Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
5 + 1=

(780)
(390) Veronika
23 september 2016 04:48:13

Chcem sa len poďakovat za tuto moznosť, kazde rano zacinat den s modlitbou za manzelstvo. Velmi mi pomaha v tychto ťazkych chvíĺach. Veĺka vďaka modlim sa za Vas. Pozehnany deň

(389) m
13 september 2016 03:41:49

Prosím o modlitbu. Je mi ťažko a zdá sa mi, že môj život ako by stál na jednom mieste neposúvam sa napriek tomu, že sa snažím, ale stále a stále nič. Modlím sa aj prosím za stálu prácu ibaže stále ju nemám a aj za dobrého muža chcela by som lásku rodinu detičky. Za požehnanie aby sa život obrátil na dobré lenže cítim, že je to skôr naopak láska sa vytráca, robota neprichádza na miesto nej choroba, úzkosť... Mám pocit akoby všetci na mňa zabudli i ty môj Bože! Viem, že to tak nie je len ja to tak cítim a preto prosím o modlitbu aby som pochopila a prijala tvoju vôľu najdrahší Bože.

(388) manželka
12 september 2016 12:29:41

Prosím o modlitbu za môjho chorého manžela. Aby nám Pán doprial, v dôchodku prežiť aspoň par rôčkov spolu. Pán Boh zaplať.

(387) manželka
12 september 2016 12:29:24

Prosím o modlitbu za môjho chorého manžela. Aby nám Pán doprial, v dôchodku prežiť aspoň par rôčkov spolu. Pán Boh zaplať.

(386) Júlia
5 september 2016 19:27:29

Modlím sa za Vas,nech máte stále vela síl pretvárať naše tvrdé srdcia na lepšie,krajšie,mäkšie a napokon páčiace sa Pánovi.Spolu to určite dokážeme...s Božou pomocou a naším chcením

(385) Jaroslav
30 august 2016 04:58:53

Pane Ježišu Kriste, prosíme ťa za Katku, posilni ju na tele i na duši. Amen. Pán je s vami, milá Katka. Ku všetkému sa pomaly priúčame a nie je vždy jednoduché zvládať nové veci. Dôležité však nech je pre nás zachovať si v srdci Kristov pokoj. A to aj počas práce a plnení určitých úloh. Nepodarí sa nám vždy všetko urobiť najlepšie, sme totiž len ľudia. A ako hovorí aj naše ľudové príslovie: Aj majster tesár sa utne. Ďakujem, že ste mi tu napísala. Všetko dobré prajem. Jaroslav, brat.

(384) Katka
30 august 2016 04:13:29

Pane prosím ta pomôž mi prežiť dnešný deň v práci, veľmi sa bojím tam toho všetkého nového. Prosím ta daj mi silu to tam vydržať a zvládnuť všetko čo budú odo mňa očakávať. Amen

(383) monika a dcery
26 august 2016 03:04:42

prosím o modlitbu za moju rodinu ktorá je v ťažkej situacii manžel a otec nás opustil a nechal bez penazí a pomoci našiel si iný sposob života život plný pýchy nevery vlastne dcery zaprel ked sme sa nahodne stretli a on bol so svojou novou frajerkou veľmi prosím aj o modlitbu za svojich rodičov bez pomoci ktorých by som to asi nezvládla dakujem


(382) monika a dcery
26 august 2016 03:04:38

prosím o modlitbu za moju rodinu ktorá je v ťažkej situacii manžel a otec nás opustil a nechal bez penazí a pomoci našiel si iný sposob života život plný pýchy nevery vlastne dcery zaprel ked sme sa nahodne stretli a on bol so svojou novou frajerkou veľmi prosím aj o modlitbu za svojich rodičov bez pomoci ktorých by som to asi nezvládla dakujem


(381) Marcela
22 august 2016 06:52:23

Pozdravujem vás otec Jaroslav,každý pondelok sa snažím modliť za kňazov,za niektorých zvlášť.Pripájam vás k nim,z úcty a vďaky.Že ste obetavý,ochotný myslieť na iných.Sama poznám,že keď mám starosti,mám tendenciu myslieť iba na seba a svoju starosť a okolo mňa je toľko ľudí,ktorým by som mohla pomôcť či už slovom,strelnou modlitbou...Všetci sa navzájom potrebujeme a máme byť prepojení láskou a modlitbou.Vďaka za reťaz,ktorú ste začali pliesť,rada sa k nej pridám.

(380) GLM
15 august 2016 16:24:07

Prosim za manzela, aby nasel praci, za to abych se uzdravila a za miminko. Da li Buh. Diky.

Diky za tyto stranky.

(379) Gabriela
12 august 2016 09:48:50

vypada to, ze moje prosba ze vcera, teda z noci, se ztratila. mam uzkosti a strach. potrebuju se uzdravit a zacit fungovat. nevidim cestu, nevidim kam muj zivot kraci. potrebuju praci. nechci se z toho zblaznit, nekdy toho je moc. pripadam si k nicemu, vsechno pokazim.

(378) Anka
5 august 2016 11:39:27

Prosím o modlitbu za môjho chorého manžela. Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.

(377) Zuzana M
5 august 2016 09:40:48

Napísala som Vám mail na adresu ktorú ste uviedli v kontaktoch. Viem, že je tam veľa slov ale mohli by ste mi prosím odpovedať ak Vás to nebude obťažovať a nájdete si čas. Ďakujem veľmi pekne
S prianim krásneho dňa a v modlitbách ;)

(376) Alena pállová
3 august 2016 13:31:19

Požehnaný dobrý deň,prosím o modlitbu pre môjho syna Mareka, ktorý má 29.augusta štátnice. Trikrát to psychický nezvládol a teraz má poslednú šancu. Prosím o silu a vieru , aby to zvládol, ak sa to dá. Veľmi pekne ďakujem.

(375) Bohuznáma
3 august 2016 10:20:30

Otec Jaroslav, ďakujem za vysvetlenie. Prajem požehnaný deň, nech Pán žehná Vašu námahu.

(374) Jaroslav
2 august 2016 10:42:08

Ďakujem Vám všetkým, drahí bratia a milé sestry, že ste mi tu napísali. Nazeranie pre náš život znamená najviac. Pokiaľ žijeme tu na zemi, žijeme svoj život vo viere, ešte nie v nazeraní. Keď si nás Pán povolá z tejto pozemskej púte, potom budeme žiť v nazeraní. A to je vlastne už niečo viac, to je to blažené videnie Pána Ježiša. Večná radosť, večné šťastie. Blažený život bez bolesti a bez utrpenia. Už žiadna slza. Kým sa tak nestane, vidíme Pána Ježiša v Eucharistii. A potom keď odchádzame z kostola, tak ho vidíme v ľuďoch, ktorým slúžime. Bol som chorý a navštívili ste ma. Bol som hladný a dali ste mi jesť. Bol som smädný a dali ste mi piť. Je to o láske a o službe. Kde sa zídu dvaja alebo traja v jeho mene, v Ježišovom mene, tam je On uprostred nich. Naša viera má byť činná skrze lásku. Milujem Boha a slúžim blížnemu. To je život a prax Eucharistie. Láska a služba. Kvôli Bohu slúžime blahu blížnym. A tešíme sa, že dosahujeme cieľ - spásu našich duší. Je to milosť, je to dar. Blažené nazeranie z tváre do tváre. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(373) Bohuznáma
2 august 2016 04:36:18

Otec Jaroslav, mám na Vás prosbu. Ak Vám to dovolí čas, nemôžte mi viac vysvetliť myšlienku na dnešný deň /2.8.2016/, čo to znamená pre môj život? Ďakujem.

(372) Veriaca
27 júl 2016 12:57:55

Otče prosím o radu. Môj manžel počas nášho manželstva mi slovne rôzne ublížoval. Teraz najnovšie, keď má chce veľmi raniť mi nadáva do satanov. Veľmi má to bolí. Keď som sa ho opýtala,povedz mi v percentách, koľko dobrého som ti v živote urobila a koľko zlého, tak som dostala od neho odpoveď dobrého 90 % a zlého 10 %, ale keď si taká/myslel tým, že keď niečo zlé urobí - mu to vytknem, on to neznáša/ . A tak to ostalo a ja Otče ani by som nedbala, keby má náš Nebeský Otec už povolal z tohto sveta. Ďakujem za odpoveď.

(371) Prosiaca
24 júl 2016 18:38:42

Požehnaný dobrý večer, chcem pekne poprosiť o modlitbu pre blížneho dobrého človeka, aby našiel riešenie, ako sa vysporiadať so svojou svokrou a manželkin ou sestrou, ktoré im zasahujú do života. Hoci sú katolíčky obracajú sa aj na mágiu, len aby mohli ovládať ich rodinu, nezastavia sa ani pri malých deťoch. Je to ťažký a nerovný boj s ktorým si nevieme poradiť, nedokážeme sa s tým vysporiadať, vyrovnať. Modlíme sa za nich požehnávame, dali sme aj na sväté omše, a je to ešte horšie.Nevieme odkiaľ berú moc, stále manipulovať so svojou dcérou a sestrou.Ona je ako zmagnetizovaná a počúva ich na slovo, čo jej povedia, nepozerá na to, že na prvom mieste má byť manžel a jej deti. Pan Boh zaplať.

(370) Janka
21 júl 2016 18:48:02

PBJK,nakoľko budete v našej obci Lednické Rovne sobotu predvečer púte Starých rodičov hlavným celebrantom,zvedavosť ma prinútila nájsť si o Vás informácie a natrafila som na internete aj na Fcb na vzácnu prekrásnu stránku SRDCE PASTIERA a hneď na úvod ma zaujal príhovor.Chceme sa za Vás pomodliť,len tak zo srdca ,lebo veríme v Ježiša Krista .Jednoduché a tak zreteľné slová ale veľmi silné,ktoré ma hneď chytili za srdiečko.Veľmi vzácna a potrebná stránka za ktorú Vám chcem vysloviť úprimné Pán Boh zaplať.Ste v mojich modlitbách,a vyprosujem Vám zdravie Božie požehnanie a ochranu Matky Božej.Teším sa na stretnutie s Vami nech Vás Pán Boh ochraňuje a sprevádza.Verím,že sa Vám bude páčiť na Lednických Rovniach a zároveň Vás PROSÍM o MODLITBU za nás ,aby nám Pán požehnal silu i Dary Ducha Svätého ,aby všetko dobre dopadlo a Pútnici si odniesli ,len pozitívne Duchovné myšlienky i zážitky z tejto Púte.Nech Pán požehná ,hlavne nášho kňaza Stanka Stolárika a všetkých ktorí sa podieľali akým koľvek spôsobom na príprave tejto púte

(369) Alena
19 júl 2016 20:09:10

Prosím o modlitbu za mého syna. Aby bylo v jeho rodině vše v pořádku. Dekuji Vám.

(368) Hela
18 júl 2016 21:26:16

Zaujímavé už na prvý pohľad...dúfam že budem môcť v sobotu prísť na púť do Lednickych Rovní....pokoj a dobro vám vyprosujem ..

(367) Hela
18 júl 2016 21:26:06

Zaujímavé už na prvý pohľad...dúfam že budem môcť v sobotu prísť na púť do Lednickych Rovní....pokoj a dobro vám vyprosujem ..

(366) Jaroslav
15 júl 2016 08:47:59

Požehnaj, Pane Ježišu Kriste, milú Ľubomíru a jej synovca, Zdenku, Gabiku, Zuzku, Janu, Annu, Emíliu, M. a všetkých nás, putujúcich na zemi. Veľmi ťa o to prosíme a ďakujeme ti. Vieme a vyznávame, že Ty si ten najlepší lekár na všetko. Daná ti je moc na nebi a na zemi, a my sme tvoje ovečky. Zdravé, radostné, úspešné, vypasené, ale i choré, umorené, slabé, chudé, zranené, stratené - ochráň nás od pýchy, od vyvyšovania sa a vystatovania sa, o to viac vtedy, keď sa nám darí, žehnaj nám, veľmi tvoje požehnanie a ochranu potrebujeme a posilňuj zoslabnuté, uzdrav choré, uľav trpiacim, stratené vyhľadaj a priveď späť do svojho ovčinca, umierajúce obdar Božou slávou, prosíme ťa, vyslyš nás. Odpusť nám našu nerozumnosť a zbabelosť. Ak by si si uchovával naše neprávosti v pamäti, Pane, kto obstojí? Vari sa môže hlina vyvyšovať nad hrnčiara, alebo píla nad toho, kto ju ťahá? Túžime teraz a vždy, aby tvoj pokoj spočinul na nás, úplne v ňom boli odovzdaní do Tvojej vôli. Vieme, že nás aj uzdravíš, keď Ty chceš, aj iným spôsobom pomôžeš, podľa toho, čo je dobré pre spásu našich duší. Odpusť nám, keď sme to neraz aj nepochopili a reptali sme. Vďaka ti za všetko, Bože naša spása. Ďakujeme.

(365) Ľubomíra
11 júl 2016 21:32:57

Vrúcne prosím za modlitbu za môjho synovca aby obstál v poslednej skúške na škole. Akosi sa mu už druhí rok nedarí dokončiť ročník. Ďakujem

(364) zdenka
9 júl 2016 18:57:05

pan jaroslav velmi pekne dakujem za vasu ochotu a za to ze ste si precitali co ma velmi trapi ja budem modlit za vas za vase zdravie a za to co ste pre mna spravili vam zo srdca dakujem nezabudnem na vas s panom bohom a budem vasu stranku navstevovat

(363) Milé sestry,
8 júl 2016 18:30:45

Zdenka, Gabika, Zuzka, Jana, Anna, Emília, Eva, M., Lea..., srdečne Vás pozdravujem a ďakujem, že ste mi tu napísali. Vôbec všetkým ďakujem, vždy treba byť vďačný a za všetko. Náš Boh a Pán, Ježiš Kristus, je tu s nami, s každým, pretože On nás vždy chce, klope nám na srdce a pomáha nám. Aj moje kroky, cez otca biskupa, nasmeroval do Kuchyne. A pevne verím, že bez jeho pomoci mi tu neprejde ani jeden deň. A to isté verím, že i Vám všetkým tak isto pomáha. Alebo si budeme domýšľať, že nás už nemiluje, nie, miluje nás a ako. Pokoj Pánov nech je vždy s nami. Ó, Duchu Svätý, si tu s nami a si Darcom tohto daru, Pokoja, ktorý je tvojim ovocím. Prosíme ťa, prebývaj v nás, pozývame ťa, príď k nám. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav. Myslím na Vás, ktokoľvek mi tu napíše, nie raz si to prečítam, žehnám Vám a prosím Pána o milosť. A Zdenka, teraz pondelok (11. júla), budem obetovať sv. omšu za Váš konkrétny úmysel - dobre a neposielajte mi nič, len Vás prosím o modlitbu. Ďakujem. A tiež všetky Vás, milé sestry i bratia, prosím o modlitbu. Zuzka, ste milá dcérka a otecko sa teší Vašej oddanosti Kristovi. Gabika, ďakujem za milé slová, za povzbudenie, žehnám Vám. Janka, Anna, Emília, ďakujem a vďačíme spolu Pánovi, že na nás pamätá a ľúbi nás. M., prepáčte mi, že som na Vašu otázku neodpovedal, pretože to je najlepšie na osobný rozhovor s kňazom, duchovným vodcom, spovedníkom. Totiž niekto môže potom niečo vytrhnúť z kontextu a nesprávne to interpretovať ďalej. Pán Ježiš nás vyzýva k takej opatrnosti. Všetko dobré Vám prajem. Vďaka priatelia za všetko. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. ...

(362) zdenka
7 júl 2016 18:10:49

vasa stranka sa mi velmi paci som v zlej situacii nie mojou vinou som sa tam dostala ale prosim o modlidby aj pre tych ktori ma tam dostali aby sa obratili k bohu a pomohli mi ked to potrebovali oni to su moje deti tak ja som pomohla ale teraz sa mi to nevracia nezanevrela som na ne iba prosim aby som to zvadla vsetko je to finanacna situacia do ktorej ma dostali ja uz mam 56 rokov a neviem co bude dalej vasu stranku obdivujem a ked som tu tak aspon zabudnem na vsetko zle pomodlite sa prosim za mna aby som to vyriasila a mala kludny spanok aj sa budem modlit za vas a za vase zdraie s panom bohom ak bi sa dala odsluzit omsa za bozie pozehnanie a pomoc pre moju rodinu prosim napiste kedy a ak bude treba poplatok za omsu tak velmi rada uhradim pevne zdravie vam zelam zdenka

(361) Gabika
7 júl 2016 17:23:41

Teraz som celkom náhodou našla túto stránku - ani neviem,čo som to pôvodne hĺadala.....som veľmi príjemne prekvapená, povzbudená a prajem Vám tiež veľa vďačných ľudí, ktorí toto našli.... Tiež Vás poprosím o modlitby, hoci si aj myslím,že máte toho veľa. Preto Vám prajem pevné zdravie a veľa síl.
Úmysel vložím medzi ostatné....Ďakujem.

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)