Ahojte. Tu mi môžete napísať.

Deň čo deň sa vzájomne povzbudzujte, kým trvá to dnes, aby nikoho z vás nezatvrdilo mámenie hriechu.

Znášajte sa navzájom a odpúšťajte si, ak by mal niekto niečo proti druhému. Ako Pán odpustil vám, tak aj vy!


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
8 + 4=

(780)
(300) Mária
17 január 2016 16:53:52

Prosím o moje duchovné uzdravenie, o uzdravenie z pocitu viny , prosím, aby Boh premenil moju pýchu, závisť a žiarlivosť a daroval mi pokorné a milosrdné srdce, aby som Mu dôverovala.

Prosím o uzdravenie našej rodiny, o dar lásky a vzájomného odpustenia. A zvlášť prosím o uzdravenie mojej mamičky, ktorá bola v začiatkoch svojho manželstva ponížená svojím manželom, pred ostatnými. Prosím o uzdravenie tejto rany a aby dokázala svojmu manželovi odpustiť, aby ho milovala a prijala ho takého aký je.

Prosím, za mojich rodičov, aby mi darovali slobodu, aby prijali moje rozhodnutie pracovať v službe pre Pána a žiť zasväteným životom.
Ďakujem.


(299) Stanka
12 január 2016 19:19:56

Prosím o modlitbu zamňa, aby ma Boh oslobodil od strachu, ktorý má prenasleduje uz viac nez 2 roky. Idem niekde domyslím si a už mi je zle. Či mám ísť len ku kamarátke alebo von alebo hoci kde naraz si spomeniem na ten strach, čo ked mi bude zle a je mi. Obleje ma celým telom pot a niekedy až triaška do rúk... Pán Boh Vám všetkým, ktorí má zahrniete do svojich modlitieb.
Pán Boh zaplať všetkým

(298) marta
12 január 2016 17:36:39

Prosim o modl.za syna Lukasa ,ktory si nasiel dievca ,ktore uz zilo vo vztahu a ma dieta.Nech mu Pan da poznat svoju volu a nech ho chrani,ak tento vztah nie je v sulade s bozou volou.Nech mu posle dievca veriace ktore by ho pritiahlo viac k nasmu Panovi.Pan Boh zaplat ,vsetkym ktori sa pomodlia .

(297) Martin
31 december 2015 16:09:39

Chcem poďakovať Pánu Bohu za rok 2015. Rok v ktorom si povolal môjho dedka do svojho kráľovstva a v ktorom so nespočetne krát pocítil tvoju lásku a milosrdenstvo. Rovnaka vďaka patrí aj tvojej Nebeskej matke Panne Márii a ostatným Svätým.

(296) teta
22 december 2015 10:10:19

Prosim o modlidby za synovca ktory neuvaženym konanim prisiel o veľa penazí. Je už psychicky na dne .Bojim sa aby sa mu niečo nestalo.Mňa to tiež velmi trapi a neviem mu pomôcť.Tež prosím aby viac veril Bohu.Pán Boh zaplat za modlidby. Prosim Bože vyslyš moje prosby a pomôž mu.

(295) Mama
11 december 2015 21:15:14

Dakujem Vam otec Jaroslav za povzbudive slova. Ja viem, ze iba Boh mi moze moje deti uzdravit. Na tuto diagnozu nie su lieky.
Nech Vam zehna Boh a zverujem Vas pod ochranu Matky Bozej.
A dakujem, ze existuje taka stranka ako je Vasa.
Mama

(294) Pre mamu
11 december 2015 12:14:44

Drahá mamička, ďakujem Vám, že ste mi tu napísala o Vašich dvoch synčekoch, krstnými menami Dávid a Patrik. Pán ich stvoril pre večný život a zveril ich Vám, drahej a milej duši. On dobre vie, čo prežívate a ako Vám to je náročné, zvládať denné úlohy a službu, ale tiež vidí do Vášho srdca, vie že ste veľmi obetavá a milá. Vyrástla ste do veľkej lásky, vďaka Božej milosti Vás Pán pripravoval na túto úlohu. A nenecháva Vás bez pomoci. Dávame ti teraz, Pane Ježišu, týchto dvoch chlapcov, Dávidka a Patrika a ich mamičku, otca, v hojnej miere ich všetkých požehnaj a lieč ich. Ty vieš úplne uzdraviť človeka a nasmerovať jeho život na správnu cestu. Si najlepším, najsvätejším lekárom tela i duše človeka. Nikto z ľudí nevie urobiť pre človeka to, čo vieš Ty. Nie nábožnosť človeka uzdravuje a robí zázraky, ale Tvoja moc a sila. Posilni na tele i na duši matky, ktoré majú doma, v nemocniciach trpiace deti. Pozri na ich vieru a lásku, vyslyš nás. Ďakujeme ti. Staňme sa nábožnými ľuďmi, pomáhaj nám Pane v tomto úsilí, lebo nábožnosť je dobrá na všetko a má prisľúbenia pre terajší a budúci život. Amen. Pri oltári som dnes o chlapcoch hovoril Pánovi a prítomným, tiež o Tomáškovi a všetkých, ktorí mi napísali. S úctou a vďakou v srdci Váš brat a kňaz Jaroslav. Ukrižovaný Ježišu, zmiluj sa nad chorými deťmi, aj nad dušami trpiacimi v očistci. Amen.

(293) Mama
10 december 2015 14:46:50

Pochvaleny bud Jezis Kristus. Chcela by som vas poprosit o modlitby pri oltari za mojich dvoch synov Davidka a Patrika. Obaja chlapci su autisti. Zatial nerozpravaju, ten starsi trocha niecomu rozumie ale ten mladsi s tym je to dost tazke. Ani si neviete predstavit aku bolest prezivam vo svojom srdci ked sa nemozem porozpravat s mojimi synmi. Maju aj problematicke chovanie. Ale i napriek vsetkemu doverujem Panu Bohu, a verim v jeho uzdravujucu moc ktora vylieci kazdy neduh. Nakolko maju toto postihnutie nemozem s nimi chodit ani do kostola. Viem, ze vo sviatosti oltarnej je pritomny samotny Jezis Kristus a preto si spomente na mojich dvoch synov vo svojich modlitbach. Dakujem. Mama

(292) Pre Tomáškovu mamu
9 december 2015 06:36:05

Ďakujem Vám všetkým, drahí bratia a milé sestry, že ste mi tu napísali. Snažím sa denne pamätať na Vás pri oltári. Viem, že utrpenia neobchádzajú nikoho z nás. Každý dom navštívi utrpenie. Aj moja maminka je už niekoľko rokov odkázaná na posteľ a na invalidný vozík. Sama neurobí ani krok a posledne jej ide ťažko sa aj samej najesť. Bolia ju kosti. A ťažko nám je, keď jej nevieme pomôcť. Modlitba nám však všetkým pomáha. Prijímanie sviatostí. A máme v sebe nádej, že budeme spasení. Raz mi bolo tak ťažko a volal som domov mame. Hovorím jej, že tak sa cítim, ako pred smrťou. A ona mi na to povedala: Nebojsa Jarko, tam je viac ľudí a všetci sú dobrí. Pomodlím sa za teba. Vždy máme žiť v nádeji, že nám a našim blížnym bude lepšie. Nábožnosť je naozaj dobrá pre všetko a má prisľúbenia pre terajší a budúci život. Daj nám väčšiu vieru, Pane a posilni našu nádej. Aj v prežívanom utrpení si chceme uchovať pokoj v srdci, aj keď je to neraz veľmi ťažké. Je u Teba moc, Pane, ktorou vieš osušiť naše slzy. Vieš uzdraviť človeka z akejkoľvek choroby a očistiť jeho srdce od nánosov zla a hriechov. Dávame ti teraz našich chorých, do Tvoje milosrdnej a uzdravujúcej lásky. Povedz iba slovo, dotkni sa ich chorých miest na tele i na duši a bude im určite lepšie. Ty robíš zázraky, Ty si tvorca všetkého dobra. Prosíme ťa, pomáhaj nám život zvládať podľa Tvojej svätej vôle. Ďakujeme ti Ježišu. Drahá i milá Tomáškova mamička, prosím Vás napíšte mi na tento mail: prlyjm17@gmail.com. Ďakujem. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(291) Tomaskova mama
8 december 2015 20:01:41

Pan Boh Vam zaplat za vase modlidby verim ze spolocne motlidby za prosby o ktore prosime budu vyslysane.Aj ja sa budem modlit za Vas aby aj Vam dal Boh zdravie a a silu . mam choreho syna ktory nemoze jest pije uz lem vodu neviem mu pomoct ani lekari viem ake su motlidby dolezite a rozhovor s Bohom .Niekedy sa mi satava ze prestavam verit .Ak mozete napiste miaby som stale mala silu modlit sa.potrebujem povzbudit .Pan Boh zaplat.

(290) babka
8 december 2015 18:17:46

prosim za modlidbu za svojho vnucika na uzdravenie a pozehnane dakujem

(289) iveta
8 december 2015 18:13:50

prosim za modlidbu za sina a nevestu abi pocali ten najvedci dar od nasho pana abi ich pozehnal dakujem

(288) Hriešnik
1 december 2015 20:21:14

Prosím o modlitbu za všetkých hriešnikov v oblasti čistoty.

(287) Bohuznáma
27 november 2015 12:48:47

Prosím Vás o modlitbu za jedno priateľstvo, ktoré je v kríze, aby sa upokojilo, opäť zocelilo, boli opäť jeden pre druhého oporou. Ja verím, Bohu nič nie je nemožné...Pán Boh zaplať. Požehnaný deň

(286) Alena
24 november 2015 05:40:03

Děkuji Ti Ježíši, zes vzal minuly týden jednoho svého syna pod svou ochranu a dobře dojel tu dlouhou cestu.

(285) Alena
24 november 2015 05:39:43

Děkuji Ti Ježíši, zes vzal minuly týden jednoho svého syna pod svou ochranu a dobře dojel tu dlouhou cestu.

(284) Maria
18 november 2015 19:00:47

Prosím o modlitby za dcéru o dar Ducha sv. pri zápočtoch a skúškach a aby osvietil aj učiteľku lebo si na ňu zasadla a uraža ju.Prosím .Pán Boh zaplať aj za syna.

(283) Maria
18 november 2015 19:00:41

Prosím o modlitby za dcéru o dar Ducha sv. pri zápočtoch a skúškach a aby osvietil aj učiteľku lebo si na ňu zasadla a uraža ju.Prosím .Pán Boh zaplať aj za syna.

(282) Anna
17 november 2015 15:13:05

za Zuzku

(281) A znovu aj dnes
16 november 2015 11:29:28

ťa Pane prosíme, posilni našu vieru. Daj nám väčšiu vieru. Nech sa na každom z nás naplní Pane tvoja vôľa, tak ako Ty chceš. Či už trpíme vo svete, hoci pre nikoho z nás to nie je príjemné, nech sa na každom z nás naplní Tvoja vôľa, Pane. Veď komu na tejto zemi, Ježišu, môžeme viac dôverovať ako tebe! Alebo koho máme viac milovať ako teba! Len tebe a jedine teba. Čo však sami od seba dokážeme! Nič. Zmiluj sa nad nami, Ježišu a vyslyš nás. Vyslyšal si prosbu slepca, môžeš tak vyslyšať prosbu aj kohokoľvek z nás. Dôverujem ti Ježišu. A viem, že pre prosiaceho s vierou, ak prosí v tvojom mene Otca, dostáva sa mu uzdravenia a mnohých milostí a darov pre budúcu blaženosť - teda spásu. Nech je od nás ďaleko aj akékoľvek vystatovanie sa. Silní vo viere sa majú, podľa tvojho slova, slabých vo viere ujať a nie ich súdiť. Prosíme ťa za obrátenie hriešnikov, zvlášť za tých, ktorí práve teraz najviac potrebujú tvoje milosrdenstvo. Amen. S vďakou v srdci, my, prosiaci a túžiaci po spáse. Ďakujem Vám, že ste mi tu napísali.

S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(280) Alena
13 november 2015 05:46:59

Prosím dnes o modlitbu za osobu, který má dlouhou cestu autem pred pred sebou. Ať ho Panna Maria chrání.

(279) Anna
11 november 2015 08:57:05

Milý Matej,nič ine ti neporadím len to čo robíš rob dalej.Teda pokračuj nadalej v modlitbe.Nič učinnejšie ako modlitba neexistuje.Ja sa pridám a určite aj viacerí aj ked to nenapísali ale bud si istý že budeme na vás myslieť v modlitbách.Su tu perfektní ludia ktorí sa modlia navzájom za seba.Náš Pán vie najlepšie čo je pre nás dobre a prečo je to tak.Odovzdaj mu to.Matej nech ťa žehna Pán a nech ťa chrani....

(278) Matej
3 november 2015 10:04:35

Pochválen buď Ježiš Kristus.
Rozhodol som sa Vás kontaktovať touto formou. Som 23 ročný chlapec , syn momentálne chorého otca ktorý je v nemocnici. Pred rokom moja mamina bojovala o život po úraze , Boh moje prosby vyslyšal a uzdravil ju , opäť sa to zopakovalo ale s mojím otcom , je v nemocnici v ťažkom zdravotnom stave. Priznám sa, že nevládzem, vidieť bojujúcu matku o život v nemocnici a vidieť opäť otca v nemocnici ktorý je na tom ešte horšie je pre mňa tým najväčším utrpením v živote. Som Kresťan katolík , k viere ma priviedli práve moji rodičia pri úraze matky som úpenlivo prosil Pána Ježiša a aj Pannu Máriu aby ma vyslyšali. Nevládzem, prosím pomôžte mi ako ďalej pokračovať v dnešnej dobe sa modlím počas celého dňa s pátričkami ktoré mi dala moja mamina. Prajem si z celého srdca aby sa otec v zdraví vrátil k nám domov a bolo všetko v poriadku. Pomôžte mi radou , modlitbou , ako ďalej pokračovať v tejto druhej najťažšej chvíli môjho života. Za odpoveď úprimne zo srdca ďakujem.

(277) Alena
2 november 2015 08:03:20

Dnes v den Památky zesnulých bych chtěly JE prosit o přímluvu za naše rodiny, děti, mládež a naše kněze, aby jsme vždy šli za Ježíšem v jeho světle.


(276) Anna
18 október 2015 16:33:32

Otec Jaroslav, náhodou som natrafila na túto stránku a na Vás. Touto cestou skromne prosím o modlitbu za zdravie pre mojich starších chorých rodičov,okrem nich nemám nikoho. Mám ešte troch starších súrodencov, ale tí ma nemajú radi, keďže starý 50 ročný dom v zlom stave rodičia odkázali mne. Prosím o modlitbu aj za mňa, aby som mala dostatok sily znášať všetky protivenstvá s tým spojené a rovnako o silu zmieriť sa so samotou (bez priateľa-manžela a vlastnej rodiny). Pánboh zaplať za Vás a Vaše modlitby. V modlitbách, s vďakou a úctou Anna,30.

(275) Zuzka
12 október 2015 09:55:42

Ct.Otec Jaroslav myslela som ze na tu stranku uz ani nechodite kedze ste dlho nepisal ale po vasom odkaze mi opet slzy stekali po licach.Zo srdca Dakujem za sv.omsu co ste odsluzil za mojho ocka dala by som vsetko co mam za minutu s nim.Tiez mate dobre srdce ked ste omsu uz odsluzil a to aj bez financnej odmeny.Budem sa modlit majte sa pekne.vdaka.

(274) Erika
4 október 2015 05:07:20

Mohla by som poprosit o modlidbu pre mna osamelu matku a mojho synceka Jonasa Michaela. Sme sami a nne ako matke je tazko. Prosime o lasku milovaneho muza a otca pre synceka.. Pravy otec nejavi zaujem. Zazili sme si vela potupy aa ponizenia. Je to tazke. Az take tazke, ze som sa prestsla modlit a hnevala sa na Boha.

(273) Pre všetkých,
30 september 2015 11:32:37

veľmi pekne Vám ďakujem, že ste mi tu napísali. Prepáčte mi, že som Vám tu v ten deň alebo v nasledujúce dni neodpísal. Ale som to tak posúval, do našej kaplnky, všetky tieto tu úmysly Vami napísané a prosili sme Pána za Vás. A takmer v každej sv. omši vkladám prosbu za všetkých, ktorí sa odporúčali do mojich, našich modlitieb. Som aj taký neschopný, slabý, hriešnik, to ma aj brzdí. Nechce sa mi potom nič. Prepáčte mi. Prosím Vás o modlitby. Milá Erika, skúšal som Vám aj volať na to číslo, či napísať na ten mail, no nešlo mi to. Martin, ďakujem za ochotu spolupracovať, mohli by sme sa, prosím Vás, stretnúť niekde v Bratislave. Často mi príde myšlienka aj na malého Alexa, malého trpiteľa, prosíme Ťa, Pane, za jeho život, za jeho zdravie, pomáhaj mu, aj jeho drahým. A znovu Vám tak ďakujem, že ste mi tu napísali. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

(272) Pre Zuzku
30 september 2015 11:03:39

Ďakujem Vám, že ste mi tu napísala. Sv. omšu za ocka Petra som odslúžil, ktorého si Pán povolal na sviatok sv. Cyrila a Metoda. Prepáčte mi, že som skôr neodpísal, prepáčte. Máte krásne a milujúce srdce a dúfajme, že otecko obsiahol odpustenie hriechov a je zachránený. Čo je človeku nemožné, Bohu je všetko možné. Amen. Pane Ježišu, daj nám väčšiu vieru a upevni v nás nádej na večný život. Chválime ťa a ďakujeme ti. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav. Prosím o modlitbu.

(271) Pre Martinu
30 september 2015 10:47:18

Ďakujem Vám, milým matkám veľmi pekne za Vaše modlitby i za Vašu lásku, potešili ste moje srdce. Všemohúci Bože, ďakujem ti za ich život, za ich službu lásky, požehnaj ich, ich rodiny, deti, manželov a chráň ich pred zlým. Daruj im potrebné milosti, aby vždy ostali v tvojom svetle a kráčali po ceste, ktorá vedie ku spáse. Amen. Radujme sa, veseľme sa, náš Pán a Boh je tu s nami a žehná nám. Aj Pánov úsmev nech je na našich tvárach. S prianím všetkého dobrého od Pána Váš brat a kňaz Jaroslav.

0 komentárov pre “Ahojte. Tu mi môžete napísať.
1 Ping-y/Trackback-y pre "Ahojte. Tu mi môžete napísať."
Prekvapenie pre teba
Dnes je pondelok 25. september 2023
Meniny má Vladislav
Modlitby k rôznym prí­ležitostiam

Cirkevný kalendár:

Kleofáš
féria
Liturgické čí­tania na dnes
Modlitba breviára na dnes
Archí­v článkov
Myšlienka dňa:
Nebojím sa jeho úderov, lebo aj v najtrpkejšom utrpení stále cítim, že je to jeho dobrotivá ruka, ktorá bije.
(sv. Terezka)