu pre mojich rodičov, ktorí sú základom našej rodiny, aby Boh upevnil ich vzťah, posilnil ich láskou a povzbudil vierou v Neho. Pretože len úprimná láska môže zachrániť vzťah, rodinu, ľudí, človeka a svet... Ďakujem a rovnako sa modlím za všetky rodiny, ktoré potrebujú Boží dotyk. :)

(41) Hanka
23 august 2013 08:47:48

Ďakujem za krásne príspevky na každý deň. Sú pre mňa povzbudením.
Pán Boh zaplať

(40) veriaca
22 august 2013 18:02:18

Pochvaleny bud jezis Kristus. rada by som vas o nieco poprosila.Prosim vas o modlitby za mojho otecka ktory uz zial pred takmer dvomi mesiacmi odisiel na vecnost,nech mu da Pan vecny zivot po jeho boku a dalej vas prosim o modlitbu za vztah s mojim byvalym priatelom,ak je tam stale laska ako vravi,nech mi dokaze odpustit vsetko a nech Boh to nejako urovna,pretoze sme sa mali uz brat.Velka vdaka za modlitby,pan boh zaplat.

(39) prosiaci
15 august 2013 18:00:37

Prosime vás o modlitby za počatie a narodenie zdravých detičiek . Ďakujeme

(38) Pre Máriu
15 august 2013 08:27:24

Pozdravuj Vás Mária a ďakujem, že ste mi napísala. K Vašej otázke Vám teraz nedám jednoznačnú odpoveď, že či áno, zamestnať sa, alebo nie, teda odmietnuť túto prácu. Sama, píšete, že cítite vnútorný nepokoj, je to akosi také upozornenie na nejaké nebezpečenstvo. Ja som si ohľadom Vašej otázky aj niečo zisťoval a spýtal som sa aj mojich známych ľudí, že či ohľadom produktov Diochi niečo vedia a dali mi aj nejaké informácie. Napr. aj to, že to vychádza z čínskej medicíny. Veľmi pekne by som Vás poprosil, keby ste mi napísala na môj email: prlyjm17@gmail.com a v kontaktoch nájdete aj telefónne číslo a tak sa mi môžete ozvať aj takouto formou. Budem veľmi rád. Ale ponechávam to na Vašej slobodnej vôli a na Vašom rozhodnutí. Je správne, keď je človek opatrný a nenaletí hneď na všetko. Mnohé veci sa totiž na oko javia neškodne, ale filozofia toho môže byť veľmi škodlivá. Uvedomujem si tiež, že v dnešnej dobe si nájsť vhodné zamestnanie vôbec nie je jednoduché. Vy ste sa spýtala, ja sa snažím Vám správne poradiť. Vďaka za Vaše veriace a milujúce srdce. Prajem Vám všetko dobré a keď budete chcieť, prosím, tak sa ozvite. Váš brat a kňaz Jaroslav.

(37) danka
11 august 2013 19:41:30

Prosim vás o modlidbu za cérku aby sa vyzdravela aby sme boli zdravy cela rodina a aby nam ludia nezavideli a aby sa nam darilo v práci.

(36) Mária
8 august 2013 14:03:10

Som nezamestnaná a mám možnosť sa zamestnať v predajni s predajom liečivých byliniek,ale aj produktov Diochi,ktoré su bioinformačné.Môžem ja ,ako veriaca predávať tieto produkty a sa školit?Ako sa zachovať?Cítim vnútorny nepokoj.Prosím za modlitbu a ďakujem za Bohu milú radu.

(35) Jaroslav
7 august 2013 07:23:29

Moje milí bratia a sestry, srdečne Vás všetkých pozdravujem a žehnám Vám. Pán nás všetkých tak zázračne utvoril a ešte zázračnejšie sa o nás stará. On na nás nikdy nezabudne a vždy si nás pripomína po mene. Pohľadí nás, usmieva sa na nás a my sa usmievajme na neho. Kráčajme za ním, samozrejme s krížom, lebo inak sa to nedá a vo vedomí, že tu na zemi nie sme doma, nech rastie aj naša dôvera v jeho slovo a v jeho prisľúbenia. Totiž, čaká nás žiarivá budúcnosť, večná blaženosť. Dobre, že tu aj vyjadrujeme a píšeme úmysly svojho srdca, sme deti milujúceho Ocka a prosíme v Kristovom mene, ktorí na rozdiel od nás neurobil nič zlé, no veľa si však vytrpel kvôli nám. Buďme vďační a nebojme sa prosiť, lebo máme vznešeného Veľkňaza v nebi, ktorý pre nás vždy chce len dobre. Amen. S kresťanským pozdravom, Váš brat a kňaz Jaroslav. Prosím o modlitby za mňa a mojich farníkov v Sološnici. Ďakujem.

(34) Agnes
6 august 2013 13:10:14

Ďakujem Vám za Vašu stránku otče -povzbudila ma modliť sa naďalej aj ked sa situácia nelepší..vdaka Bohu za Vás a Vaše slová..Prosím Vás o modlidby pri sv.omši za obnovenie môjho manželstva - aby manžel chcel prežívať so mnou vieru

(33) Jaroslav
31 júl 2013 18:47:56

Všetkým Vám ďakujem, že ste mi napísali. Ďakujem i za Vaše povzbudivé slová. Zajtra ráno (1. 8.) budem za Vás a na Vaše úmysly obetovať svätú omšu. Žehnám Vám a prajem všetko dobré. Pane Ježišu Kriste, vyslyš modlitby naše a naše volanie nech dôjde ku Tebe. Amen. Váš brat a kňaz Jaroslav.

(32) prosiaca
31 júl 2013 11:09:41

Prosím o modlidbu za zdravie a božiu pomoc pre celu našu rodinu aby nám nezávideli ľudia. Dakujem za modlidbu.

(31) Jana
23 júl 2013 20:42:34

Prosím o modlitbu za svojho syna, korý je zmätený, neistý a zúfalý. Prosím o pokoj a vieru pre našu celú rodinu.Zároveň prostredníctvom Vás chcem poďakovať Pánu Bohu a našej drahej Matke Márii za 25 rokov nášho manželstva. BOH VÁM žehnaj.Ďakujem.

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)