Napíšte mi

Potešíte ma, ak mi niečo napíšete. Stačí aj jedna veta na povzbudenie. Ďakujem. Ak sa chcete na niečo spýtať, nech sa páči.  Budem sa snažiť odpovedať. :)


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
2 + 8=

(708)
(498) Viera
26 november 2017 18:31:06

Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, za jej zaradenie sa do zivota, za dary Ducha sv., za pomoc boziu a ochranu. PBZ. Viera

(497) Iv
7 november 2017 05:26:48

Pokorne prosim o modlitby za moju sefku ktora ma nema rada.

(496) Pre Silviu
3 november 2017 16:14:36

Srdečne Vás pozdravujem a ďakujem, že ste mi tu napísala. Pôvodne sa táto stránka nazývala farnosť Prievaly a vtedy písali svoje príspevky na stránku aj farníci z Prieval. Teda konkrétne aj Ivana, ktorá sa uvádza ako autor príspevku modlitba v starobe. Môj súhlas nemôže byť adekvátny, lebo nie som tých krásnych myšlienok - modlitby autorom a Ivana, ktorá pred 6 rokmi dala túto modlitbu na stránku, či ona je skutočnou autorkou, tak to Vám neviem povedať. Nuž, už ako sa rozhodnete Silvia sama, všetko dobré Vám prajem a vyprosujem Vám od nášho Pána, Ježiša Krista, hojnosť milostí, sily a zdravia pre službu Bohu a blížnemu. Jaroslav,brat.

(495) Silvia Gašparová
3 november 2017 09:21:11

Dobrý deň,

pracujem v ZSS STROM na Strelnikoch. Založili sme facebookovú stránku zariadenia, a chceli by sme na nej uverejniť uverejniť báseň motlitba v starobe od autor Janky,ktorá sa nám veľmi páči, chcem sa opýtať, či môžme.
ďakujem

(494) Drahí priatelia
16 október 2017 21:20:00

v našej Cirkvi nie je nič, čo by sa podobalo mrhaniu. Či je to choroba alebo zdravie, žiaľ alebo radosť, máš taký a taký kríž alebo je všetko fajn... My máme svoj plán pre náš život, ale Boh má pre nás ešte lepší plán. A viera prináša ten rozdiel. Viera prináša rozdiel v našich postojoch a v našom živote. Dôverujme nášmu Bohu za každých okolností. Boh nás vo svojom čase pozdvihne. Nemusí to byť práve vtedy, keď to teraz my chceme alebo konkrétne ja, či ty. Buďme pokorní a trpezliví. Pán Boh vždy splní to, čo prisľúbil a požiadal nás, aby sme niesli svoj kríž a nasledovali ho. Každý kríž bolí, posilnenie nám vždy príde od Pána a pozdvihnutie, blaženosť a trvalá radosť tiež. Modlime sa tiež za pokoj v našich srdciach, prosme si pre nás všetkých o tento veľkonočný dar. Máme ho od Pána a posúvajme ho ďalej. Blažení tí, čo šíria pokoj... Pokoj Pánov nech je vždy s vami. Ďakujem Vám, že ste mi tu napísali. Prečítam si všetko a ďakujem Vám tiež za modlitby. Na všetky otázky som Vám neodpovedal, prepáčte mi to, ale som si tým istý, že niektoré tie veci na ktoré sa pýtate je lepšie prediskutovať pri osobnom stretnutí s kňazom. Jednak aj preto, aby niektorí ľudia nezneužili to, čo sa tu napíše. A v kontaktoch tejto stránky mám uverejnenú svoju mailovú adresu. Môžete mi aj tam napísať, aby to vlastne nečítali všetci. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(493) zdenka
15 október 2017 17:46:28

pochvalen pan jezis Kristus pisem vam a zaroven sa chcem spytat dala som u vasna umysel omsu viem ze neberete peniaze ale ja bi som sa vam chcela odvdacit mam niekolko ruzencekov malých doma ak bi ste ich vyuzile mozem vam poslat postou mozete podarovat niekomu aj detom alebo ak mate niekoho kto to vyuzije raa sa vam odvdacim za vase umysly zelam vam vela zdravia vo vasom zivote mozem poslat aj viac napiste ci chcete s panom bohom

(492) bohuznama
13 október 2017 11:18:16

Prosim Vas, mohli by ste mi pomoct s modlitbou za najdenie prace, byvania, priatelov, aby sa Filip obratil a vratil sa ku mne?
Dakujem

(491) Market
25 september 2017 12:13:01

Pochválený buď p Ježiš Kristus.
Potrebovala by som poradiť ohľadom hriechov. Začnem takto. Včera som bola na prvom sv prijímaní dcére mojej kamarátky. Po nasledovala hostina. Vypila som viac vína ako je si myslím prípustné u kresťana :-( naozaj bolo chutné a neuvedomila som si , že už by som mala prestať... potom som si išla zapáliť jednu cigaretu( nefajčím,prestala som dávnejšie a ani nechcem začať, bol to zlý nápad, spraviť to , keď som mala vypité) a strašne som sa po tej cig. cítila opitá, chodila som už aj nakrivo :-( strašne ma to mrzí..boli tam aj moje deti, ktorým som ukázala zlý príklad :-( potom sme išli domov... veľmi sa ľúbime s manželom, a začali sme si tú lásku prejavovať bozkami, on to nevydržal a jeho spermie skončili na oblečení :-( a potom sme mali intímny styk.. moja otázky sú: je hriech fajčenie? a je veľký hriech aj to moje pitie alkoholu ? a je hriech aj to naše intímne spojenie s manželom? alebo už bol hriech to keď jeho ejakulát skončil tam kde nemal ? :-( prosím Vás poradte mi, veľmi ma to trápi a nie som si istá čo je ťažký hriech a čo ešte nie..teda pokiaľ nie je všetko ťažké čom som spravila :-( chcem sa držať v našom manželstve toho, že si sledujem plodné a neplodné dni... a podľa toho by som chcela aby sme aj žili s mojím manželom..keďže máme dve detičky, ja by som prijala aj ďalšie ,ale môj manžel ešte asi nie :-( ďakujem Vám pekne za Váš čas a odpoveď´/radu pre mňa

(490) Veronika
5 september 2017 12:27:22

Prosím o modlitby za zdravie všetkých tých, na ktorých si myslievam a za ktorých i ja prosím.Pripájam prosbu za sestru Jozefínu, brata Jána, o ktorých vážnej chorobe som sa nedávno dozvedela. Prosím i za príhovor pre manželov Zuzku a Filipa, za obnovenie ich lásky.A za Božie požehnanie, vzájomné porozumenie v našej rodine. Ale nie tak nech sa stane, ako ja chcem, ale nech sa stane Božia vôľa.Amen, Bohu vďaka.

(489) Mama
2 september 2017 16:30:34

Dobrý deň. Nasla som odvahu a píšem. Čítala som Vaše slová a boli krásne... Chcem sa za ne poďakovať a možno tiež poprosiť za motlitba pre môjho syna, ktorý trpí uzkostami s ktorých nevie von. Uzavrel sa do seba a trápi sa,. My spolu s ním.. Lieky nezaberajú, stráca trpezlivosť.. Z usmiateho chalana, hŕstka nervov.. Ďakujem Vám za každú vetu, či motlitba. Pan Boh zaplať

(488) K téme joga
16 august 2017 10:03:35

Nájdite si na internete tieto veci: Svedectvo lekára o skúsenostiach s jogou - HcRegion/Spoločenstvo; Leopold J. Jablonský OFM Joga a kresťanstvo - Môj príbeh; Prečo mám ako kresťan povedať "nie" joge? - Modlitba.sk; sú tam tie najdôležitejšie informácie k téme joga. Niekto môže mať rôzne veci zakorenené v srdci, najlepšie je už potom osobný rozhovor o týchto veciach. Samozrejme, ak je človek otvorený dialógu. Lebo niekto napr. chce len púhu informáciu a aj tak má svoj názor a ťažko ním pohnúť. Ďakujem všetkým, ktorí ste mi tu napísali. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat Jaroslav.

(487) Anonym
16 august 2017 08:43:20

Pre Lucinku: Preco si myslite, ze joga je zla? Cvicenie nikdy nikomu neuskodilo.

(486) matka
31 júl 2017 20:20:03

Prosím o modlidby za uzdravenie syna ktorý má zdravotné problémy.má depresie neciti radosť je smutný.Mam veľký strach o syna neviem mu nijako pomôcť v tejto chorobe.Prosim Bože pomôž mu. Zo srdca ďakujem .

(485) Adriána Banská Bystrica
24 júl 2017 12:45:25

Dobrý deň! Dnes som s pomocou Ducha Svätého našla Vašu stránku a som veľmi povzbudená článkami, modlitbami a všetkým, čo tu uverejňujete. Prežívam obdobie skúšok v manželstve a tak hľadám duchovné povzbudenie. Určite budem Vašu stránku navštevovať častejšie aby som sa duchovne obohatila a povzbudila.
Nech dobrý Pán odmení Vašu prácu +++
Adriána z B.Bystrice

(484) Bohuznáma
20 júl 2017 06:25:40

Pripájam sa ku gratulácii.

(483) Marta Bordáková
19 júl 2017 19:05:03

Pán farár, k Vašim nedávnym narodeninám Vám želám veľa Božieho požehnania, zdravia, šťastia a pokoja.


(482) Katka
16 júl 2017 10:55:31

Ja by som chcela poprosiť o pomoc, nakoľko si sama neviem pomôcť hoci prosím pána Ježiša. Stále a za všetko sa rozplačem, vstávam už s krčami v bruchu a preháňa ma sústavne. Som slabá na odpadnutie ledva chodím, a tie mysšlienky ani nehovorím. Chcem byť sama bez ľudí. Stále si vyberiem len jedného napr komu verím a k tomu by som v takýchto chviľach utekala keby som mohla. Som zúfalá a je to s mojím stavom stále horšie, mám zúfalé panické stavy aj fyzického aj duševného charakteru, mávam strašné návaly zlosti, nervozity, nenávisti voči iným ľuďom a aj závisti, žiarlivosti, a podobne. A čo je najhoršie, choroby a problémy sa na mňa lepia. Viac krát ma museli zobrať na pohotovosť, kde mi diagnostikovali "predkolapsový stav" . Väčšinou sa už ráno budím v depresii, a to ma drží (hlavne teraz posledné dni) celý deň. Ak sa ešte k tomu nejak rozčúlim (niekedy bezdôvodne si to vypije napr. syn), tak mi je na odpadnutie, strácam rovnováhu, pichá ma pri srdci a nevládzem poriadne dýchať. Po týchto "výlevoch" mám návaly neutíchajúceho plaču. Hoci prosím Pána aby na mňa zostal Ducha svätého, a zbavil ma všetkých týchto zlých a živom obmedzujúcich stavov, neviem sa z tohoto začarovaného kruhu dostať. V minulosti som bola aj psychiatricky liečená na depresiu a úzkostné stavy, ale povedala som si že to musím zvládnuť bez liekov...aj tak som ich už dlhé roky brala, a už ich nechcem brať. Keď si pamätám, tak už v detstve som trpela depresiami a tiež mám zo všetkého panický strach. Uvedomujem si že veľa ľudí Vás týmto obťažuje, ale nakoľko mám rodinu a musím zvládať každodenný život tak Vás prosím o pomoc. "oslobodená". Mám ešte aj iné problémy rodinné, ktoré súvisia s vierou a pochopením samotného Boha, ale to je zdĺhavé a to teraz odsúvam. Najskôr sa potrebujem ja dať do poriadku aby som vedela vychovávať deti a pracovať a nie len prežívať zo dňa na deň. Ďakujem veľmi pekne. Urobím čokoľvek aby som bola už zdravá. Katka.

(481) MAJA
10 júl 2017 11:32:33

PROSIM O MODLITBY ZA POCATIE A POZEHNANIE DIETATKA!

(480) lucinka
10 júl 2017 01:29:53

Pochválený buď Ježiš Kristus. Vážený duchovný otec chcela by som Vás poprosiť o radu ako mám vysvetliť priateľovi, že joga je zlá vec ani ja presne neviem čo všetko je na nej zlé a ako ho odpútať alebo odčiniť to, že už bol a praktizoval jogu? Pán Boh zaplať za Vaše slová.

(479) lucinka
10 júl 2017 01:29:37

Pochválený buď Ježiš Kristus. Vážený duchovný otec chcela by som Vás poprosiť o radu ako mám vysvetliť priateľovi, že joga je zlá vec ani ja presne neviem čo všetko je na nej zlé a ako ho odpútať alebo odčiniť to, že už bol a praktizoval jogu? Pán Boh zaplať za Vaše slová.

(478) Michal
5 júl 2017 07:07:09

Prosím o modlitby za moju chorú sestru Ľudmilu ktorá je onkologickym pacientom. Pán Boh zaplať za Vaše modlitby.

(477) Maria
13 jún 2017 04:54:45

Prosim o modlidbu za moju dceru Petru ,ktora ma dnes skusku o dar Ducha svateho aby si spomenula ochranuj ju Pana Maria .Pan Boh zaplatat.

(476) Maria
12 jún 2017 05:37:51

Prosim o modlidbu za mojho syna Maria,a o dar Ducha Svateho ,aby si spomenul dnes pri dolezitej skuske ochranuj ho Pana Maria .Pan Boh zaplat.

(475) mamka Daniela
6 jún 2017 13:16:33

Prosím o posilu Ducha svätého v modlitbách pre Vás duchovný otče Jaroslav i nás všetkých. V mene Pána Ježiša Krista. Amen

(474) Martina
6 jún 2017 07:00:19

Pane Ježišu prosím o modlidby za celú svoju rodinku ako aj za dceru, ktorá má dnes poslednú skúšku na VŠ, aby to naozaj s Božou pomocou zvládla a za druhú dcérku, ktorú čakajú ešte dve skúšky na VŠ. Prosím za nich o vrúcne modlidby. PBZ

(473) Veronika
4 jún 2017 18:24:48

Veľmi prosím o modlitbu za sestru Patríciu, za jej uzdravenie, aby sa mohla vrátiť do svojej rodiny , tiež za brata Vojtecha,aby mal dostatok síl zvládať problémy so svojim zdravím. Za brata Juraja, za jeho uzdravenie. Tiež prosím o modlitbu za pokoj a vzájomné porozumenie v našej rodine, lebo je stále narúšané.A pridávam prosbu o modlitbu za celú našu dedinu a za pokoj v nej.Pane, prosím, posilni našu vieru...


(472) mamka Daniela
31 máj 2017 11:13:55

Prijmite otec Jaroslav podakovanie za vsetky vase modlitby a pozehnania pre nas.Som velmi rada ze aj tymto modernym sposobom sa da modlit a posilnit vsetkych ktori potrebujeme posilu.Nech vas Pan zehna vo vasej praci a prajem posilu Ducha svateho.Amen

(471) zoja
30 máj 2017 10:28:47

dnesok je poznaceny za dobru cestu vydrzani v dobre a smer nam urci svety ktory bdie na nebi aby sme sa zotrvali v laskavej a zdravej mysli lebo je cas ktory mal nastat a krestanske mudrosti rozdavat...budme pokorny a skromny ako nam zjavila panna maria svojim zivotom.

(470) maria
25 máj 2017 10:50:54

prosim o modlitbu pre syna ktory 30 a 31 maja robi ustnu maturitnu skusku aby mu duch svety pomahal Pan Boh zaplat

(469) NECH VÁS VŠETKÝCH
23 máj 2017 08:16:03

VŠEMOHÚCI A DOBROTIVÝ PÁN BOH POŽEHNÁ A NECH VÁM DARUJE TIE POTREBNÉ MILOSTI, KTORÉ VÁS OSOBITNE KAŽDÉHO UPEVNIA VO VIERE, V NÁDEJI A V LÁSKE. AMEN. NECH VÁS VŽDY A VŠADE OCHRAŇUJE PANNA MÁRIA, SKRZE KTORÚ SME DOSTALI POVODCU ŽIVOTA, JEŽIŠA KRISTA. AMEN. Pane Ježišu Kriste, prosíme Ťa za mladých ľudí, ktorých čakajú tento týždeň, niektorých už aj dnes skúšky, požehnaj ich a veríme, keď sa pripravovali, tak to s Tvojou pomocou aj zvládnu. Šťastie nech je s nimi, veď aj ono je potrebné. Nevieme sa všetko naučiť, aspoň nie všetci. Aj srdcia skúšajúcich nech sú Pane také jednoduché a nech vedia oceniť aj snahu toho študenta, ako len dokonalú odpoveď. Veď nás, Ježišu, po svojich cestách. Uzdravuj skľúčených srdcom a obväzuj ich rany. Blahoslavení všetci, čo sa spoliehajú na Teba, neprídu o svoju odmenu. Amen. S prianím všetkého dobrého od Pána, Váš brat a kňaz Jaroslav. Žehnám Vám a ďakujem za Vaše modlitby, povzbudenia a za všetko, čo dokážete z lásky k Pánovi urobiť pre blížneho. Ako dobre, že ste.

Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 6. december 2021
Meniny má Mikuláš
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Mikuláš, biskup
ľubovoľná spomienka
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Boh nevzbudí nijaké želania, ktoré by nechcel splniť.
sv. Terezka z Lisieux