Napíšte mi

Potešíte ma, ak mi niečo napíšete. Stačí aj jedna veta na povzbudenie. Ďakujem. Ak sa chcete na niečo spýtať, nech sa páči.  Budem sa snažiť odpovedať. :)


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
2 + 1=

(592)
(382) monika a dcery
26 august 2016 03:04:38

prosím o modlitbu za moju rodinu ktorá je v ťažkej situacii manžel a otec nás opustil a nechal bez penazí a pomoci našiel si iný sposob života život plný pýchy nevery vlastne dcery zaprel ked sme sa nahodne stretli a on bol so svojou novou frajerkou veľmi prosím aj o modlitbu za svojich rodičov bez pomoci ktorých by som to asi nezvládla dakujem


(381) Marcela
22 august 2016 06:52:23

Pozdravujem vás otec Jaroslav,každý pondelok sa snažím modliť za kňazov,za niektorých zvlášť.Pripájam vás k nim,z úcty a vďaky.Že ste obetavý,ochotný myslieť na iných.Sama poznám,že keď mám starosti,mám tendenciu myslieť iba na seba a svoju starosť a okolo mňa je toľko ľudí,ktorým by som mohla pomôcť či už slovom,strelnou modlitbou...Všetci sa navzájom potrebujeme a máme byť prepojení láskou a modlitbou.Vďaka za reťaz,ktorú ste začali pliesť,rada sa k nej pridám.

(380) GLM
15 august 2016 16:24:07

Prosim za manzela, aby nasel praci, za to abych se uzdravila a za miminko. Da li Buh. Diky.

Diky za tyto stranky.

(379) Gabriela
12 august 2016 09:48:50

vypada to, ze moje prosba ze vcera, teda z noci, se ztratila. mam uzkosti a strach. potrebuju se uzdravit a zacit fungovat. nevidim cestu, nevidim kam muj zivot kraci. potrebuju praci. nechci se z toho zblaznit, nekdy toho je moc. pripadam si k nicemu, vsechno pokazim.

(378) Anka
5 august 2016 11:39:27

Prosím o modlitbu za môjho chorého manžela. Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.

(377) Zuzana M
5 august 2016 09:40:48

Napísala som Vám mail na adresu ktorú ste uviedli v kontaktoch. Viem, že je tam veľa slov ale mohli by ste mi prosím odpovedať ak Vás to nebude obťažovať a nájdete si čas. Ďakujem veľmi pekne
S prianim krásneho dňa a v modlitbách ;)

(376) Alena pállová
3 august 2016 13:31:19

Požehnaný dobrý deň,prosím o modlitbu pre môjho syna Mareka, ktorý má 29.augusta štátnice. Trikrát to psychický nezvládol a teraz má poslednú šancu. Prosím o silu a vieru , aby to zvládol, ak sa to dá. Veľmi pekne ďakujem.

(375) Bohuznáma
3 august 2016 10:20:30

Otec Jaroslav, ďakujem za vysvetlenie. Prajem požehnaný deň, nech Pán žehná Vašu námahu.

(374) Jaroslav
2 august 2016 10:42:08

Ďakujem Vám všetkým, drahí bratia a milé sestry, že ste mi tu napísali. Nazeranie pre náš život znamená najviac. Pokiaľ žijeme tu na zemi, žijeme svoj život vo viere, ešte nie v nazeraní. Keď si nás Pán povolá z tejto pozemskej púte, potom budeme žiť v nazeraní. A to je vlastne už niečo viac, to je to blažené videnie Pána Ježiša. Večná radosť, večné šťastie. Blažený život bez bolesti a bez utrpenia. Už žiadna slza. Kým sa tak nestane, vidíme Pána Ježiša v Eucharistii. A potom keď odchádzame z kostola, tak ho vidíme v ľuďoch, ktorým slúžime. Bol som chorý a navštívili ste ma. Bol som hladný a dali ste mi jesť. Bol som smädný a dali ste mi piť. Je to o láske a o službe. Kde sa zídu dvaja alebo traja v jeho mene, v Ježišovom mene, tam je On uprostred nich. Naša viera má byť činná skrze lásku. Milujem Boha a slúžim blížnemu. To je život a prax Eucharistie. Láska a služba. Kvôli Bohu slúžime blahu blížnym. A tešíme sa, že dosahujeme cieľ - spásu našich duší. Je to milosť, je to dar. Blažené nazeranie z tváre do tváre. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(373) Bohuznáma
2 august 2016 04:36:18

Otec Jaroslav, mám na Vás prosbu. Ak Vám to dovolí čas, nemôžte mi viac vysvetliť myšlienku na dnešný deň /2.8.2016/, čo to znamená pre môj život? Ďakujem.

(372) Veriaca
27 júl 2016 12:57:55

Otče prosím o radu. Môj manžel počas nášho manželstva mi slovne rôzne ublížoval. Teraz najnovšie, keď má chce veľmi raniť mi nadáva do satanov. Veľmi má to bolí. Keď som sa ho opýtala,povedz mi v percentách, koľko dobrého som ti v živote urobila a koľko zlého, tak som dostala od neho odpoveď dobrého 90 % a zlého 10 %, ale keď si taká/myslel tým, že keď niečo zlé urobí - mu to vytknem, on to neznáša/ . A tak to ostalo a ja Otče ani by som nedbala, keby má náš Nebeský Otec už povolal z tohto sveta. Ďakujem za odpoveď.

(371) Prosiaca
24 júl 2016 18:38:42

Požehnaný dobrý večer, chcem pekne poprosiť o modlitbu pre blížneho dobrého človeka, aby našiel riešenie, ako sa vysporiadať so svojou svokrou a manželkin ou sestrou, ktoré im zasahujú do života. Hoci sú katolíčky obracajú sa aj na mágiu, len aby mohli ovládať ich rodinu, nezastavia sa ani pri malých deťoch. Je to ťažký a nerovný boj s ktorým si nevieme poradiť, nedokážeme sa s tým vysporiadať, vyrovnať. Modlíme sa za nich požehnávame, dali sme aj na sväté omše, a je to ešte horšie.Nevieme odkiaľ berú moc, stále manipulovať so svojou dcérou a sestrou.Ona je ako zmagnetizovaná a počúva ich na slovo, čo jej povedia, nepozerá na to, že na prvom mieste má byť manžel a jej deti. Pan Boh zaplať.

(370) Janka
21 júl 2016 18:48:02

PBJK,nakoľko budete v našej obci Lednické Rovne sobotu predvečer púte Starých rodičov hlavným celebrantom,zvedavosť ma prinútila nájsť si o Vás informácie a natrafila som na internete aj na Fcb na vzácnu prekrásnu stránku SRDCE PASTIERA a hneď na úvod ma zaujal príhovor.Chceme sa za Vás pomodliť,len tak zo srdca ,lebo veríme v Ježiša Krista .Jednoduché a tak zreteľné slová ale veľmi silné,ktoré ma hneď chytili za srdiečko.Veľmi vzácna a potrebná stránka za ktorú Vám chcem vysloviť úprimné Pán Boh zaplať.Ste v mojich modlitbách,a vyprosujem Vám zdravie Božie požehnanie a ochranu Matky Božej.Teším sa na stretnutie s Vami nech Vás Pán Boh ochraňuje a sprevádza.Verím,že sa Vám bude páčiť na Lednických Rovniach a zároveň Vás PROSÍM o MODLITBU za nás ,aby nám Pán požehnal silu i Dary Ducha Svätého ,aby všetko dobre dopadlo a Pútnici si odniesli ,len pozitívne Duchovné myšlienky i zážitky z tejto Púte.Nech Pán požehná ,hlavne nášho kňaza Stanka Stolárika a všetkých ktorí sa podieľali akým koľvek spôsobom na príprave tejto púte

(369) Alena
19 júl 2016 20:09:10

Prosím o modlitbu za mého syna. Aby bylo v jeho rodině vše v pořádku. Dekuji Vám.

(368) Hela
18 júl 2016 21:26:16

Zaujímavé už na prvý pohľad...dúfam že budem môcť v sobotu prísť na púť do Lednickych Rovní....pokoj a dobro vám vyprosujem ..

(367) Hela
18 júl 2016 21:26:06

Zaujímavé už na prvý pohľad...dúfam že budem môcť v sobotu prísť na púť do Lednickych Rovní....pokoj a dobro vám vyprosujem ..

(366) Jaroslav
15 júl 2016 08:47:59

Požehnaj, Pane Ježišu Kriste, milú Ľubomíru a jej synovca, Zdenku, Gabiku, Zuzku, Janu, Annu, Emíliu, M. a všetkých nás, putujúcich na zemi. Veľmi ťa o to prosíme a ďakujeme ti. Vieme a vyznávame, že Ty si ten najlepší lekár na všetko. Daná ti je moc na nebi a na zemi, a my sme tvoje ovečky. Zdravé, radostné, úspešné, vypasené, ale i choré, umorené, slabé, chudé, zranené, stratené - ochráň nás od pýchy, od vyvyšovania sa a vystatovania sa, o to viac vtedy, keď sa nám darí, žehnaj nám, veľmi tvoje požehnanie a ochranu potrebujeme a posilňuj zoslabnuté, uzdrav choré, uľav trpiacim, stratené vyhľadaj a priveď späť do svojho ovčinca, umierajúce obdar Božou slávou, prosíme ťa, vyslyš nás. Odpusť nám našu nerozumnosť a zbabelosť. Ak by si si uchovával naše neprávosti v pamäti, Pane, kto obstojí? Vari sa môže hlina vyvyšovať nad hrnčiara, alebo píla nad toho, kto ju ťahá? Túžime teraz a vždy, aby tvoj pokoj spočinul na nás, úplne v ňom boli odovzdaní do Tvojej vôli. Vieme, že nás aj uzdravíš, keď Ty chceš, aj iným spôsobom pomôžeš, podľa toho, čo je dobré pre spásu našich duší. Odpusť nám, keď sme to neraz aj nepochopili a reptali sme. Vďaka ti za všetko, Bože naša spása. Ďakujeme.

(365) Ľubomíra
11 júl 2016 21:32:57

Vrúcne prosím za modlitbu za môjho synovca aby obstál v poslednej skúške na škole. Akosi sa mu už druhí rok nedarí dokončiť ročník. Ďakujem

(364) zdenka
9 júl 2016 18:57:05

pan jaroslav velmi pekne dakujem za vasu ochotu a za to ze ste si precitali co ma velmi trapi ja budem modlit za vas za vase zdravie a za to co ste pre mna spravili vam zo srdca dakujem nezabudnem na vas s panom bohom a budem vasu stranku navstevovat

(363) Milé sestry,
8 júl 2016 18:30:45

Zdenka, Gabika, Zuzka, Jana, Anna, Emília, Eva, M., Lea..., srdečne Vás pozdravujem a ďakujem, že ste mi tu napísali. Vôbec všetkým ďakujem, vždy treba byť vďačný a za všetko. Náš Boh a Pán, Ježiš Kristus, je tu s nami, s každým, pretože On nás vždy chce, klope nám na srdce a pomáha nám. Aj moje kroky, cez otca biskupa, nasmeroval do Kuchyne. A pevne verím, že bez jeho pomoci mi tu neprejde ani jeden deň. A to isté verím, že i Vám všetkým tak isto pomáha. Alebo si budeme domýšľať, že nás už nemiluje, nie, miluje nás a ako. Pokoj Pánov nech je vždy s nami. Ó, Duchu Svätý, si tu s nami a si Darcom tohto daru, Pokoja, ktorý je tvojim ovocím. Prosíme ťa, prebývaj v nás, pozývame ťa, príď k nám. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav. Myslím na Vás, ktokoľvek mi tu napíše, nie raz si to prečítam, žehnám Vám a prosím Pána o milosť. A Zdenka, teraz pondelok (11. júla), budem obetovať sv. omšu za Váš konkrétny úmysel - dobre a neposielajte mi nič, len Vás prosím o modlitbu. Ďakujem. A tiež všetky Vás, milé sestry i bratia, prosím o modlitbu. Zuzka, ste milá dcérka a otecko sa teší Vašej oddanosti Kristovi. Gabika, ďakujem za milé slová, za povzbudenie, žehnám Vám. Janka, Anna, Emília, ďakujem a vďačíme spolu Pánovi, že na nás pamätá a ľúbi nás. M., prepáčte mi, že som na Vašu otázku neodpovedal, pretože to je najlepšie na osobný rozhovor s kňazom, duchovným vodcom, spovedníkom. Totiž niekto môže potom niečo vytrhnúť z kontextu a nesprávne to interpretovať ďalej. Pán Ježiš nás vyzýva k takej opatrnosti. Všetko dobré Vám prajem. Vďaka priatelia za všetko. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. Chvála ti, Ježišu a vďaka ti, Ježišu. ...

(362) zdenka
7 júl 2016 18:10:49

vasa stranka sa mi velmi paci som v zlej situacii nie mojou vinou som sa tam dostala ale prosim o modlidby aj pre tych ktori ma tam dostali aby sa obratili k bohu a pomohli mi ked to potrebovali oni to su moje deti tak ja som pomohla ale teraz sa mi to nevracia nezanevrela som na ne iba prosim aby som to zvadla vsetko je to finanacna situacia do ktorej ma dostali ja uz mam 56 rokov a neviem co bude dalej vasu stranku obdivujem a ked som tu tak aspon zabudnem na vsetko zle pomodlite sa prosim za mna aby som to vyriasila a mala kludny spanok aj sa budem modlit za vas a za vase zdraie s panom bohom ak bi sa dala odsluzit omsa za bozie pozehnanie a pomoc pre moju rodinu prosim napiste kedy a ak bude treba poplatok za omsu tak velmi rada uhradim pevne zdravie vam zelam zdenka

(361) Gabika
7 júl 2016 17:23:41

Teraz som celkom náhodou našla túto stránku - ani neviem,čo som to pôvodne hĺadala.....som veľmi príjemne prekvapená, povzbudená a prajem Vám tiež veľa vďačných ľudí, ktorí toto našli.... Tiež Vás poprosím o modlitby, hoci si aj myslím,že máte toho veľa. Preto Vám prajem pevné zdravie a veľa síl.
Úmysel vložím medzi ostatné....Ďakujem.

(360) Zuzka
6 júl 2016 14:55:20

Ake je to zvlastne Otec Jaroslav clovek je tu a nahle ho niet ostanu po nom spomienky,fotky a prazdno.Keby to tak bolo na rok alebo na 10rokov ale to navzdy.Akoby nikdy ani nebol.Az budete mat cas prosim a bude sa dat pomyslite na nho.Snad sa vam budem moct nejak odvdacit.Zatial dakujem.

(359) Zuzka
6 júl 2016 14:45:21

Ct.otec Jaroslav neviem ci sa este pamatate na cyrila Metoda bol rok co mi zomrel ocko.Och,neni den aby som za nim nezaplakala.Zatial sa majte prajem vela zdravicka

(358) Jana
25 jún 2016 17:05:48

Pochvaleny bud Jezis Kristus,chcem Vas zo srdca poprosit za moje psychicke uzdravenie a obratenie,som 15 rokov chora a neviem ako dalej,,,,,PBZ

(357) Anna
24 jún 2016 14:12:12

Prosím o modlitbu za môjho syna Petra a za jeho skúšajúcich, aby tento rok úspešne urobil všetky skúšky a úspešne ukončil VŠ.
Pán Boh Vás odmeň. Anna

(356) Emília
21 jún 2016 07:25:17

Panna Mária prosí, aby sme sa modlili na jej úmysly. Od istého času všetky modlitby smerujem k jej rukám. Potom každé množstvo sa zdá málo a tak sa s radosťou veľa modlím a zasväcujem jej každú okolnosť života.( Večný Otče, obetujem seba i celý svet Božskému srdcu Ježišovmu a Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie na večnosť a túto obetu za všetkých ľudí k rukám Panny Márie)

(355) Eva
20 jún 2016 06:12:03

Prosím o motlitbu za moju dcéru, aby urobila dnes skúšku,,,,,,ďakujem

(354) M.
13 jún 2016 22:05:14

Pochvaleny buď Ježiš kristus.Otec Jaroslav ja sa chcem spýtať,ak si ja chcem strážiť čistotu tela a manžel nalieha na necisty život?čo v takom prípade?Ťažko o týchto veciach hovoriť s kňazom.Manžel tvrdí,že je to v poriadku,ale cirkev tvrdí opak.Mam na mysli aj bránenie pocatiu,takzvane dať si pozor..Každý mesiac sa z toho spovedam a ani neviem či je to môj hriech.Manzelovi to nejde vysvetliť,nechce to počúvať.Potom si netrufnem ísť na sv.prijímanie.Ostava mi len ist sa znovu odspovedat.Je mi to trapne.Ďakujem vám ak mi napíšete.Som zronena z toho.Nech vám Boh zehna za vase povolanie,za vašu trpezlivosť s nami,za lasku,ktorú cítiť s vašich povzbudivich slov.Ste vzacny človek,vzácny kňaz.

(353) Pre Leu
13 jún 2016 11:13:00

Trošku s oneskorením, prepáčte mi, ale ďakujem, že ste mi tu napísala. A k vašej otázke. Niektoré veci je najlepšie prediskutovať medzi štyrmi očami, so svojim spovedníkom, duchovným vodcom. O hriešnej túžbe v oblasti čistoty tela hovoril Pán Ježiš nasledovne: "Každý, kto na ženu hľadí žiadostivo, už s ňou scudzoložil vo svojom srdci." Ako kresťania sme povolávaní k tomu, aby sme si strážili čistotu tela. Respektívne, aby sme žili v čistote a nerobili tie veci, či skutky, ktoré sa Bohu nepáčia. Každý si na to musíme dávať pozor. Pričom vieme, že aké to je ťažké. Bez pomoci Božej - milosti, čo dokážeme sami od seba. Každá naša snaha sa u Pána cení, pretože vie, že sme len ľudia. Ak ste zhrešila myšlienkami, tak sa tak z toho aj vyznávate - zhrešila som proti čistote tela túžbou a myšlienkami. Ak však prišlo k dotykom, či k samotnému skutku, a keď s osobou rovnakého pohlavia, tak to treba tak povedať v rámci vyznávania sa z hriechov. Potom sú tam aj tie ďalšie okolnosti, ak tá osoba žije v manželstve a pod. Písať sa tu dá, ale niekto si to môže aj inak vysvetliť. Preto je najlepšie sa o tom porozprávať medzi štyrmi očami. Ďakujem Vám aj za Vašu úprimnosť a jednoduchosť srdca. Nech Vás Pán žehná a ochraňuje. Všetko dobré Vám prajem. S kresťanským pozdravom Jaroslav, brat.

Prekvapenie pre teba
Dnes je nedeľa 15. september 2019
Meniny má Jolana
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Sedembolestná Panna Mária
slávnosť
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Boh Otec nechal masy vôd zeme zhromaždiť na jedno miesto a nazval ich"maria"-moria. On pozbieral tiež prúdy milosti do jedného vyvoleného stvorenia a tomuto dal meno Mária.
(sv. Grignon)