Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
6 + 7=

(780)
(750) Jozef
16 august 2023 19:57:15

https://krestanem.cz/rimsko-katolicka-cirkev-je-sama-satanova-symbolika/

(749) Jozef
16 august 2023 11:23:16

Chcem aby ste vedeli ze vas nesudim.
Jezis je cesta , pravda a zivot !!!! a nie papez katolicka cirkev a
nezmyselne modlarstvo zakazi a prikazi ktore si Katolicka cirkev
vymyslela pridala a odobrala z Biblie.
10 Bozich prikazani Dalo Boh Mojzisovy davno pred Kristom.
Zamyslite sa nad tym aku doktrinu ucite a ako ohybate fakta z Biblie a
komu sluzite ci Bohu alebo Papezovi.
Biblia tiez hovori beda tomu knazovi ktory bude kazat nieco co nieje v
Biblii.
Zamysleli ste sa nad tym ??? komu sluzite ci Jezisovy alebo papezovy ?
Biblia hovori beda tomu kto nieco prida do sveteho pisma ! Tomu budu
pridane vsetky mori ktore su v Biblii spomenute cize peklo.
A beda tomu kto odoberie nieco z Biblie tomu bude odobraty vecny zivot.
Mozete mi povedat preco ludoh hovorite ze maju svetit kazdy katolicky
sviatok ktore si katolizmus vymyslel, ked mame svetit iba sobotu podla
prikazani z Biblie?
Papez je antikrist pretoze sa vyhlasil za zastupcu Boha a prvy
prikazanie nam jasne hovori nebudes mat inych Bohov... !
Klaniate sa Papezstvu a mate Papeza za sveteho otca.Na vasej stranke
mate napisane cislo uctu a ziadate ludi aby vam posielal peniaze.
Ze vam nieje hanba !
KATOLIZMUS JE DIELO SATANA !!!!! VZNIKOL 500 ROKOV PO KRISTOVY.
KATOLIZMUS SI URCIL VLASTNE PRAVIDLA A VYHLASIL SA SAM PAPEZ ZA ZASTUPCU
BOHA.Papezstvo a Katolizmus nema nic spolocne z vierou v Boha a jedine
Jezis je cesta pravda a zivot.Preto si nechajte vase povinne modlarstvo
bez kontaktu z bohom pre seba.RAZ VAM BOH POVIE CHODTE PREC ODOMNA
NEPOZNAM VAS . V Biblii jedine tam je pravda a nedajte sa
zviest antikristom ktorym je katolicka cirkev.Biblia na to upozornuje
!!!! Chcete dokaz ?? Biblia jasne hovori ze homosexuali a klamari
cudzoloznici atd nezdedia Bozie kralovstvo a skoncia v ohnivom
jazere.Papez povedal ze Boh miluje vsetky svoje deti aj Homosexualov a
tym sa ruha bohu kedze boh nenavidi hriech a Homosexualita je hriech !!!
papez si vytvara vlastne pravidla !!!

(748) Darina
26 jún 2023 12:36:03

Som dva týždne po spovedi. Každú nedeľu chodím na omšu a prijímanie, ale túto nedeľu sme mali veľké rodinné stretnutie v mieste ,kde býva iba jedna omša na ktorú som chcela ísť. Okolnosti však spôsobili, že práve v tom čase som bola potrebná pri starostlivosti okolo hostí a ich odchodu a nepodarilo sa mi ísť na omšu. Môžem ísť na príjímanie teraz v nedeľu alebo musím ísť na novú spoveď?Ďakujem za odpoveď a požehnaný deň.

(747) Marta
12 jún 2023 01:29:35

Dobrý mam otázku žijem s rozvedenim mužom už 21 rokou no chiba je ze bol zosobašeni v kostole hľadáme aj chceme sa zosobašit lebo nechceme žit v hriechu ako v smilstve mame nejakú nadej verime v Boha jezisa krista mame spolu 3 deti ďakujem va vopred za odpoveď

(746) Ďakujem Mária
22 apríl 2023 08:14:37

Pochválený buď Ježiš Kristus.
Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala svoje vyznanie plné pokory a lásky. Ste milujúce Božie dieťa, nebojte sa, len verte. Prečítajte si teraz tento text:
"My všetci, celá Cirkev, celé kresťanstvo, všetci svätí našej zeme musíme postupovať a skúškami, ktoré nám Boh ponúka, stále hlbšie prenikať do duchovného života. Skúšky, ktoré nám Boh v živote ponúka, sú mimoriadne dary. Kto ich prijme, postúpi, kto sa postaví na odpor, beží proti múru. Skúšky nás vedú k duchovnej hĺbke. Ak viazneme v nejakých ťažkostiach a sme chorí, a čo teraz napíšem je pre ľudský rozum nepochopiteľné, radujme sa a chváľme Pána, že nás vystavuje skúškam. Božím zámerom s nami je naša trvalá radosť a večné šťastie. Človek, ktorý si je úplne istý v tom, že ho Boh miluje, tak vie, že aj utrpenie, ktoré prichádza do jeho života, je pre jeho dobro. Boha vždy miluje a v akejkoľvek situácii uctieva. Prejavuje sa to aj na jeho skutkoch voči blížnym. Nerobí zle blížnemu, ani ho nepotupuje. Žehná a miluje. Keď niekto ochorie, nosí rúcho kajúcne. Vždy sa modlí a prosí. Pane Ježišu Kriste, nech sa stane tvoja svätá vôľa. Ako Ty chceš. Ty vieš, že čo je pre mňa a pre toho a toho človeka najlepšie. Ja však len prosím a ďakujem. Amen. Láska všetko vydrží, všetko znesie,všetko verí a skúškami sa náš duchovný život prehlbuje a približujeme sa k blahoslavenstvu."
Ochorela ste z nejakej príčiny, ale nestrácate nádej na uzdravenie. A to je veľmi dôležité. Keď ste si vykonala dobrú svätú spoveď, tak často prijímajte Eucharistiu = Chlieb života. Liek na všetky naše choroby. Samozrejme, že odporúčam Vám počúvať aj rady lekárov, lebo oni majú svoje poslanie liečiť ľudí od Boha.
V Cirkvi však máme sviatosť, ktorú nazývame "sviatosť pomazania chorých." Pri vysluhovaní tejto sviatosti sa biskup alebo kňaz nad chorým človekom modlia a mažú ho olejom v Pánovom mene. Toto pomazanie má uzdravujúcu moc.Predtým sa táto sviatosť nazývala sviatosť umierajúcich či "posledné pomazanie" a preto sa jej ľudia báli. Mysleli si, že keď prijmú sviatosť pomazania chorých, tak je to už definitívny koniec ich pozemského života. Pán Ježiš nás miluje a odpúšťa nám naše hriechy, preto nás stále učí tomu, aby sme aj my milovali ľudí a odpúšťali im všetko; a komu máme viac dôverovať, keď nie Jemu samému. Dôverujem ti Ježišu a preto volám kňaza ku chorému, a on ho pomaže olejom v Pánovom mene. Otec biskup tento olej na Zelený štvrtok požehná a pomazanie týmto olejom je liečivé. Kňazi tento požehnaný olej majú k dispozícii na farách, aby kedykoľvek, aj uprostred noci, išli navštíviť chorého, modlili sa nad ním a pomazali ho olejom v Pánovom mene. A Pán uzdraví chorého. Urobte aj toto, ak ste to ešte neurobila. A túto sviatosť pomazania chorých môže veriaci človek prijímať viackrát, zvlášť keď sa zdravotný stav chorého zhoršil.
Poprosím Pannu Máriu za Vás pred našim Pánom Bohom. A želám Vám uzdravenie od nášho Pána Ježiša Krista, ktorý stále na tejto zemi uzdravuje ľudí od rozličných chorôb a neduhov. Máme tento prísľub od neho, ktorý je stále platný: "A hľa, ja som s vami po všetky dni až do skončenia sveta.“ On nám stále pomáha a uzdravuje nás. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.


(745) Maria
20 apríl 2023 12:30:42

Dobrý deň,

neviem kde a ako začať, ale asi najprv tým, že poprosím o modlitbu pre seba, za moje uzdravenie zo zákernej choroby.

Mám 43 rokov , dve krásne deti a manžela, ktorý má nadovšetko ľubi.

Prečo sa mi to stalo? to sa Pana Boha nemusím pýtať , NATO odpoveď mám , viem to. Bola som veľmi žiarlivá ,strpčovala som život svojmu mužovi, on mi vraví , že 17 rokov pri mne trpel a ja som sa modlila za jeho premenu. Nakoniec mi to teraz Boh ukázal , že tú zmenu potrebujem ja a nie on. Len škoda , že je to až teraz keď som chorá.

Chcela by som všetko napraviť, ale ako?

Čo robiť?

V prvom rade by som chcela poprosiť modlitbu, nie len pre seba , ale aj celú rodinu lebo všetci teraz trpíme , a to len kvôli mojej hlúposti , chcela by som im všetkým ukázať, že nie som už viac zlý človek.

Že som sa zmenila.

Prosím poproste i Pannu Máriu, za príhovor - za mňa , pred naším Pánom Bohom.

Teraz si chcem dať v živote jednu prioritu - JEŽIŠA a zmeniť to , dať si tu prioritu - potrebujem tiež pomôcť, lebo viem , že len on ma môže uzdraviť.

Prosím o modlitbu, za ktorú vopred ďakujem.

Pán Boh zaplať.(744) Pre Marija Bu
16 apríl 2023 15:16:54

Pochválený buď Ježiš Kristus. Milá sestra, ďakujem Vám, že ste mi napísala a všetko dobré Vám prajem. A k Vašej otázke: podľa toho, ako ste mi opísala situáciu, je náročné s kmotrou sa čo i len stretnúť, lebo hneď sa na Vašu adresu opĺzlo vyjadruje. Žiaľ, je mi to ľúto, ale musíme veci prijať tak, ako sú. Neviete, že či je to aj vôľa krstného syna, aby ste bola prítomná na slávnosti prvého svätého prijímania. Patrilo by sa tam byť, veď ste jeho druhou mamou. Netušíte však, že ako sa k vám bude správať jeho matka a poníženie nechcete znovu zažiť. Chápem Vás: "Odpustila som jej a nehnevám sa na ňu za to čo mi urobila len nechcem s ňou udržiavať vzťahy lebo to nie je dobré oberala ma tým o kresťanský pokoj." Keď by ste v nedeľu nestihli navariť obed a išli by ste na obed do reštaurácie, v ktorej by už pred vami sedela kmotra so synom, hneď by ste sa otočili a odišli by ste do inej reštaurácie alebo by vám to nevadilo, že tam sedia za iným stolom. Tak isto by ste sa mohli stretnúť na športovom alebo kultúrnom podujatí a čo by ste urobila, hneď odišla preč. To je výborné, že ste jej odpustila a nehneváte sa na ňu. A odpoveď na tú druhú časť vety: nedostali sme milosť len veriť v Krista, ale aj trpieť pre neho. Nebolo by správne sa jej do konca života vyhýbať, niektorí ľudia sa snažia vyhýbať sa Kristovi, ale aj tak sa s ním stretnú a bude súd. Život nás niekedy vhodí do jamy levovej, ale vydržme to zo cťou. Pretrpme urážky, nadávky pre vieru, pre kresťanský život a modlime sa za tých, ktorí nám zle robia. Lebo keď budeme milovať len tých, ktorí aj nás milujú, čo zvláštne budeme robiť, veď to isté robia aj pohania. Keď budeme navštevovať len tých, ktorí nás pozývajú a cítime sa u nich dobre, čo zvláštne robíme?!, veď tom isté robia pohania. Dúfam, že som Vám touto mojou správou pomohol a želám Vám správne rozhodnutie. Buďte silná. Ja som sa pred dvoma dňami ocitol v jame levovej pre svoju vieru, pre kostol. Utŕžil som pred všetkými spústu hnusných nadávok. Zachoval som si pokoj v srdci. V tichosti som to všetko znášal. Po polhodine sa mi tá osoba ospravedlnila. Sme tŕňom v oku pre svoju vieru. Ale nemusíme to zabaliť a skrývať sa. Verejne dokazujme v tomto svete, že Kristu žije, a to aj svojimi postojmi a láskou k nepriateľom. Nebojme sa ich uštipačných slov. Veď, keď to bude Pán Ježiš chcieť, tak on sám sa nás zastane. Ahojte a všetko dobré prajem. Jaroslav, brat.

(743) Marija Bu
15 apríl 2023 15:21:53

Požehnaný deň drahý duchovný otec, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o radu. Mala som kamarátku, ktorá mala dieťa s rozvedeným mužom teraz sú manželia len úradne do kostola nechodia. Ja som jej synovi išla za krstnú mamu mala som ho rada a chcela som, aby neprišiel o sviatosť krstu lebo inú vhodnú osobu nevedeli nájsť. No, ale ona sa voči mne a môjmu manželovi zachovala veľmi zle časom urazila ho a urážala aj mňa, ponižovala a počas môjho svadobného dňa mi písala veci, aby ma zosmiešnila, rozplakala a cítila som sa zle. Tak som s ňou prestala udržiavať kontakt ani predtým sme sa nejako často nenavštevovali nemala o to nejako záujem. Teraz mi však volala či prídem jej synovi na sväté prijímanie. Ale z jej strany je to len formalita, aby to prebehlo nechodí do kostola ani syna k tomu nevedie a bojím sa, že zase ma tam len slovne napadne ako to už veľakrát urobila, urazí a bude to skôr na nepokoj, hnev. A viem, že potom sa už neuvidíme. Odpustila som jej nehnevám sa na ňu za to čo mi urobila len nechcem s ňou udržiavať vzťahy lebo to nie je dobré oberala ma tým o kresťanský pokoj. Preto by som Vás chcela poprosiť mám povinnosť tam ísť na svätú omšu počas svätého prijímania, alebo je lepšie pomodliť sa doma za krstného syna dať odslúžiť za neho svätú omšu, ktorej sa zúčastním, aby som predišla nejakým sporom, nepokoju... Pán Boh zaplať za odpoveď

(742) Mária
31 marec 2023 07:43:32

Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu pre našu dcéru Dominiku. Dňa 03.04.2023 od 07:00 hod. má štátnicu. Je už v šiestom ročníku na medicíne, keď si ju Pán Boh povolal do tejto služby, aby ju s Božou pomocou zvládla. Nech na vlastnej koži pocíti Božiu lásku, milosť, ochranu a pomoc.
Nech už nikdy viac nepochybuje, ale nech dôveruje Pánu Bohu aj keď v tejto dobe nie je ľahké. Pán Boh zaplať za vaše modlitby.


(741) Petronela
5 marec 2023 22:35:14

Prosím Pane Bože pomôž mne a mojim deťom, aby nás nerozdelili, aby ma deti rešpektovali, aby sme mali strechu nad hlavou, aby sa duša mojej mami, ktorá zomrela 30.11.2022 dostala do Neba a aby môj muž prestal piť. Ďakujem. Amen.

(740) starká
11 február 2023 14:32:21

Prosím o Božie požehnanie,dary D.Sv.,zdravie pre moje deti a ich rodiny

(739) Mária
24 január 2023 09:10:59

Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu za obrátenie Dominiky. Nech už nikdy viac nepochybuje, ale dôveruje Pánu Bohu. A zároveň o pomoc a Božiu ochranu dňa 25.01.2023 o 08:00 hod. pri štátnici. Je už v šiestom ročníku na medicíne a má štátnicu. Keď si ju Pán Boh povolal do tejto služby, aby ju aj s Božou pomocou zvládla. Nech na vlastnej koži pocíti Božiu lásku, milosť a pomoc. Pán Boh zaplať.(738) Helena
8 január 2023 21:57:45

Prosim o modlitby a sv. omse za uzdravenie mojho otca z rakoviny pecene. Dakujem vam.

(737) Katarína
6 január 2023 19:16:44

Prosím o zdravie a Božiu pomoc pre mňa a celú moju rodinu. PBZ

(736) Miriama
26 december 2022 18:44:28

Prosím o modlitbu za počatie dieťatka a o silu vytrvať v tomto 7 rocnom snažení. Veľmi túžime po dieťatku

(735) Alena
11 december 2022 15:23:03

Prosim o modlitby a boziu pomoc pre uzdravenie celej mojej rodiny. Pan boh zaplat.

(734) Alena
11 december 2022 15:20:08

Prosim o modlitbu pre moju dceru Ivanu pri skuskach. Pomoz jej sustredit sa a zbavit sa stresu, ktory jej zhorsuje aj zdravotne problemy. Pan boh zaplat.

(733) Mária
25 november 2022 12:18:12

Prosím o modlitbu za môjho manžela alkoholika, som zúfala, zomrel nám syn vlastným pričinením, nemám oporu u neho, zo všetkého viní mňa, pije celé manželstvo 30 rokov, je bezcitný, srdce z kameňa, máme ešte 3 zlaté dospelé deti, ktoré sú mi veľkou oporou, malinkú vnučku, rodina ho nezaujíma, len nech má alkohol, aj kolegovia v práci ho odsudzujú, ale alkohol je prvoradý, deti sa mu odcudzili, bojím sa budúcnosti, každý deň je pre mňa utrpením. Pane Ježišu, prosím Ťa zmiluj sa nado mnou aj nad našou rodinou.

(732) Jaroslav
18 november 2022 14:18:24

Ďakujem Vám za slová povzbudenia. Ďakujem Vám za modlitby. Ďakujem Vám za lásku a priateľstvo, i keď sme sa osobne nestretli. Ďakujem Vám za všetko. Ale túto stránku mi nezakázali. Nezakázali mi modliť sa, či postiť sa. Alebo čítať Sväté Písmo. Môžete aj naďalej písať svoje úmysly. Ani vyznávať sa mi z hriechov mi nezakázali. A to je super, lebo je napísané: "Vyznávajte si teda navzájom hriechy a modlite sa jeden za druhého, aby ste ozdraveli. Lebo veľa zmôže naliehavá modlitba spravodlivého." Bezhriešni ľudia sa nebudú za Vás modliť, lebo oni nemusia ozdravieť. Keď súdia hriešnikov, dajú im pocítiť svoju moc. Kráľ Dávid spáchal hriechy, ale nechcel, aby ľudia o ňom rozhodovali: "Som vo veľkej úzkosti. No nech padneme do Pánovej ruky, lebo jeho milosrdenstvo je veľké! Ale do ruky človeka nech nepadnem." Ľudia dokážu byť v súdoch nemilosrdní a bezcitní. Nemyslite si, že takýto ľudia sa budú za nás modliť. Tvária sa milo, ale v ich očiach je jed nelásky a neodpustenia. Hlásajú svoje evanjelium.

(731) Zuzana
27 október 2022 07:24:15

Prajem požehnaný deň
Chcem sa opýtať či môžem priať sviatosti pokiaľ nie sme s priateľom zosobášený ale žijem v jednej domácnosti a máme spoločnú dcéru.
Pan Boh zaplať za odpoveď.

(730) BOHU známa
26 september 2022 23:54:28

Prosím o modlitby za matku malého syna, je tehotná s dievčatkom, zistili jej zhubnú, agresívnu rakovinu, za matku dvoch malých dievčatiek, je na materskej, ostala nevládna, má choré dýchacie cesty a potrebuje opateru, za príbuznú po mozgovej príhode, za nevyliečiteľne chorých, za našu rodinu, za slobodných, aby im Boh poslal do cesty vhodných partnerov, za Slovensko a celý Svet, aby nás Boh viedol po ceste k Sebe a zbavil navždy Svet zlého. Bohu vďaka.

(729) Eva
4 september 2022 14:43:28

Vážený dôstojný pán. Veľmi hľadám duchovnú pomoc, lebo asi moje, naše rodinné modlitby nestačia. Hľadala som po nete kňaza, ktorý by mi pomohol v modlitbách, lebo verím a dúfam, že sila modlitby by pomohla. Mali sme už možnosť pocítiť Božie zázraky, len tu je asi sila zlého veľmi silná. Náš syn je alkoholik, je na tom veľmi zle už aj psychicky, alkohol ho ničí, už urobil aj to najhoršie, čo mohol, sme zúfalí. Chcela by som sa spýtať, poprosiť Vás, či by bolo vo Vašich silách, zahrnúť ho do Vašich modlitieb.
Neviem, či to môžem takto napísať, ale zaplatím aj za modlitby tak, ako sa platí na sv.omše. Úprimne Vám ďakujem za odpoveď. Prajem Božie požehnanie z celého srdca.

(728) Laci
1 september 2022 19:17:22

Pochválený buď Ježiš Kristus,
chcem sa spýtať,
istý manželia chodia len občas na nedeľné sv.omse.
Majú neplnoleté diéťa, ktoré nemôže (a chce) ísť na sv. omšu lebo rodičia s ním nepôjdu a napr. na druhu nedeľu už zas pôjdu. Môže ísť dieťa na tu druhu nedeľu na sv. prijímanie, ak nebolo v predchádzajúcu nedeľu na sv. omši, vinou rodičov, ktorí s ním neboli na omši? (a ktoré je o nich závislé).

(727) Bohu známy
28 august 2022 18:40:56

Prosím Vás o modlitby za ochranu mňa a mojej rodiny pred každým nebezpečenstvom.Ďakujem.

(726) Princess
20 august 2022 13:39:19

Veľmi silno prosím, aby ma Pan nenechaval samu, aby, sa postaral o môj šťastný vzťah a manželstvo..

(725) Princess
20 august 2022 13:38:02

Prosím veľmi, aby P. bol oslobodený z chorôb a od strašného nepretrhnuteho pupocnika.

(724) Princess
20 august 2022 13:36:59

Prosím veľmi moc, aby sa vyliecovala schizofrénia a nie iba liečila a bol biznis a utrpenie

(723) maros pompa
14 august 2022 20:28:37

chcem sa opytat 2 list jana pise tam o vyvolenej panej a jej detom hovori o marii ako matky cirkvy alebo ako tomu mam chapat budem velmi rad ak mi to vysvetlite dakujem

(722) Stanislava
10 august 2022 01:18:20

Ďakujem za pomoc dcére pri skúške

(721) BOHU známa
1 august 2022 15:33:37

Prosím o modlitby za chorú matku dvoch malých detí, je na materskej, ostala nevládna a potrebuje opateru, za príbuznú s mozgovou príhodou, za nevyliečiteľne chorých, za našu rodinu, za slobodných aby im Boh poslal do cesty vhodných partnerov, za Slovensko a celý Svet aby nás Boh viedol po ceste k Sebe a zbavil navždy Svet zlého. B o h u vďaka.

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)