Napíšte mi

Potešíte ma, ak mi niečo napíšete. Stačí aj jedna veta na povzbudenie. Ďakujem. Ak sa chcete na niečo spýtať, nech sa páči.  Budem sa snažiť odpovedať. :)


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
7 + 1=

(552)
(282) Anna
17 november 2015 15:13:05

za Zuzku

(281) A znovu aj dnes
16 november 2015 11:29:28

ťa Pane prosíme, posilni našu vieru. Daj nám väčšiu vieru. Nech sa na každom z nás naplní Pane tvoja vôľa, tak ako Ty chceš. Či už trpíme vo svete, hoci pre nikoho z nás to nie je príjemné, nech sa na každom z nás naplní Tvoja vôľa, Pane. Veď komu na tejto zemi, Ježišu, môžeme viac dôverovať ako tebe! Alebo koho máme viac milovať ako teba! Len tebe a jedine teba. Čo však sami od seba dokážeme! Nič. Zmiluj sa nad nami, Ježišu a vyslyš nás. Vyslyšal si prosbu slepca, môžeš tak vyslyšať prosbu aj kohokoľvek z nás. Dôverujem ti Ježišu. A viem, že pre prosiaceho s vierou, ak prosí v tvojom mene Otca, dostáva sa mu uzdravenia a mnohých milostí a darov pre budúcu blaženosť - teda spásu. Nech je od nás ďaleko aj akékoľvek vystatovanie sa. Silní vo viere sa majú, podľa tvojho slova, slabých vo viere ujať a nie ich súdiť. Prosíme ťa za obrátenie hriešnikov, zvlášť za tých, ktorí práve teraz najviac potrebujú tvoje milosrdenstvo. Amen. S vďakou v srdci, my, prosiaci a túžiaci po spáse. Ďakujem Vám, že ste mi tu napísali.

S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(280) Alena
13 november 2015 05:46:59

Prosím dnes o modlitbu za osobu, který má dlouhou cestu autem pred pred sebou. Ať ho Panna Maria chrání.

(279) Anna
11 november 2015 08:57:05

Milý Matej,nič ine ti neporadím len to čo robíš rob dalej.Teda pokračuj nadalej v modlitbe.Nič učinnejšie ako modlitba neexistuje.Ja sa pridám a určite aj viacerí aj ked to nenapísali ale bud si istý že budeme na vás myslieť v modlitbách.Su tu perfektní ludia ktorí sa modlia navzájom za seba.Náš Pán vie najlepšie čo je pre nás dobre a prečo je to tak.Odovzdaj mu to.Matej nech ťa žehna Pán a nech ťa chrani....

(278) Matej
3 november 2015 10:04:35

Pochválen buď Ježiš Kristus.
Rozhodol som sa Vás kontaktovať touto formou. Som 23 ročný chlapec , syn momentálne chorého otca ktorý je v nemocnici. Pred rokom moja mamina bojovala o život po úraze , Boh moje prosby vyslyšal a uzdravil ju , opäť sa to zopakovalo ale s mojím otcom , je v nemocnici v ťažkom zdravotnom stave. Priznám sa, že nevládzem, vidieť bojujúcu matku o život v nemocnici a vidieť opäť otca v nemocnici ktorý je na tom ešte horšie je pre mňa tým najväčším utrpením v živote. Som Kresťan katolík , k viere ma priviedli práve moji rodičia pri úraze matky som úpenlivo prosil Pána Ježiša a aj Pannu Máriu aby ma vyslyšali. Nevládzem, prosím pomôžte mi ako ďalej pokračovať v dnešnej dobe sa modlím počas celého dňa s pátričkami ktoré mi dala moja mamina. Prajem si z celého srdca aby sa otec v zdraví vrátil k nám domov a bolo všetko v poriadku. Pomôžte mi radou , modlitbou , ako ďalej pokračovať v tejto druhej najťažšej chvíli môjho života. Za odpoveď úprimne zo srdca ďakujem.

(277) Alena
2 november 2015 08:03:20

Dnes v den Památky zesnulých bych chtěly JE prosit o přímluvu za naše rodiny, děti, mládež a naše kněze, aby jsme vždy šli za Ježíšem v jeho světle.


(276) Anna
18 október 2015 16:33:32

Otec Jaroslav, náhodou som natrafila na túto stránku a na Vás. Touto cestou skromne prosím o modlitbu za zdravie pre mojich starších chorých rodičov,okrem nich nemám nikoho. Mám ešte troch starších súrodencov, ale tí ma nemajú radi, keďže starý 50 ročný dom v zlom stave rodičia odkázali mne. Prosím o modlitbu aj za mňa, aby som mala dostatok sily znášať všetky protivenstvá s tým spojené a rovnako o silu zmieriť sa so samotou (bez priateľa-manžela a vlastnej rodiny). Pánboh zaplať za Vás a Vaše modlitby. V modlitbách, s vďakou a úctou Anna,30.

(275) Zuzka
12 október 2015 09:55:42

Ct.Otec Jaroslav myslela som ze na tu stranku uz ani nechodite kedze ste dlho nepisal ale po vasom odkaze mi opet slzy stekali po licach.Zo srdca Dakujem za sv.omsu co ste odsluzil za mojho ocka dala by som vsetko co mam za minutu s nim.Tiez mate dobre srdce ked ste omsu uz odsluzil a to aj bez financnej odmeny.Budem sa modlit majte sa pekne.vdaka.

(274) Erika
4 október 2015 05:07:20

Mohla by som poprosit o modlidbu pre mna osamelu matku a mojho synceka Jonasa Michaela. Sme sami a nne ako matke je tazko. Prosime o lasku milovaneho muza a otca pre synceka.. Pravy otec nejavi zaujem. Zazili sme si vela potupy aa ponizenia. Je to tazke. Az take tazke, ze som sa prestsla modlit a hnevala sa na Boha.

(273) Pre všetkých,
30 september 2015 11:32:37

veľmi pekne Vám ďakujem, že ste mi tu napísali. Prepáčte mi, že som Vám tu v ten deň alebo v nasledujúce dni neodpísal. Ale som to tak posúval, do našej kaplnky, všetky tieto tu úmysly Vami napísané a prosili sme Pána za Vás. A takmer v každej sv. omši vkladám prosbu za všetkých, ktorí sa odporúčali do mojich, našich modlitieb. Som aj taký neschopný, slabý, hriešnik, to ma aj brzdí. Nechce sa mi potom nič. Prepáčte mi. Prosím Vás o modlitby. Milá Erika, skúšal som Vám aj volať na to číslo, či napísať na ten mail, no nešlo mi to. Martin, ďakujem za ochotu spolupracovať, mohli by sme sa, prosím Vás, stretnúť niekde v Bratislave. Často mi príde myšlienka aj na malého Alexa, malého trpiteľa, prosíme Ťa, Pane, za jeho život, za jeho zdravie, pomáhaj mu, aj jeho drahým. A znovu Vám tak ďakujem, že ste mi tu napísali. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(272) Pre Zuzku
30 september 2015 11:03:39

Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala. Sv. omšu za ocka Petra som odslúžil, ktorého si Pán povolal na sviatok sv. Cyrila a Metoda. Prepáčte mi, že som skôr neodpísal, prepáčte. Máte krásne a milujúce srdce a dúfajme, že otecko obsiahol odpustenie hriechov a je zachránený. Čo je človeku nemožné, Bohu je všetko možné. Amen. Pane Ježišu, daj nám väčšiu vieru a upevni v nás nádej na večný život. Chválime ťa a ďakujeme ti. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav. Prosím o modlitbu.

(271) Pre Martinu
30 september 2015 10:47:18

Ďakujem Vám, milým matkám veľmi pekne za Vaše modlitby i za Vašu lásku, potešili ste moje srdce. Všemohúci Bože, ďakujem ti za ich život, za ich službu lásky, požehnaj ich, ich rodiny, deti, manželov a chráň ich pred zlým. Daruj im potrebné milosti, aby vždy ostali v tvojom svetle a kráčali po ceste, ktorá vedie ku spáse. Amen. Radujme sa, veseľme sa, náš Pán a Boh je tu s nami a žehná nám. Aj Pánov úsmev nech je na našich tvárach. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(270) Ďakujem ti, Ježišu,
30 september 2015 10:23:21

za tento nový deň, len Ty vieš, že koľký je toto deň v poradí od môjho počatia, keď som sa začal utkávať v skrytosti v lone matky a z Tvojej vôle, hoci som sa ešte nenarodil, Ty od môjho počatia poznáš počet mojich dní tu na zemi. Ty vieš všetko a skrze Teba je všetko stvorené. Nauč ma rátať moje dni, aby som našiel múdrosť srdca. Chválim ťa a ďakujem ti, stvoril si nás tak zázračne a pripomínaš si nás denne, naše mená si si vryl do dlane, staráš sa o nás a Duch Svätý, ktorého si k nám poslal, nás učí správne chápať tvoje Slovo a ukazuje nám cestu k spáse našich duší. Je to cesta úzka a namáhavá. Áno, nedostali sme milosť len veriť v Teba, ale aj trpieť pre Teba. Nechceme zutekať a dať sa na chodníčky tohto sveta. Moc nad národmi, nad ľuďmi, nad krajinami, bohatstvo - veľa peňazí, veľa domov, prepych, svetská sláva, to sú výdobytky tohto sveta - ochráň nás od týchto vecí, nech sa nedotknú nášho srdca. Nauč nás rátať naše dni a nájdeme tak múdrosť srdca. Chválime ťa a zvelebujeme Tvoje sväté meno, Ježišu. Tak ľahko niekedy vyslovované našimi perami, bez myšlienky na Teba, bez bázne a vďaky. Veď v mene Ježiš sa nám odpúšťajú naše hriechy a skrze Teba. Milujem ťa a chválim ťa Ježišu, posilni moju, a vieru všetkých nás, prosiacich a obyčajných, slabých ľudí. Čo by sme dosiahli bez Teba, čím by sme sa mohli chváliť bez Teba. Ak mám Teba, napĺňa ma to veľkým šťastím, aj keď sú tu utrpenia a bolesti, bieda a chudoba, sebeckosť, egoizmus, násilie, nenávisť, vždy však máme v sebe dostatok lásky a radosti, veď nás čaká niečo nádherné, čo si nám pripravil, večný život v tvojom Kráľovstve. Dôverujem ti Ježišu. Zmiluj sa nad nami, Pane a vieme, že aj dnes urobíš veľa zázrakov v prospech ľudí, dávaš nám dary, aby sme ich zúžitkovali v prospech ľudí a pre ich spásu. Ďakujeme ti za všetko. Požehnaj nás všetkých, osobitne trpiacich a chorých, núdznych a bez práce..., veríme ti a milujeme ťa. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav. Na diaľku Vám udeľujem svoje kňazské požehnanie. Prosím o modlitbu.

(269) Martina
29 september 2015 12:56:07

Otec Jaroslav, od včera sme sa za vás začali modliť v našej skupinke modliacich sa matiek, každý pondelok.

(268) Martin Sisovsky
27 september 2015 21:31:26

Dobry den preju chcu poprosit za modlitbu moji manzelky a zasa vzah....

(267) Martin Sisovsky
27 september 2015 21:27:31

Dobry den preju chcu poprosit za modlitbu moji manzelky a zasa vzah....

(266) monika
24 september 2015 20:41:20

prosim o modlidbu a silu a pomoc v zivote moj manžel od 29.6 bol operovany na nador na mozgu a stale je v nemocnici len par dni bol doma a je v kovačovej ja niekedy neviem akoto zvladnuť s detmi škola prácu a ostatne povinoti deti su n zakladnej škole prosim o modlidbu za manžela keby mohol sa chodiť a aby zvlado a dostal s opäť zdravotne ako bol aj ked to nebude take ako pred tym ale detom chyba a ja bez božej pomoci by som to nezvldla niekedy nevladzem prosim o modliddddbu s panom bohom

(265) monika
24 september 2015 20:41:16

prosim o modlidbu a silu a pomoc v zivote moj manžel od 29.6 bol operovany na nador na mozgu a stale je v nemocnici len par dni bol doma a je v kovačovej ja niekedy neviem akoto zvladnuť s detmi škola prácu a ostatne povinoti deti su n zakladnej škole prosim o modlidbu za manžela keby mohol sa chodiť a aby zvlado a dostal s opäť zdravotne ako bol aj ked to nebude take ako pred tym ale detom chyba a ja bez božej pomoci by som to nezvldla niekedy nevladzem prosim o modliddddbu s panom bohom

(264) Martina
24 september 2015 11:34:21

Otec Jaroslav,
prosím o modlitbu za moje uzdravenie psychické aj fyzické. Cítim sa hrozne. Veľmi túžim po vnútornom pokoji, po Božom dotyku. Modlím sa, prosím, no stále je to rovnaké možno ešte horšie. Prosím spomeňte si na mňa vo svojich modlitbách.

(263) MARTIN
19 september 2015 16:42:21

Pochválený buď Ježiš Kristus rád by som vám ponúkol pomoc s vašim Webom, je naozaj poučný. Kontaktujte ma prosím na reverendmartin@azet.sk

(262) anna
17 september 2015 09:18:03

Prosim o vase modlidby o plodnost a dar dietaťa. Dakujem

(261) Jana
1 september 2015 20:39:09

Požehnaný deň.Prosím vás o modlitby za požehnanie a ochranu mojej dcéry Alexandry,ktorá nastúpula na strednú školu a prvkrát aj internát.Príď Duchu Svätý a naplň ju pokojom,uzdrav ju na tele i na duši a daruj radosť.Ochraňuj všetky deti.Spomeň si Bože na všetkých nás z tejto stránky aj otca Jaroslava a hojne ich požehnaj.VďakaTiPane.Amen.

(260) Marika
1 september 2015 17:28:49

Prosba o modlitbu,aby Pan poslal mojmu manzelovi pracu,ktoru dlho hlada cez ludi,cez situacie v jeho zivote,aby Boh zasiahol viditelnym sposobom,aby sme nestracali doveru.dakujem.

(259) Peter
27 august 2015 09:31:02

Dobrý deň prajem som už dlho závislí na masturbácii a ešte k tomu som hetero :( viete mi niekto poradiť ? ( môj email otazka555@azet.sk )bol by som rád keby máte niekto kontakt aj na kňaza Petra Brodeka alebo M. Kuffu dakujem

(258) Pavol Slezák
13 august 2015 10:27:05

Jarik moj, 31.08.2015 v pondelok v kanianke u Miksika bude oslava mojjich 35 narodenin o 19.00 hod. POtesilo by ma keby sa ti dalo prist a doniest mi nejaky darcek.:-D Trebars tvoja pritomnost a stlacenie hlavy.
caves.daj mi , pease, vediet ci prides.

(257) ZUZKA
12 august 2015 14:00:55

ct. otec Jaroslav obraciam sa na vas s prosbou ci by ste nemali nejaky volny termin na odsluženie sv. omše za mojho zosnuleho otca Petra ktory sa nevyspovedal pred svojou smrtou v mojom srdci ostane pre nho miesto na vždy. Som veriaca som zdaleka ale ak by to bolo možne tak by som vam bola ochotna poslat aj finančny prispevok za odsluženie omše len by ste mi museli napisat kam.Presne v den narodenia Panny Marie by sa bol dožil59 rokov.Tak ak možem poprosi odpište ak sa to neda nevadi.dakujem Zuzka


(256) ZUZKA
10 august 2015 15:10:30

CT DUCHOVNY OTEC TýMTO VAS CHCEM POPROSIť O MODLITBU ZA MOJHO ZOSNULEHO OTCA PETRA KTORY ZOMREL NA DEN CYRILA METODA V NOCI A NEVYSPOVEDAL SA NECH MU JE bOH MILOSTIVY PROSíM EšTE RAZ MYSLITE NA NHO

(255) Erika
9 august 2015 14:05:10

Pozdrav Pán Boh touto cestou som si dovolila Vás osloviť. V prvom rade považujem za dôležité predstatviť SA. Volám sa Erika Richtáriková a pracujem ako sociálna pracovníčka v zariadením opatrovateľskej služby a zariadení pre seniorov 20 km od Bratislavy smerom na Dunajskú Stredu . Keďže z časti považujem za povinnosť kresťana evanielizovať chcem Vás touto cestou požiadať o spoluprácu. Nakoľko pochádzam z východného Slovenska kde zúčastňovať sa na svätých omšiach a podieľať sa na duchovnom živote je prevažne dôležité chcem podotknúť, že tu na západe to vnímam inak zo života okolo mňa. Kadže pracujem s ľuďmi nájde sa zopar ľudi v seniorskom veku kedy už majú dostatok času aj na takýto duchovný život. Kedže som sama na 70 ľudí chcem Vás poprosiť či by ste mi mohli pomôcť v tomto. Moja predstava by bola asi taká, aby aspon raz za týždeň Nás navštívil duchovný otec a v našom zariadení odslúžil svätú omšu a vykonál zoprá duchovných rozhovorov. Nakoľko v našom areáli sa nachádza kaplnka a slúži sa tam omša každú sobotu o pol štvrtej pre mnohých klientov je to nereálne sa tam dostať nakoľko ľudi v našom zariadení majú diagnózy, ktoré im nedovoľujú sa presúvať. S úctou som žiadala aj Nášho duchovného otca v obci o spoluprácu ale potrebovali by sme pravidelnosť návštev a kedže nie sme malá obec má toho veľmi veľa. Preto som si dovolila osloviť Vás verím tomu, že mi s tým pomôžete nájsť akékoľvek riešenie, pretože cítim od ľudí, že by mali záujem. Vopred Vám ďakujem za akúkoľvek radu. S pozdravom Bc. Erika Richtáriková
t.č 0911467266 richtarikova@vitalita-lehnice.sk

(254) Matka
8 august 2015 21:45:13

Otec Jaroslav,
túto stránku s krásnym názvom "chce sa za teba pomodliť" som objavila len nedávno a veľmi ma potešila. Viem totiž v akej častokrát zúfalej situácii sú ľudia a hľadajú pomoc. Sama som to prežila - nedávno, keď náš jediný syn prepadol drogám, depresiám....pokus o samovraždu. Upla som sa na modlitbu, volala som k Bohu stále, aj v noci keď som precitla zo spánku, volala som o pomoc, o zľutovanie. A Pán počul moje volanie, uzdravil môjho syna bez liekov, ale najskôr uzdravil mňa - z mojich hriechov. Chcem povzbudiť všetkých, ktorí prechádzajú ťažkými skúškami, aby boli vytrvalí v modlitbe, aby prosili o božie vedenie touto skúškou, a Duch Svätý im bude "šepkať" ako ďalej. Aby v pokore vyznávali a odprosovali za svoje hriechy a Pán sa zmiluje, ako sa zmiloval nado mnou.
Nech Vás dobrotivý Pán odmení za Vašu prácu.
Požehnaný neskorý večer
s pozdravom
jedna šťastná mama

(253) dcéra
7 august 2015 19:48:06

Požehnaný večer, otec Jaroslav.
Prosím, pomôžte nám svojou modlitbou sa pridať k prosbe za uzdravenie môjho malého synčeka Alexka, ktorý je ťažko chorý od narodenia, nesedí, nechodí nám.
Jedinou nádejou je pre nás moc a sila samého Ježiša Krista. Dôverujeme mu, sme plní očakávania jeho uzdravujúcej moci a zázraku.
Prosím, prosím, prosím Vás všetkých o modlitbu k Ježišovi, ktorá určite veľmi pomôže.


Prekvapenie pre teba
Dnes je sobota 19. január 2019
Meniny má Drahomíra, Sára
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Márius a spol., muč.
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Môžete mať najkrajšie telo, ale nikdy nebudete šťastní, ak vás nebude mať kto čisto milovať. Môžete mať krásny dom snov, ale nikdy v ňom nebudete šťastní, ak v ňom budete bývať sami. Môžete byť svetoznáma slávna osobnosť, ale nikdy nebudete pravo šťastní, ak medzi známymi nebudete mať priateľa.