Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
9 + 6=

(780)
(150) Dana
6 november 2014 08:08:32

Modlitby k Matke Milosrdenstva


Modlitby k Panne Márii

„Mária, Matka moja a Pani moja, zverujem Ti moju dušu i telo, život aj smrť, aj to, čo po nej príde. Všetko odovzdávam do Tvojich rúk, ó, Matka moja. Zakry svojím panenským plášťom moju dušu a udeľ mi milosť čistoty srdca, duše i tela. Chráň ma svojou mocou pred všetkými nepriateľmi... Ó, krásna Ľalia, Ty si pre mňa zrkadlom, ó, Matka moja" (Den. 79).
***
„Panna Mária, Tvoja duša bola ponorená do mora horkosti, pozri sa na svoje dieťa a nauč ma trpieť a milovať v utrpení. Posilni moju dušu, nech ju bolesť nezlomí. Matka milosti, nauč ma žiť s Bohom" (Den. 315).
***
„Ó, sladká Panna Mária,
Ty si môjho života vzorom,
Ty si pre mňa zornička žiarivá,
v Tebe celá toniem s úžasom.
Ó, Matka, nepoškvrnená Panna,
v Tebe sa odráža Boží lúč.
Ty ma učíš, ako v búrkach milovať Pána,
Ty si mojím štítom a ochranou pred nepriateľom" (Den. 1323).

Imprimatur
Mons. František Tondra, Spišské Podhradie, 8. 10. 2001
*****
Korunka k Matke Božieho Milosrdenstva
(má 3 desiatky)

Na začiatok:
Zdravas’ Kráľovná , Matka Milosrdenstva, život náš i sladkosť, a nádej naša, zdravas’! K Tebe voláme, hriešni synovia Evy, v tomto sĺz údolí stonajúci, plačúci. A preto teda, Orodovnica naša, obráť k nám svoje premilosrdné oči. A nám Ježiša, ktorý je požehnaný plod života Tvojho, tam vo večnosti ukáž. Ó, milostivá a nad všetkých pobožná, ó, presladká Panna, Matka Božia Mária.

Na veľkých zrnkách (1 x):
Mária, Matka milosti a Matka Milosrdenstva, chráň nás pred nepriateľmi a prijmi nás v hodine smrti.


Na malých zrnkách (10 x):
Mária, Matka Milosrdenstva, vypros nám milosrdenstvo u svojho Syna.
Na záver:
Najmilosrdnejšia Matka, Ty otváraš pred nami dokorán svoju náruč a vystieraš ruky plné všetkých milostí a darov. Tvoje materinské srdce nám chce dať všetko, čo potrebujeme. Preto sa, povzbudené Tvojou dobrotou, s dôverou obraciame na Teba. Matka, vypros nám všetko, čo potrebujeme, ale predovšetkým sprav svojím silným príhovorom, aby sme bdeli nad čistotou a nevinnosťou, verne a vytrvalo sa snažili o detskú lásku k Tebe a v srdci nosili obraz Srdca Tvojho Syna. Nech nás to Srdce chráni, spravuje a privedie do večnej blaženosti. Amen.

Imprimatur
Mons. Alojz Tkáč, Košice 02. 03. 2004

http://www.milosrdenstvo.sk/modlitby/k-matke-milosrdenstva

(149) maros kasak
2 november 2014 13:39:36

Dobry den. Pred dvoma rokmi ste zverejnili nejake informacie o reverendovi Lisickom. Zhanam o tejto osobnosti informacie kazdeho druhu pretoze by som o nom rad napisal historicku pracu. Preto Vas ziadam ci by ste mi mohli nejake informacie poskytnut. Popripade poradit na koho by som sa mohol obratit. S pozdravom Bc. Maros Kasak


(148) Nevladna
4 október 2014 04:31:57

Dobrý deň som 26 ročná žena S 3 ročným zlatnícka A 6 ročným manželstvom. Všetko bolo V poriadku kým posledný rok manžel nezačal piť A odpadový keď mal abstinencie záchvaty. Dohovorom mu všetci ale ja už nevládzem schudla som na 45 kg zo 60 kg..máme nový domček A taktiež úver naň, no muž prestal pracovať A hodine alkoholu vyháňa nás Z domu A nadáva nám. Vyhráža sa že všetko predá A mňa zničí nevládzem už ale musím kvôli mojej dcérke. Ďakujem za každú modlitbu za odvrátili môjho manžela dúfam že to zvladneme

(147) maria lazebnikova
1 október 2014 13:56:50

dobry den.co mam robit aby sa mi manzelstvo nerozpadlo???ako ho mam zachranit aby ma muz znova miloval???dakujem.

(146) Klára
1 október 2014 04:32:36

Vďaka Vám,za Vašu stránku,vďaka Pánu Bohu za Vás!

(145) kňaz Jaroslav
23 september 2014 12:01:17

Milujúce a milované spoločenstvo srdcepastiera - Srdečne Vás všetkých pozdravujem a dávam Vám na diaľku svoje kňazské požehnanie. Aj dnes ráno o 08.00 hod. som obetoval svätú omšu za Vás a na Vaše úmysly, ktoré ste tu napísali (prekvapenie pre teba). Ako som sa presťahoval do Bratislavy (od 1. júla), tak v byte v ktorom bývam je dosť problémové pripojiť sa na internet a vlastne nemám tam ani počítač. Už to nie je tak, ako predtým, keďže podmienky sú iné a vo farskej kancelárii, kde je pripojenie na internet a teda aj počítač, tak tam mám možnosť túto stránku navštíviť, čo aj každý deň robím, ale túto miestnosť a počítač často používajú kňazi farnosti pre farské potreby (poučenia, administratívnu činnosť a pod.). Tak aj z toho dôvodu som akoby taký odmlčaný, prepáčte mi to. Avšak každý deň čítam Vaše úmysly, prosím Pána o milosť a vyslyšanie, žehnám Vám, každý utorok za Vás a na Vaše úmysly obetujem svätú omšu a hoci sa osobne nepoznáme, ale ak budeme mať možnosť sa niekedy stretnúť a poviete mi svoje meno, tak určite sa mi to v srdci vyjasní. Ešte vďaka nášmu Bohu, že mi pamäť funguje a tak sa aj snažím si Vás pamätať po mene a vyprosovať Vám požehnanie od Pána a všetko potrebné pre Váš život. Ďakujem Vám za všetko a teším sa z každého Vášho úspehu a z každej Vašej úprimnej modlitby. Pán je s Vami a chce pre Vás len dobre. V Jeho zámere s nami nie je nič zlé. To len ľudia možu byť niekedy zlomyselní a urobia si z nás akože žart, posmech. Prajem Vám krásny a požehnaný deň od nášho Pána, Ježiša Krista, a tak aj to, čo je ťažké a bolestné na našich pleciach, nech nás to posunie bližšie k Nemu a nie naopak. Všetko je však milosť, avšak po tejto milosti túžme a nepodceňujme nič. Veď život na zemi sa už nedá zopakovať a smrťou sa nám život neodníma, ale mení. Dôverujme nášmu Pánovi a pamätajme na Jeho slová. V Bohu žijeme, hýbeme sa a sme. Amen. Vďaka za Vaše modlitby a za každé slovo povzbudenia. Váš brat a kňaz Jaroslav. Prepáčte mi, že som neodpísal.

(144) Dana
19 september 2014 00:40:57

Ranná modlitba:

1) Ďakujem ti, Pane, za moje oči, uši, ústa, tvár, telo, rozum, silu, zdravie... za ľudí, ktorí sú okolo mňa, za... (doplň to, za čo chceš Bohu ďakovať)


2) Tento deň spolu so všetkým, čo sa v ňom bude dať obetovať (radosti i starosti, bolesti i utrpenie, sv. omšu a sv. prijímanie,modlitby, prácu, dobré skutky, problémy a ťažkosti… ) ti, Bože, obetujem:

za spásu svojej duše, duší mojich blízkych...
za všetkých,ktorým som sľúbil modlitbu, ktorí ma prosili o modlitbu, spoliehajú sa na moju modlitbu a som zodpovedný sa za nich modliť.
za všetkých,s ktorými som sa v živote stretol, aby si ich napĺňal všet­kými milosťami, potrebnými k ich spáse, k ich nekonečnému šťastiu
za všetkých,s ktorými sa v budúcnosti stretnem, aby si svojimi milosťami už teraz pripravoval ich srdcia i moje na stretnutie s nimi a s Tebou tu i vo večnosti (za svoju budúcu manželku, manžela, deti, vnukov, budúcu prácua spolupracovníkov, za svoje povolanie...)
za všetky budúce problémy a konflikty, ktoré budem musieť riešiť v budúcnosti,aby si už teraz pripravil svojím požehnaním a múdrosťou moje srdce a srdcia všetkých ľudí na múdre riešenie týchto problémov.


3) Modlitba šťastného života a Modlitba lásky
Rôzne krátke modlitbyPane,daj, aby som úplne odpustil (meno).................... a miloval ho celým srdcom tak, ako ho miluješ ty.


Pane,daj, aby som úplne odpustil sebe a miloval seba samého celým srdcom tak, ako ma miluješ ty.


Súd nad týmto človekom, ktorý ma ranil, odovzdávam Tebe,Bože. Len ty si čistý od každého zla, len ty tohto človeka poznáša len ty ho miluješ nekonečne, a preto iba ty ho môžeš odsúdiť spravodlivo. Verím, že ho potrestáš tak, aby sa odvrátil od zla, zatúžil po dobre a nakoniec bol v tebe šťastný.

/ autor: Robert Balek - kňaz /

(143) Dana
19 september 2014 00:21:34

Modlitba lásky

Krátky variant: (kedykoľvek cez deň)


Môj milovaný Bože, ďakujem ti,že si ma vždy miloval, miluješ a budeš naveky milovať takého, aký som , pretože tvoja láska ku mne je večná a tvoje milo­srdenstvo ku mne je nekonečné. Premeň ma v seba – v Lásku, lebo ty si Láska a ja som tvoj obraz. Amen.Dlhý variant: (ráno hneď po zobudení sa alebo večer)


Môj milovaný Bože, ďakujem ti, že si ma vždy miloval takého, aký som bol, napriek tomu, čo som v živote zlé urobil. Ty si vždy veril, veríš a budeš veriť v dobro vo mne, pretože si ma stvoril na svoj obraz a vieš o mne všetko. Bez teba robím iba obrovské chyby, no s Tebou a v Tebe som schopný tých najväčších hrdinských skutkov.


Som šťastný, veď Ty ma aj teraz napriek tomu, aký som slabý a hriešny, nekonečne miluješ, objímaš a chrániš a túžiš ma premeniť v seba a tak ma urobiť nekonečne šťastným.


Ja viem a verím, že ma budeš na veky vekov milovať takého, aký budem, napriek tomu, čo ešte urobím, lebo tvoja láska ku mne je večná a tvoje milosrdenstvo nekonečné. Aj ja ťa milujem celým srdcom! Prosím, premeň ma v seba – v Lásku,lebo ty si Láska a ja som tvoj obraz. Amen.


Ruženec lásky


Na začiatku:

Verím, Otče náš, 3x Zdravas, Sláva

Môj milovaný Bože, ďakujem ti, že si ma vždy miloval takého, aký som bol, napriek tomu, čo som v živote zlé urobil.

Som šťastný, že ma aj teraz napriek tomu, aký som, nekonečne miluješ, objímaš a chrániš a chceš ma urobiť nekonečne šťastným.

Ja viem a verím, že ma budeš na veky vekov milovať takého, aký budem, a napriek tomu, čo ešte urobím.Na veľkých zrnkách:

Môj milovaný Bože, ďakujem ti,že si ma vždy miloval, miluješ a budeš naveky milovať takého, aký som,pretože tvoja láska ku mne je večná a tvoje milosrdenstvo ku mne je nekonečné.

Premeň ma v seba – v Lásku, lebo ty si Láska a ja som tvoj obraz. Amen.

Na malých zrnkách:

Milujem ťa,môj Milovaný.

Úplne sa ti celý odovzdávam.

/ autor: Robert Balek - kňaz /

(142) Dana
8 september 2014 06:43:40

Keď sa cítiš opustený, spomeň si na mňa v Getsemanskej záhrade a vedz, že JA som s tebou...

Keď padáš a nemáš síl vstať, spomeň si na moje pády a vedz, že JA ti pomôžem vstať...

Keď sa topíš v mori problémov, vedz, že Ja kráčam po vode a vytiahnem Ťa z nich...

Keď ťa kríž tlačí k zemi, vedz, že JA ho nesiem s tebou a posilňujem ťa...

Keď sa ti zdá, že tvoj život nemá zmysel, vedz, že JA mám s tebou plán a potrebujem ťa...

Keď ťa znepokojujú starosti, zver ich mne a dôveruj mi, nezabúdaj, že JA ti rozumiem a som všemohúci...

Keď ťa trápia tvoje chyby, zver ich môjmu milosrdenstvu a vedz, že JA ti pomôžem zvíťaziť nad nimi...

Keď sa ti zdá, že ťa nik nemiluje, priviň sa k môjmu Srdcu a vedz, že JA ťa veľmi milujem...

(141) Iveta
2 september 2014 12:28:51

Dobrý deň. Dnes som Vás prosila o modlitbu za môjho manžela, ktorý už vyše roka bojuje sám so sebou.2. júla 2013 odišiel odo mňa za milenkou. Boli to pre mňa veľmi ťažké chvíle. Ale začala som sa za neho modliť a v apríli sa vrátil späť. Som presvedčená, že má porobené, pretože každý deň sa správal ináč.Prosím Vás za silné modlitby za neho, pretože 4. augusta t. roku opäť odišiel pod vydieraním a nátlakom jeho milenky.Teraz sme spolu v kontakte telefonicky a moje modlitby spôsobili to, že sa začal aj on modliť.S láskou v srdci na neho myslím a ukazujem mu cestu, ktorú mi dal za príklad Pán Ježis v Krížovej ceste. Veľmi si prajem, aby toto utrpenie už skončilo...Iveta

(140) Gabika
25 august 2014 14:26:05

Chcela by som sa opýtať, na čo mám použiť starú svätenú vodu z roku 2011, 2012. Ďakujem za odpoveď Gabika

(139) prlyjm17@gmail.com
25 august 2014 14:23:34

Chcela by som sa opýtať, na čo mám použiť starú svätenú vodu z roku 2011, 2012. Ďakujem za odpoveď Gabika

(138) Dana
22 august 2014 17:06:34

Nech Vás Dobrý Boh požehnáva neustále a dáva Vám silu. Ďakujem za túto novoobjavenú stránku. Určite je to Božie dielo a Vy ste Jeho dobrým služobníkom. Ďakujem :-)

(137) magdalna
14 august 2014 12:31:51

Prajem príjemný pokojný deň, chcela by som sa opýtať, či je hriech svätokrádeže odpustiteľný a ešte jednu otázku, ako mám postupovať, keď som rozvedená a chcem pristúpiť k sviatosti zmierenia,potrebujem k tomu nejaké schválenie od biskupa ? Ďakujem.

(136) pre nasho jaroslava
12 august 2014 10:46:16

som nesmierne vdacna za tuto webovu stranku, viem , ze nie je to nahoda , ze som sa tu preklikala,dakujem, dakujem ti jaroslav, ze mas cas na nas...

(135) Zuzana
28 júl 2014 21:52:01

Dobrý večer, v prvom rade veľká vďaka za túto stránku, pre človeka ako ja...hľadajúceho Boha je určite veľkým darom. Chcela by som Vás poprosiť o radu, po dlhých rokoch (cca 15) sa Pán dotkol môjho srdca...úprimne dotýkal sa ho celý ten čas, len ja som bola nejaká slepá, hluchá a ignorovala som Ho...problém je v tom, že na Sv. omši mám túžbu pristúpiť k sviatosti eucharistie, len sa nedokážem po tých rokoch odhodlať k spovedi...možno cítim hanbu vyznať toľko hriechov kňazovi, možno strach, lebo už ani neviem, čo sa vlastne pri spovedi vraví a ako prebieha...sama neviem, možno cítim, že to tentokrát myslím úprimne a že už nikdy nechcem od Boha odísť ale bojím sa, že to nezvládnem a znovu padnem...neviem. Mohla by som Vás poprosiť o radu a modlitbu? Ďakujem, Zuzana

(134) Pre Júliu.
17 júl 2014 18:15:06

Nie som síce knaz ani psychologička,ale chcem vas povzbudiť,aby ste v žiadnom prípade nepomyšlali na ukon.života.V živote sú bolesti,ale aj radosti,zverte všetko Panovi,vyrozpravajte sa mu,ja sa budem modliť aj za vás a uzdravenie vašho manželstva.A myslím,že aj ostatní s tejto super stránky.Samovraždu by ste lutovali celú večnosť a to diabol vás navádza na také myšlienky.Mate to určite velmi,velmi ťažké.Byť vo vašej situácií,tiež neviem či by som to zvládla,možno sa mi lahko radí,ale skuste odovzdavať svoje situácie a starosti Ježišovi,ktorý je náš priatel a počuje nás.Takisto svoju bolesť ,aj on za nás velmi trpel a po skončení nášho pozem.života nás privedie do domu svojho-nášho Otca.Ak vám môžem ešte odporučiť 9 utorkov sv. Marty.Síce kratka,ale učinná modlitba.Prajem vám vela síl,aj zdravia a bož.požehnania.Vaša internetová priatelka Maťa.

(133) Julia
17 júl 2014 00:35:41

Ach aká som rada,že som našla túto stránku.Veľmi pekne urobená a zaujímavá.Vďaka Vám za to,že ste ju vytvorili.Bola som milo prekvapená keď som Vám večer napísala a hneď ráno ste na to reagovali.
Chcem sa však spýtať.Mám bolesť v srdci.Žijem v manželstve ale cítim sa byť odstrkovaná.Manžel už niekoľko rokov chodí po dovolenkách so susedou a ja zostávam doma ako stražny pes.
Som obetavá matka a manželka.Mám zdravotné problémy.Oddych by mi prospel ale ja som tu iba slúžka.Moje modlitby som obetovala za kadekoho ale málo som myslela na seba.Mám myšlienky ukončiť svoj život.Nevládzem znášať to poníženie.Pýtam sa ako zahnať tie myšlienky.Viem,žeje ťažké radiť ale naozaj už nevládzem.

(132) Albína
11 júl 2014 22:18:49

Ďakujem za možnostˇduchovnej podpory na Vašej stránke.

(131) Viktória
11 júl 2014 12:11:13

Dobrý deň, ahoj :)
Mas naozaj peknú stránku a hlavne povzbudzujúcu !
Nikdy som moc neverila v pána ani som nebola náboženská, no trochu som sa zmenila ,.. Mozno aj vďaka tejto stránke ;)
Dakujem :) chcela by som ta vsak este o nieco poprosiť :)
Nepoznáš nijakého kňaza alebo blogera , ktory by bol ochotný pomôcť aj cez internet ?
Dakujem :)
Moj e mail je : smile.dork9@gmail.com

(130) sestra
11 júl 2014 10:40:33

otec Jaroslav budete niekde v BA slúžiť aj sv. omse na ktoré by sa dalo sem tam prísť?

(129) Pre Dadu
10 júl 2014 12:46:50

Milá sestrička Dada, ďakujem Vám, že ste mi tu napísala. Túžite byť lepšia a ste otvorená pre každý dobrý skutok. Máte krásne a milujúce srdce. Čo sa týka Vášho rozhodovania sa, ako ďalej, akou cestou sa vypraviť... k tomu Vám poradím toľko, že je lepšie sa o týchto veciach porozprávať osobne, najlepšie z kňazom Vašej farnosti, alebo z blízkeho okolia. V mojom živote to bolo tak, že do 26 roku života som sa so žiadnym kňazom osobne nerozprával a potom vlastne, keď som túžil Pána Ježiša viac a viac poznávať a nasledovať ho, tak to bolo a stále aj je priam nevyhnutné, mať svojho duchovného vodcu, či spovedníka v jednej osobe. Každý človek potrebuje duchovné vedenie a to aj ten, ktorý si to už vlastne ani nemyslí! Tak Vám prajem a prosím Pána, aby Vás zaviedol k takému človeku (kňazovi), ktorý sa Vás s ochotou ujme a jeho rady si vždy s ochotou zoberiete k srdcu. V poslušnosti sa zrodila naša spása. A poslušný dokáže byť vlastne len pokorný človek. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav. Žehnám Vám a znovu ďakujem, že ste mi napísala a tiež všetkým.

(128) dada
7 júl 2014 14:09:18

Pokojný deň, prosím o radu je pravda keď nemám krst, prijímanie, birmovku, sobáš tak nemôžem ísť na spoveď a prijímanie. Som vychovaná nešíriť zlo ale dobro aj sa tak správam a napriek tomu o sebe pochybujem a chcem byť lepšia a nachádzam pokoj v premýšľaní a modlitbách ale myslím,že nemám právo žiadať niečo len tak musím preto niečo spraviť. Akou cestou sa vypraviť, myslíte, že stačí keď človek vo svojom vnútri myslí, modlí sa verí v dobro pomáha a podobne, myslíte že to stačí asi nie

(127) Pane Ježišu Kriste,
4 júl 2014 07:34:17

sám to vieš a vidíš, ako veľmi potrebujeme, aby si k nám neustále prichádzal, aby si bol medzi nami, s nami a v nás, pretože bez teba nemôžeme byť, bez teba sa nevieme orientovať, stále sme v nebezpečenstve, že zídeme na nesprávnu cestu. Aj dnes a v týchto nastávajúcich dňoch naplň naše duše nežnosťou a požehnaním. Pozývame tvoju uzdravujúcu moc do našich životov a do životov našich blížnych. Pre toho, kto verí, je všetko možné. Žena z evanjelia bola dvanásť rokov chorá na krvotok. Žiadny lekár jej nevedel pomôcť. Uverila, že Ty si Boží Syn. Dotkla sa ťa s vierou, verila v tvoju moc a bola uzdravená. Aj my veríme v Teba a dôverujeme Ti. Daruj nám svoju milosť. Hneď z rána nám ju daruj, prosíme a ďakujeme. Chceme mať srdcia čisté a vľúdne. Evka st nám napísala o mladom chlapcovi Richardovi, ktorý je chorý. Ty, Pane, vieš všetko. Vidíš ako trpí a nielen on, ale i Jozef, Mária, rodina, priatelia. Veríme Ti, veríme v Tvoju uzdravujúcu moc. Stačí keď povieš iba slovo a bude zdravý. Ďakujeme Ti za všetko. Pane Ježišu, prosíme Ťa o pomoc aj pre tých ľudí, ktorých ovláda alkohol, či iné hriešne zlozvyky. Sami si už nevedia pomôcť. Nesú to ako ťažké bremeno, ktoré ich chce postupne úplne zničiť. Ty, Pane si mocný a láskavý, vysloboď ich z tohto otroctva a daruj im Ducha sebaovládania a sily. Veľmi Ťa prosíme a ďakujeme. Otvor pre plodnosť tie manželky, ktoré doteraz z rôznych príčin nemohli otehotnieť. Spolu so svojimi manželmi však nestrácajú vieru a ani nádej. Tak ako Sára, Ráchel, Anna, Alžbeta a mnoho ďalších žien, z Tvojej milosti a požehnania, počali a porodili zdravé deti, tak veríme, že aj tieto naše sestry, manželky sa budú radovať z daru dieťatka. Ďakujeme Ti za všetko. Zmiluj sa nad nami a vyslyš nás. Všetky tieto napísané úmysly na týchto stranách, Ti predkladáme, Pane a sľubujeme Ti, že budeme aj veľmi trpezliví. Lebo len Ty, Pane, vieš čo je v súčasnosti - teraz, pre nás to najlepšie. Budúcnosť nám ešte nepatrí, ale chceme spolupracovať s Tvojou milosťou. Vždy a stále. Amen. Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem, že ste mi tu napísali a žehnám Vám. Prepáčte mi, že som sa skôr neozval, alebo aj nereagoval písomne na Vašu otázku, či prosbu. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav. Pomôž nám, Bože, naša spása.

(126) eva st
3 júl 2014 21:32:57

prosim o modlidbu za uzdravenie Richarda,Jozefa a Marie.Tiez prosim,aby sme mali vela prace v zamestnani,a taky pokoj,lebo nam velmi chyba,velmi sa bojim o svojich blizkych,deti,manzela,bojim sa zasmiat,tesit sa z niecoho,lebo si myslim,ze zas pride nieco zle,preto Vas velmi prosim o motlidbu za pokoj.velmi,velmi dakujem.

(125) Mária
28 jún 2014 08:07:12

modlitba
Matka Božia v MEŽUGORI ŽIADA o urýchlené rozširenie tejto modlitby:

Bože náš, Otče nás, veríme, že nás zachrániš pred zatratením. Prosíme, zachráň Zem, na ktorú si poslal svojho jediného Syna, nášho Pána. Ježiša Krista. Si naša jediná nájdej! Bože, Otče všemohúci, pohliadni na hriešnikov ako na svojích zblúdených synov a dcéry. Si naša nádej, večná láska. Zmiluj sa, prosíme vrúcne, lebo nevidíme žiadne iné východisko zo zmätku nášho času, z nebezpečia, ktoré ohrozuje našu planétu a celé ľudstvo. Pomôž láskavou všemohúcnosťou. Otvor svoju milujúcu náruč a zažeň tieň Satanov. Amen

Bože, buď milosrdný k neveriacim tohto storočia, Bože zmiluj sa nad vodcami tohto storočia. Osvieť svojím Duchom ich myslenie. Bože, zmiluj sa nad maličkými, ktorí za nič nemôžu a ktorí prišli do sveta lží a klamu. Svojou Pravdou im zasvieť do duší. Amen

Žehnám všetkým, ktorí poslúchnu. Sláva Otca i Syna i Duchu ...(124) Stefan
26 jún 2014 12:38:21

Chcel by som Vás z celého srdca poprosiť o motlitbu aby som sa uz tolko netrápil koli zene ktorá ma opustila po 4 rokoch...v srdci mám velký zial a smútok lebo mi chýba a neviem ako dalej lebo ona ma len stále odmieta ale neviem preco ked ma celý cas tak lubila.hovorí ze jej je lepsie bezomna a mna to nicí a hlavne vtedy ked si predstavím ze by bola s iným mužom...nechcem robiť trápenie a starosti mojim rodičom a súrodencom na ktorých mi velmi záleží a milujem ich.nechcem aby ma videli ako sa zozieram koli láske.verím ze modlitba mi pomoze aj ked nie hned ale verím ze moje modlitby su od Pána Boha vypočuté.chcel by som konecne cítit v srdci radosť a nie bolesť ale uz pomali strácam nádej

(123) Bohuznamy
24 jún 2014 16:25:55

Pane prosím príď medzi nás a daruj nám pokoj. A prosíme Ťa o krásne prázdniny aby sa nikomu nič nestalo a aby sme ich zažili všetci spolu aj napriek občasným problémom. Prosím Ťa Pane Ježišu.

(122) Lucka
21 jún 2014 08:45:13

Prosím Vás o modlitbu a pomoc Ducha Svätého pri mojej skúške, ktorá ma čaká v pondelok. Prosím Vás aby som ju zvládla. ďakujem

(121) K.
19 jún 2014 09:35:21

Otec Jaroslav,myslíte si,že človek,ktorý ide pod narkozu mal by si dať pomazanie chorích aj ked nemá 60 rokov?Dakujem a pripájam sa k predošlej gratulácií k vášmu jubileu.

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)