Napíšte mi

Potešíte ma, ak mi niečo napíšete. Stačí aj jedna veta na povzbudenie. Ďakujem. Ak sa chcete na niečo spýtať, nech sa páči.  Budem sa snažiť odpovedať. :)


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
3 + 3=

(676)
<
(16) ALENA
27 apríl 2013 06:12:10

všetko najlepšie k Vašim meninám nech Vás Boh žehná zdravím na tele i na duši dakujem Bohu že ma priviedol na Vašu stránku

(15) Maria z Lipt. Mikulasa
26 apríl 2013 15:39:13

Drahy otce, dovolte mi, aby som Vam zajtrajsiemu sviatku popriala pevne zdravie, hojnost bozich milosti, nech Vas ochranuje nasa nebeska maticka, aby ste nam aj nadalej mohli
rozdavat Vase rady a pomoci v kazdej nasej tazkej situacii.
Za co Vam Pan Boh zaplat.

(14) ETY
23 apríl 2013 11:01:39

Požehnaný deň Pán Páter Jaroslav každí deň ďakujem Pánovi zato že ste v našej farností. Osobne čerpám veľa síl od vás lebo ste nádobou ducha svätého a nás priťahujete k Pánovi. Veľmi ma teší vaša húževnatosť a odhodlanie pracovať v Pánovej vinici za akýchkoľvek podmienok a prekážok, to je silná viera ktorá aj vrchy prenáša tak ako nám to Pán povedal. Preto od vás môžeme čerpať silu ktorú hľadáme a potrebujeme. Prajem vám a vyprosujem od Pána potrebne milosti vo vašom živote a povolaní. Prajem Vám aj veľa trpezlivostí s nami slabými božími deťmi. Pokoj Pánov nech je vždy s Vami. ZBOHOM:-)

(13) VŠETKÝM VÁM ĎAKUJEM
17 apríl 2013 08:04:29

A VYPROSUJEM VÁM BOŽIE POŽEHNANIE A HOJNOSŤ MILOSTÍ OD NÁŠHO PÁNA JEŽIŠA KRISTA. V ŇOM ŽIJEME, HÝBEME SA A SME. A JEŽIŠ NÁS UČÍ MILOVAŤ SVOJU MATKU MÁRIU. MÁRIA, MAMIČKA, ĎAKUJEME TI, ŽE NÁS CHRÁNIŠ PRED NEBEZPEČENSTVAMI, KTORÉ OHROZUJÚ NÁŠ ŽIVOT A NAŠU SPÁSU. VŽDY STOJ PRI NÁS, MAMA, ĽÚBIME ŤA A PREPÁČ NÁM TÚ NAŠU OBČASNÚ NEPOSLUŠNOSŤ A NEROZUMNOSŤ. POD TVOJIM PLÁŠŤOM SA CÍTIME BEZPEČNE. AMEN. Ďakujem Vám, milí bratia a milé sestry, za Vaše slová povzbudenia i za všetko. S kresťanským pozdravom Váš brat a kňaz Jaroslav.

(12) Pre Silviu
17 apríl 2013 07:52:47

Ďakujem, že ste tu napísala svoj úmysel. Ako sa má naša spolusestra, ktorá sa zranila pri výzdobe chrámu. Dúfam, že zotavovanie po operácii pokračuje v poriadku a všetko bude dobré ako predtým. Amen. Žehnám Vám a prajem všetko dobré. Váš brat a kňaz Jaroslav.

(11) Pre Máriu
17 apríl 2013 07:46:51

Ďakujem za svedectvo z odd. OKAIM. Pane Ježišu, prosíme Ťa, požehnávaj všetkých chorých a trpiacich z tohto oddelenia a všetkých, ktorí ich opatrujú a starajú sa o ich zdravie i dušu. Amen. Veď Ty si náš Boh a Pán, a náš milujúci brat. Ty pre nás urobíš všetko o čo Ťa prosíme, ak to však je v súlade s Tvojou vôľou. Len Ty vieš čo najviac a skutočne osoží našim dušiam a vlastne aj pre našu spásu. Je to predovšetkým Tvoja milosť, ale aj naša ochota spolupracovať s Tvojou milosťou. Daj nám svoju milosť, chceme žiť v Tvojej milosti a vlastne niekedy máme len jednu útechu, ale tú najdôležitejšiu, nech sa čokoľvek s nami deje, Ty si stále s nami a nikdy nás neopustíš. Toto je náš Ježiš. Niektorí bratia však veľmi trpia a majú veľké bolesti, Pane zmiluj sa nad nimi a dotkni sa tých boľavých miest a utíš ich bolesť. Zmiluj sa nad nimi a uzdravuj ich. Požehnávaj lásku týchto našich manželov a ďakujeme Ti za ich dobrotu srdca. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav.

(10) Pre Adku
17 apríl 2013 07:27:25

Ďakujem Adka, že ste mi napísala. Chcel by som Vás pekne poprosiť, že či by ste mi napísala na môj mail: prlyjm17@gmail.com. Je to však na Vašom slobodnom rozhodnutí. Odpisujem Vám, tak trošku neskôr, prepáčte mi. Rozmýšľal som nad Vašou otázkou a tak som si aj ja vlastne pripomenul obdobie, keď som si hľadal dievča do manželstva. Mal som aj takú vážnejšiu známosť a keby ona súhlasila so sobášom, tak určite by som sa vtedy oženil, ale nakoniec z toho vzišlo. Božia vôľa bola úplne iná. Myslím si, že to obdobie pred manželstvom, tkzv. chodenie spolu, veľa tam záleží od toho, akú človek dostal v rodine výchovu, aké hodnoty sú prioritné v jeho srdci, samozrejme, že už aj tu je potrebná určitá zrelosť jednotlivca a tiež sa vedieť obetovať pre toho druhého a odriekať si to, čo ešte nie je vhodné a potrebné. Aj tu platí, že trpezlivosť ruže prináša. To však závisí od každého jednotlivca, ako je na tom. Čo dostal v rodine. Ako v živote praktizuje vieru v Boha. Aký má vzťah k Božím hodnotám a pod. Žiť tak jednoducho a užívať si tých zdravých potešení vo svete. Veď Boh chce, aby sme mali radosť aj tu na zemi. Avšak, aby sme vedeli, že čo sú to tie zdravé potešenia, potrebujeme duchovné vedenie. Je dobré mať takého duchovného vodcu, nemusí to zároveň byť aj spovedník a nechať si od neho poradiť. A tiež pamätajme všetci, teda aj ja, že v poslušnosti sa zrodila naša spása. Ak budeme poslúchať a praktizovať to čo nám Boh hovorí, budeme veľmi šťastnými ľuďmi. Mnohým však ku šťastiu stačí len taká povrchnosť a plytkosť, lenže to nemá dlhé trvanie. Také šťastie sa rýchlo pominie, ako sen prebúdzajúceho sa človeka. A potom človek znovu upadne do smútku. Zase si niekoho nájde, je chvíľu šťastný, rozídu sa a myslia si, že takto to asi má byť. Ježiš však takto neučil. On bol a je za vernosť, vytrvalosť a predovšetkým za lásku vychádzajúcu z čistého srdca. Milá Adka, nech Vás žehná Pán a pomáha Vám. Máte dobré a milujúce srdce. Ak sa predsa rozhodnete mi napísať budem veľmi rád. Váš brat a kňaz Jaroslav.

(9) maria
3 apríl 2013 08:02:02

Pozdravujem vas,

zasielam vam svedectvo z odd.OKAIM.
pacient hospitalizovany viac dni , vcera som s nim prehovorila par slov a vsimla som si na stoliku maly krizik a obrazok,

spytala som sa ako sa ma ? vravel kolko je tam uz dni a ako velmi vazne prebiehala jeho hospitalizacia ..., no vidim ako jeho manzelka kazdy den chodi za nim a s laskou mu podava jedlo.
ak ma clovek vieru a lasku potom to isto prekona a pomoze mu Pan Boh
Ja s manzelom tiez verim, ze nas pacient s Bozou pomocou prekona tazkosti , ktore ma a velmi sa tesime na to aby sme mu mohli pdavat polievku a cajik.
Prosime Vas o motlitby za vsetkych pacientov na odd OKAIM.

mama Adriana


(8) Adka
2 apríl 2013 17:40:36

Pochválený buď Ježiš Kristus :) chcela by som sa spýtať, ako sa berie celý vzťah s niekým pred manželstvom. Čo všetko vlastne mladý ľudia môžu a čo sa už berie za hriech, nemyslím teda sex, pretože to pred manželstvom to je veľkým hriechom. Ale ako by mal vyzerať taký vzťah dvoch mladých kresťanov. Ďakujem ;)

(7) Silvia
29 marec 2013 06:45:58

Naša spolusestra sa ťažko zranila pri výzdobe chrámu.Je v BA
po operácii.Prosíme Vás,prihovorte sa za ňu Pánovi.

(6) danka
28 marec 2013 15:32:57

prosim o modlitbu za celu rodinu panboch zaplat

(5) Monika
25 marec 2013 11:58:19

Boh nás posiela tam, kde nás chce mať.Často to nepochopíme. Stalo sa to aj mne. Riešila som prv problémy iných a nie to, prešo som tam, kde som...Po ceste poznávania a po nezdaroch i pokore, ktorá mi veľmi pomohla, sa už dnes modlím aj za tých, ktorí boli pre mňa ťažko prijateľní. Preto ďakujem aj za túto stránku a za možnosť modliť sa a ďakovať.

(4) Silvia
24 marec 2013 12:08:29

Dôstojný Pán Jaroslav,neprestajne vzdávam vďaky Pánovi za Vás,že som vás spoznala,v TN na DC u otca Anthony.Odvtedy sa za vás modlíme,ste pre nás veľkým povzbudením a úžasným spojencom medzi Pánom.Vaše modlitby sú nám na radosť a tie vypočuté(hoci o nich ešte nevieme,ale dúfame) na Božiu slávu.
Nech vás Pán posilňuje a naďalej obdarúva svojimi darmi,aby ste mohli takto rozdávať.Boh vám žehnaj!

(3) Maria
21 marec 2013 12:57:31

Prosim Vas o motlitbu za uzdravenie syna Adriana.
Ja som jeho matka a modlim sa velmi.jeho brat Tomasko je od 6 rokov ministrant, tak verim, ze tiez ma u Pana zasluhy.Verim, ze syn to zvladne vdaka Bohu a nasim motlitbam .

Matka Tereza napisala " Pane, verim,avšak prid mojej viere napomoc "


s uctou a laskou Vam dakujem

(2) evaa
17 marec 2013 19:01:50

Ďakujem,všetko čo napíšete hreje pri srdcia, mnoho ráz aj poučí..

(1) Mária
12 marec 2013 19:05:08

Super, na vlastnej webovej adrese je to správnejšie :-).
Želám veľa optimizmu a dostatok Božích milostí vo Vašej činnosti.

<
Prekvapenie pre teba
Dnes je štvrtok 28. január 2021
Meniny má Alfonz
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Tomáš Akvinský, kňaz, uč.C.
spomienka
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Byť kresťanom znamená: byť pútnikom až do príchodu do Otcovho domu.

sv. Augustín