Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
4 + 7=

(780)
(510) Mama
6 marec 2018 21:37:35

Veľmi pekne prosim o milosť obratenia pre moju dceru, o zmiernenie jej duševného trápenia, o osvietenie rozumu pri práci, rozhodovaní a o správne smerovanie v jej živote. Za jej zdravie a Božie požehnanie. Ďakujem.

(509) Pre mamu Martu
24 február 2018 17:26:54

Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala a zároveň Vás srdečne pozdravujem. Vôbec všetkým Vám ďakujem za napísanie príspevku a za pozdrav. A čo sa týka Vášho syna a jeho snúbenice, spolucítim s Vami, keď sa takto rozhodli, je to pre rodinu veriacich bolestivé a smutné. Píšete, že sa búria proti rôznym cirkevným predpisom, nevieme, že čo konkrétne v nich vyvolalo, takéto správanie, taký vnútorný odpor k sviatostnému manželstvu, či voči Cirkvi, ako takej. Ako sa správne zachovať?! Majú slobodnú vôľu, sú to už dospelí ľudia a kresťania a nanútiť im niečo nasilu nemôžeme. Je to ich slobodné rozhodnutie a my sa môžeme za nich len modliť. Obetovať svätú omše za ich vnútorné uzdravenie. Pán vidí vašu bolesť, milá mama, a tiež aj nás všetkých, spoločenstva veriacich, lebo ak trpí jeden úd, trpia spolu s ním všetky údy,a ak vychvaľujú jeden úd, radujú sa s ním všetky údy. Nie sú sami, čo majú v tomto súčasnom svete, námietky voči Cirkvi a jej učeniu, ale Cirkev sa neprestáva za nich modliť. Nech Boží pokoj prebýva v našich srdciach a veríme, že budú vyslyšané naše modlitby. Svätá Monika sa niekoľko rokov modlila za obrátenie svojho syna a manžela, neprestala ich milovať a súžila im a nakoniec sa stalo to, o čo v modlitbách prosila. Milá mama Marta, nech Vás Pán žehná a ochraňuje a dá Vám potrebnú silu k vytrvalej modlitbe. Všetko dobré prajem, Jaroslav, brat.

(508) Veronika
23 február 2018 21:48:55

Prosím o modlitbu za členov mojej rodiny, za ich obrátenie, za to, aby si našli cestu k Bohu Otcovi, a o pokoj a vzájomné porozumenie.
Veľmi úpenlivo prosím Pána za uzdravenie tých, na ktorých skoro denne myslievam vo svojej modlitbe.
A ďakujem za všetko dobrodenie, ktoré sa nám od Pána dostáva.

Pane Ježišu Kriste, syn Boží, zmiluj sa nad nami hriešnymi.

(507) Marta
22 február 2018 19:06:37

Prosim vas,ako sa mam zachovat ako mama,ked sa syn aj s priatelkou rozhodli len pre civilny sobas.Som z toho nestastna,pritom su obidvaja veriaci a slusni mladi ludia,doslova sa buria proti roznym cirkevnym predpisom,neviem co robit.Modlim sa za nich,ved je to sviatost.

(506) Ivana
21 február 2018 08:48:07

Prosím o modlitbu. Nech sa ku mne vráti Filip s zanechá hriešny život s novou ženou. Dakujem

(505) Iva
19 január 2018 16:55:06

modlim sa za najdenie prace, byvania, obratenia blizkej osoby

(504) Pre toho, kto sa stara o tuto super webstranku
4 január 2018 01:06:47

Chcem sa opytat,ci by bolo mozne zriadit nejaky zoznam modlitieb, ktore ludia odskusali v konkretnych zivotnych situaciach.Napriklad ja osobne mam odskusanu pompejsku novenu ako funkcne antidepresivum, ktore mozem iba odporucat. Sice to trochu trva, kym zacne ucinkovat - asi tak ~3 tyzdne, ale to je rovnako dlha doba, kym zacnu ucinkovat aj psychiatricke lieky. Urcite vy to budete vediet lepsie zformulovat a zhmotnit tuto myslienku. Staci, ak sa prida na zoznam nazov modlitby a v akej veci pomohla. Pri citani trapeni jednotlivych ludi na tejto webstranke si urcite kazdy najde aj to svoje utrpenie v zozname modlitieb, ktore uz niekomu v rovnakej/podobnej tazkej situacii pomohli...

(503) Viera Janáčková, viera48@azet.sk; 0911 116 333
27 december 2017 13:18:23

Otče,

prepáčte, že Vás otravujem, keď iste zápasíte s časom pri nutných vybavovačkách okolo pohrebu Vašej mamičky,ale zabudla som sa Vás opýtať, kde bude sv. omša a pohrebné obrady za Máriu Kováčovú v Brezne? Možno majú kaplnku aj v tom domove seniorov alebo v kostole?
Pochválený buď Ježiš Kristus!
S vďakou, Viera Janáčková

(502) Viera
25 december 2017 14:46:15

Chcem Vám zo srdca podakovať za tu stranku. Nech Vam da Panboh vela zdravicka aby ste mohol tych omsi co najviac odsluzit. Panboh zaplat.

(501) Velebíme ťa, Bože
24 december 2017 06:04:05

jednorodený Syn; ty si sa stal pre nás človekom a liečiš naše choroby. Velebíme ťa, Bože. Dnes je Štedrý deň. Všetkým Vám, drahí priatelia, prajem krásny a požehnaný čas pri štedrovečernom stole, v rodinnom kruhu, a hojnosť darčekov od nášho Pána, Ježiša Krista. Žehnám Vám. A Božia milosť nech je stále s Vami a my všetci s ňou aj ochotne spolupracovali. A to nie len v týchto sviatočných dňoch, ale i po nich, stále, po celý rok a celý život. Ostaňme v Ježišovej láske a buďme si tak jeden druhému oporou, v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi. Bože, Otče, vyslyš modlitby a prosby naše a naše volanie nech dôjde ku Tebe. O to prosíme skrze Krista, nášho Pána. Amen. Váš brat a kňaz Jaroslav. Ďakujem, že ste. Buďme vďační Bohu za všetko. Milujem Boha a milujem Vás všetkých. V tejto láske chcem ostať po celý život. Pekný deň.

(500) Pre Petra
3 december 2017 08:58:24

Tak to vôbec neviem. Ďakujem že ste mi napísal.

(499) peter
2 december 2017 18:38:13

prosím vás kedy je zajtra omša v kostole na hurbanovom námestí


(498) Viera
26 november 2017 18:31:06

Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, za jej zaradenie sa do zivota, za dary Ducha sv., za pomoc boziu a ochranu. PBZ. Viera

(497) Iv
7 november 2017 05:26:48

Pokorne prosim o modlitby za moju sefku ktora ma nema rada.

(496) Pre Silviu
3 november 2017 16:14:36

Srdečne Vás pozdravujem a ďakujem, že ste mi tu napísala. Pôvodne sa táto stránka nazývala farnosť Prievaly a vtedy písali svoje príspevky na stránku aj farníci z Prieval. Teda konkrétne aj Ivana, ktorá sa uvádza ako autor príspevku modlitba v starobe. Môj súhlas nemôže byť adekvátny, lebo nie som tých krásnych myšlienok - modlitby autorom a Ivana, ktorá pred 6 rokmi dala túto modlitbu na stránku, či ona je skutočnou autorkou, tak to Vám neviem povedať. Nuž, už ako sa rozhodnete Silvia sama, všetko dobré Vám prajem a vyprosujem Vám od nášho Pána, Ježiša Krista, hojnosť milostí, sily a zdravia pre službu Bohu a blížnemu. Jaroslav,brat.

(495) Silvia Gašparová
3 november 2017 09:21:11

Dobrý deň,

pracujem v ZSS STROM na Strelnikoch. Založili sme facebookovú stránku zariadenia, a chceli by sme na nej uverejniť uverejniť báseň motlitba v starobe od autor Janky,ktorá sa nám veľmi páči, chcem sa opýtať, či môžme.
ďakujem

(494) Drahí priatelia
16 október 2017 21:20:00

v našej Cirkvi nie je nič, čo by sa podobalo mrhaniu. Či je to choroba alebo zdravie, žiaľ alebo radosť, máš taký a taký kríž alebo je všetko fajn... My máme svoj plán pre náš život, ale Boh má pre nás ešte lepší plán. A viera prináša ten rozdiel. Viera prináša rozdiel v našich postojoch a v našom živote. Dôverujme nášmu Bohu za každých okolností. Boh nás vo svojom čase pozdvihne. Nemusí to byť práve vtedy, keď to teraz my chceme alebo konkrétne ja, či ty. Buďme pokorní a trpezliví. Pán Boh vždy splní to, čo prisľúbil a požiadal nás, aby sme niesli svoj kríž a nasledovali ho. Každý kríž bolí, posilnenie nám vždy príde od Pána a pozdvihnutie, blaženosť a trvalá radosť tiež. Modlime sa tiež za pokoj v našich srdciach, prosme si pre nás všetkých o tento veľkonočný dar. Máme ho od Pána a posúvajme ho ďalej. Blažení tí, čo šíria pokoj... Pokoj Pánov nech je vždy s vami. Ďakujem Vám, že ste mi tu napísali. Prečítam si všetko a ďakujem Vám tiež za modlitby. Na všetky otázky som Vám neodpovedal, prepáčte mi to, ale som si tým istý, že niektoré tie veci na ktoré sa pýtate je lepšie prediskutovať pri osobnom stretnutí s kňazom. Jednak aj preto, aby niektorí ľudia nezneužili to, čo sa tu napíše. A v kontaktoch tejto stránky mám uverejnenú svoju mailovú adresu. Môžete mi aj tam napísať, aby to vlastne nečítali všetci. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(493) zdenka
15 október 2017 17:46:28

pochvalen pan jezis Kristus pisem vam a zaroven sa chcem spytat dala som u vasna umysel omsu viem ze neberete peniaze ale ja bi som sa vam chcela odvdacit mam niekolko ruzencekov malých doma ak bi ste ich vyuzile mozem vam poslat postou mozete podarovat niekomu aj detom alebo ak mate niekoho kto to vyuzije raa sa vam odvdacim za vase umysly zelam vam vela zdravia vo vasom zivote mozem poslat aj viac napiste ci chcete s panom bohom

(492) bohuznama
13 október 2017 11:18:16

Prosim Vas, mohli by ste mi pomoct s modlitbou za najdenie prace, byvania, priatelov, aby sa Filip obratil a vratil sa ku mne?
Dakujem

(491) Market
25 september 2017 12:13:01

Pochválený buď p Ježiš Kristus.
Potrebovala by som poradiť ohľadom hriechov. Začnem takto. Včera som bola na prvom sv prijímaní dcére mojej kamarátky. Po nasledovala hostina. Vypila som viac vína ako je si myslím prípustné u kresťana :-( naozaj bolo chutné a neuvedomila som si , že už by som mala prestať... potom som si išla zapáliť jednu cigaretu( nefajčím,prestala som dávnejšie a ani nechcem začať, bol to zlý nápad, spraviť to , keď som mala vypité) a strašne som sa po tej cig. cítila opitá, chodila som už aj nakrivo :-( strašne ma to mrzí..boli tam aj moje deti, ktorým som ukázala zlý príklad :-( potom sme išli domov... veľmi sa ľúbime s manželom, a začali sme si tú lásku prejavovať bozkami, on to nevydržal a jeho spermie skončili na oblečení :-( a potom sme mali intímny styk.. moja otázky sú: je hriech fajčenie? a je veľký hriech aj to moje pitie alkoholu ? a je hriech aj to naše intímne spojenie s manželom? alebo už bol hriech to keď jeho ejakulát skončil tam kde nemal ? :-( prosím Vás poradte mi, veľmi ma to trápi a nie som si istá čo je ťažký hriech a čo ešte nie..teda pokiaľ nie je všetko ťažké čom som spravila :-( chcem sa držať v našom manželstve toho, že si sledujem plodné a neplodné dni... a podľa toho by som chcela aby sme aj žili s mojím manželom..keďže máme dve detičky, ja by som prijala aj ďalšie ,ale môj manžel ešte asi nie :-( ďakujem Vám pekne za Váš čas a odpoveď´/radu pre mňa

(490) Veronika
5 september 2017 12:27:22

Prosím o modlitby za zdravie všetkých tých, na ktorých si myslievam a za ktorých i ja prosím.Pripájam prosbu za sestru Jozefínu, brata Jána, o ktorých vážnej chorobe som sa nedávno dozvedela. Prosím i za príhovor pre manželov Zuzku a Filipa, za obnovenie ich lásky.A za Božie požehnanie, vzájomné porozumenie v našej rodine. Ale nie tak nech sa stane, ako ja chcem, ale nech sa stane Božia vôľa.Amen, Bohu vďaka.

(489) Mama
2 september 2017 16:30:34

Dobrý deň. Nasla som odvahu a píšem. Čítala som Vaše slová a boli krásne... Chcem sa za ne poďakovať a možno tiež poprosiť za motlitba pre môjho syna, ktorý trpí uzkostami s ktorých nevie von. Uzavrel sa do seba a trápi sa,. My spolu s ním.. Lieky nezaberajú, stráca trpezlivosť.. Z usmiateho chalana, hŕstka nervov.. Ďakujem Vám za každú vetu, či motlitba. Pan Boh zaplať

(488) K téme joga
16 august 2017 10:03:35

Nájdite si na internete tieto veci: Svedectvo lekára o skúsenostiach s jogou - HcRegion/Spoločenstvo; Leopold J. Jablonský OFM Joga a kresťanstvo - Môj príbeh; Prečo mám ako kresťan povedať "nie" joge? - Modlitba.sk; sú tam tie najdôležitejšie informácie k téme joga. Niekto môže mať rôzne veci zakorenené v srdci, najlepšie je už potom osobný rozhovor o týchto veciach. Samozrejme, ak je človek otvorený dialógu. Lebo niekto napr. chce len púhu informáciu a aj tak má svoj názor a ťažko ním pohnúť. Ďakujem všetkým, ktorí ste mi tu napísali. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(487) Anonym
16 august 2017 08:43:20

Pre Lucinku: Preco si myslite, ze joga je zla? Cvicenie nikdy nikomu neuskodilo.

(486) matka
31 júl 2017 20:20:03

Prosím o modlidby za uzdravenie syna ktorý má zdravotné problémy.má depresie neciti radosť je smutný.Mam veľký strach o syna neviem mu nijako pomôcť v tejto chorobe.Prosim Bože pomôž mu. Zo srdca ďakujem .

(485) Adriána Banská Bystrica
24 júl 2017 12:45:25

Dobrý deň! Dnes som s pomocou Ducha Svätého našla Vašu stránku a som veľmi povzbudená článkami, modlitbami a všetkým, čo tu uverejňujete. Prežívam obdobie skúšok v manželstve a tak hľadám duchovné povzbudenie. Určite budem Vašu stránku navštevovať častejšie aby som sa duchovne obohatila a povzbudila.
Nech dobrý Pán odmení Vašu prácu +++
Adriána z B.Bystrice

(484) Bohuznáma
20 júl 2017 06:25:40

Pripájam sa ku gratulácii.

(483) Marta Bordáková
19 júl 2017 19:05:03

Pán farár, k Vašim nedávnym narodeninám Vám želám veľa Božieho požehnania, zdravia, šťastia a pokoja.


(482) Katka
16 júl 2017 10:55:31

Ja by som chcela poprosiť o pomoc, nakoľko si sama neviem pomôcť hoci prosím pána Ježiša. Stále a za všetko sa rozplačem, vstávam už s krčami v bruchu a preháňa ma sústavne. Som slabá na odpadnutie ledva chodím, a tie mysšlienky ani nehovorím. Chcem byť sama bez ľudí. Stále si vyberiem len jedného napr komu verím a k tomu by som v takýchto chviľach utekala keby som mohla. Som zúfalá a je to s mojím stavom stále horšie, mám zúfalé panické stavy aj fyzického aj duševného charakteru, mávam strašné návaly zlosti, nervozity, nenávisti voči iným ľuďom a aj závisti, žiarlivosti, a podobne. A čo je najhoršie, choroby a problémy sa na mňa lepia. Viac krát ma museli zobrať na pohotovosť, kde mi diagnostikovali "predkolapsový stav" . Väčšinou sa už ráno budím v depresii, a to ma drží (hlavne teraz posledné dni) celý deň. Ak sa ešte k tomu nejak rozčúlim (niekedy bezdôvodne si to vypije napr. syn), tak mi je na odpadnutie, strácam rovnováhu, pichá ma pri srdci a nevládzem poriadne dýchať. Po týchto "výlevoch" mám návaly neutíchajúceho plaču. Hoci prosím Pána aby na mňa zostal Ducha svätého, a zbavil ma všetkých týchto zlých a živom obmedzujúcich stavov, neviem sa z tohoto začarovaného kruhu dostať. V minulosti som bola aj psychiatricky liečená na depresiu a úzkostné stavy, ale povedala som si že to musím zvládnuť bez liekov...aj tak som ich už dlhé roky brala, a už ich nechcem brať. Keď si pamätám, tak už v detstve som trpela depresiami a tiež mám zo všetkého panický strach. Uvedomujem si že veľa ľudí Vás týmto obťažuje, ale nakoľko mám rodinu a musím zvládať každodenný život tak Vás prosím o pomoc. "oslobodená". Mám ešte aj iné problémy rodinné, ktoré súvisia s vierou a pochopením samotného Boha, ale to je zdĺhavé a to teraz odsúvam. Najskôr sa potrebujem ja dať do poriadku aby som vedela vychovávať deti a pracovať a nie len prežívať zo dňa na deň. Ďakujem veľmi pekne. Urobím čokoľvek aby som bola už zdravá. Katka.

(481) MAJA
10 júl 2017 11:32:33

PROSIM O MODLITBY ZA POCATIE A POZEHNANIE DIETATKA!

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)